З горіха зерня• 10 февраля 2025

А ви знали про відомого столичного фотографа Ктитарчука? Сів за педофілію

Я в шоці. І воно ж медійне було і упевнене в безкарності своїх діянь. Як так? Кажуть, шо всі ці зірки знали про це і мовчали. Всі хто з ним працював і спілкувався, знали, він хизувався тим, шо до нього черги з неповнолітніх. Почитали коментарі під відео, кров застигла.
Вкуси мене• 10 февраля 2025
Щось ви ’опвздалі’ з цією новиною. Все обмусолили пару місяців назад.
Лепетун• 10 февраля 2025
Добрий вечір, хлібороби. Ви в сплячці були?
автор З горіха зерня • 10 февраля 2025
Ответ дляВкуси мене
А я кажу, шо це новина? Чи це єдине що вас чіпляє?
Свекруховна• 10 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
И что он делал ? Хоть интима не было?
автор З горіха зерня • 10 февраля 2025
Ответ дляЛепетун
Ні, не цікавилася, тем у топі мабуть не було. Дізналась з відео, шо промайнуло у рекомендованих.
Поторописька• 10 февраля 2025
Прочла на днях, что таки дали срок.
Для меня эта история была шоком, потому что я хотела к нему попасть на ню фотосессию🫤
автор З горіха зерня • 10 февраля 2025
Ответ дляСвекруховна
И что он делал ? Хоть интима не было?
Було все😰
Грушки-яблочки• 10 февраля 2025
Он же все шоу украинские снимал, по-моему,пацанок тоже снимал. И вроде. Его уже обвиняли в этом, я думала он сидит давно
Печальки.нет• 10 февраля 2025
Фотографа посадили, педофила-аккордиониста выпустили. Круговорот шоуменов в шоу-бизнесе.
Свекруховна• 10 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Було все😰
А сколько им лет ??
Свекруховна• 10 февраля 2025
Ответ дляПечальки.нет
А кто аккарлионист ??
автор З горіха зерня • 10 февраля 2025
Ответ дляСвекруховна
А сколько им лет ??
Кажуть, шо і 12-річні😰
Розбещення, згвалтування, виготовлення порнографії
Печальки.нет• 10 февраля 2025
Ответ дляСвекруховна
А кто аккарлионист ??
Завадский
Червона калина• 10 февраля 2025
Ответ дляПоторописька
Прочла на днях, что таки дали срок.
Ничего с вами не случилось бы. Вы не ребенок
Свекруховна• 10 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Кажуть, шо і 12-річні😰
Падло! И думаю знали ,просто у педофилов лобби нехилое
Сапай вазони• 10 февраля 2025
Ответ дляПечальки.нет
Завадский
Тоже про него вспомнила, и немного просидел, такой прям больной, что выпустили, ужас
Печальки.нет• 10 февраля 2025
Ответ дляСапай вазони
Не, он вроде Европейский суд против Украины выиграл
Поторописька• 10 февраля 2025
Ответ дляЧервона калина
А причем тут случилось бы со мной или нет? Само осознание, кто этот человек шокирует. Мне не норм находиться рядом с педофилом
автор З горіха зерня • 10 февраля 2025
Мене вражає, шо та ж Могилевська, Скрябін, Полякова, Кароль та уся їх шайка-лєйка в курсі були і нічого не зробили, щоб це припинилося
Сапай вазони• 10 февраля 2025
Ответ дляПечальки.нет
В смысле? Уже не педофил?
Швидка Настя• 10 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Вы думаете у них нет скелетов в шкафу?
Печальки.нет• 10 февраля 2025
Ответ дляСапай вазони
В смысле? Уже не педофил?
Ну типа да. Наверное, доказал, что мальчикам на видео массаж просто делал
АБВГДэшница• 10 февраля 2025
Ответ дляПечальки.нет
начебто була інформація, що того аккордеоніста ’замовив’ тоді Ян Табачник, щоб усунути конкурента
Печальки.нет• 10 февраля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Да, тоже слышала. Но ему ж видео с его квартиры предъявили. Неужели смонтировали?
АБВГДэшница• 10 февраля 2025
Ответ дляПечальки.нет
хз...нам залишається тільки гадати...але Табачник з такими зв´язками і баблом був, що і відео змонтуаати могли, і ’постраждалих-свідків’ за вуха притягнути
Аnnеt• 10 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Кажуть, шо і 12-річні😰
’кажуть’ или доказали?
автор З горіха зерня • 10 февраля 2025
🤯
MacOS-ница• 10 февраля 2025
скотина он. и все молчали...
автор З горіха зерня • 10 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
’кажуть’ или доказали?
Якось немає бажання читати матеріали судового рішення та пропускати через себе всі ці жахи. Коментую те, шо пишуть ймовірні свідки та жертви.
Печальки.нет• 10 февраля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Так с его связями и баблом, этот Завадский ему был не конкурент. Чем он ему помешать мог, если тот для его уровня шавка подзаборная?