Птица секретарь• 11 января в 13:22
Какие же они
Жаба давит за такие деньги кроссы покупать. Вы бы купили, если б вам понравились?
Штора с кисточкой• 11 января в 13:23
Жуть. Не купила б за будь які гроші.
Це нові? А виглядають наче 5 бомжів вже їх носило
Птица секретарь
• 11 января в 13:28
Ответ дляliss
Нет . Как и мыть ?
Не мыть. Зато сразу минус одна забота как отмыть, как отбелить
Птица секретарь
• 11 января в 13:36
Ответ дляПерекус беру завжди
Мне они не нравятся, не купила бы
А сколько они стоят?
1100 евро
ВсеПроВсехЗнаю• 11 января в 14:36
В мене комплекс з дитинства стосовно мого розміру взуття, тому не ношу те що візуально збільшує стопу) Бачила в інсті на дівчині 160 см зросту , розміру XS, виглядають смішно, як лижі. Але ті хто носить баленсіагу то мабуть найменше хвилюється за те щоб не виглядати смішними))
Іллюха Перчик• 11 января в 14:38
Так виглядає сучасна краса.Яка цивілізація така і краса.Я б навіть назвав це красою епохи відродження.шедевр.Браво.