Бокс-орун• 10 февраля в 22:26
Оскар 2025 фільм кращий?
На вашу думку, який переможе? Все пропустила в цьому році. На що звернути увагу? Бачу список претендентів. Жодного не знаю. Що порадите? Які прогнози?
Бокс-орун
• 10 февраля в 22:29
Ответ дляСиреневенькая
про папу победит скорее всего
Як називається зможете підказати?
Бабайко• 10 февраля в 22:29
Я тут бедные несчастные посмотрела недавно, он же там когда-то кучу оскаров собрал. Ню ню🥲
Як_наготую...• 10 февраля в 22:30
Скільки новинок щороку фільмів і серіалів, а я прокручую по кругу старі списки.
Наче псих розлад якийсь у мене.
Важко наважитись щось нове подивитись
Наче псих розлад якийсь у мене.
Важко наважитись щось нове подивитись
Сиреневенькая• 10 февраля в 22:30
Ответ дляЯк_наготую...
Наче псих розлад якийсь у мене.
Важко наважитись щось нове подивитись
Наче псих розлад якийсь у мене.
Важко наважитись щось нове подивитись
фильмы и не смотрите, только время зря потратите. новых хороших фильмов последние лет 10 вообще нет. а вот сериалы можно найти нормальные
Як_наготую...• 10 февраля в 22:32
Ответ дляСиреневенькая
От і мені здається, що пік кінематографу це фільми 90х.
Всі улюблені шедеври родом звідти
Сиреневенькая• 10 февраля в 22:32
Ответ дляЯк_наготую...
Всі улюблені шедеври родом звідти
ну еще начало нулевых, а вот после 2010 вообще голяк. разве что Нолан вывозит.
Танго утрьох• 10 февраля в 22:33
я смотрела эмилию перес (на любителя, хоть я ждала), конклав, дюну и боба дилана. ни один из этих фильмов, имхо, оскар не получит.
мне понравился фильм настоящая боль, но его не номинировали, там номинирован Киран Калкин и, имхо, он получит оскар)
Сиреневенькая• 10 февраля в 22:37
Ответ дляТанго утрьох
Броуди или Файнз точно получат Оскара) лишь бы Анора не победила
Бокс-орун
• 10 февраля в 22:49
Ответ дляЯк_наготую...
Наче псих розлад якийсь у мене.
Важко наважитись щось нове подивитись
Наче псих розлад якийсь у мене.
Важко наважитись щось нове подивитись
Оппенгеймер гарний
Бокс-орун
• 10 февраля в 22:49
Ответ дляСиреневенькая
Оппенгеймер?
Благоуханочка• 10 февраля в 22:59
Ответ дляЯк_наготую...
Наче псих розлад якийсь у мене.
Важко наважитись щось нове подивитись
Наче псих розлад якийсь у мене.
Важко наважитись щось нове подивитись
Тому що найкраще Голівуд зняв з 90х по 00, ну може до 2010, а зараз подібних фільмів вже немає
Чумачечая Весна• 10 февраля в 23:01
Я за Конклав, Файнса та Мур. Нормальний фільм з оригінальною тематикою. Файнс заслуговує Оскар вже років 30, з часів Шиндлера, його Гет шедевральний. Але переможе Броуді, він у фаворі у Голівуді, хоча гра його така собі, просто часто грає у актуальних фільмах. Мур мене вразила і підкорила, я сміялася весь фільм, нарешті вона зіграла себе)
Чумачечая Весна• 10 февраля в 23:06
Ответ дляБлагоуханочка
Форма води, Опенгеймер, Все ще Еліс, Всесвіт Стівена Хокінга, Легенда Хʼю Гласа, Білборди Місурі-багато актуальних і талановитих робіт. Я зазвичай обираю за режисером або актором, а не популярне, тому можна багато чого знайти. Але Оскар стали давати якимсь фільмам про фриків, лгбт, расовим та з польотом кукухи кудись далеко)
Трільчиха• 10 февраля в 23:14
Ответ дляБабайко
Это тихий ужас, но многие считают шедевром.
Як_наготую...• 10 февраля в 23:52
Ответ дляБлагоуханочка
То чому ж так? Що змінилось? Чому один шлак?
Сиреневенькая• 11 февраля в 07:17
Ответ дляБокс-орун
Оппенгеймер?
ну честно говоря он мне не сильно зашел, мне больше нравится у него Начало, Престиж, трилогия Бэтмена. Довод и Оппенгеймер такое..
Благоуханочка• 11 февраля в 10:01
Ответ дляЧумачечая Весна
Звісно, щось трапляється. Але це одиниці, а в ті роки їх було багато, їх передивляються вже десятиріччя
Кава з адреналіном• 11 февраля в 16:16
Ответ дляСиреневенькая
про папу победит скорее всего
вряд ли