оксюморон• 10 февраля в 21:33
Голивудские знаменитости покупают дома шикарные в кредит или за наличные?
Плекаю думи• 10 февраля в 21:37
Не, ну у нас тут у всех в подругах Джей Ло и Мадонна, щас узнаем
НаБалКоніХодять• 10 февраля в 21:38
Та ніхто не купляє за кеш в прямому сенсі цього слова. Це все одно все через рахунки. Такого немає, що прийшов покупець і віддавав продавцю певну суму.
Фиктивная• 10 февраля в 21:41
Тобто про те, що на рахунку можуть лежати власні кошти ви не чули? Це ви нам з 90-х пишете?
Угадайс• 10 февраля в 21:42
Наскільки шикарні? Ви давно будинки місцевих бачили? Є у провінції по кілька млн доларів
Тумба-юмба• 10 февраля в 21:47
Ответ дляНаБалКоніХодять
Автор не об этом спросил.
НаБалКоніХодять• 10 февраля в 21:49
Ответ дляТумба-юмба
Автор не об этом спросил.
Саме про це. Ви неуважні.