УраганнаЯ• 10 февраля 2025

Яка кримінальна історія вас зачепила за живе?

Мене вразила історія вбивства матері і дитини, що сталося 4 вересня 2021 р у Житомирі.
6 лютого 2025 р. Житомирський апеляційний залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким місцевому жителю призначено довічне позбавлення волі та  відшкодування рідним загиблих понад 5,5 млн грн моральної і матеріальної шкоди. Суд підтвердив його винуватість в умисному вбивстві двох людей, зґвалтуванні, розбійному нападі, знищенні майна шляхом підпалу,
незаконному заволодінні транспортним засобом.
4 вересня 2021 рятувальники приїхали гасити пожежу у квартирі Марини 32 р.та дівчинки Христини 13р. Там виявили їхні тіла без ознак життя. Спочатку думали, що жінки вчаділи, але слідчі виявили на їхніх тілах множинні ножові поранення. Також стало відомо, що з квартири родини зникли цінні речі. Тож пожежу кваліфікували як намагання приховати подвійне вбивство. Підозрюваний каже, що відстежував загиблу жінку ще з вечора п´ятниці у кафе. Стежив за нею до дому. Почекав, коли вона засне і зранку проник у квартиру, аби її пограбувати. Двері були не зачинені. Громадянка з дитиною спали. Коли жінка помітила його присутність, він наніс їй удари кухонним ножем", – сказав Артем Лисогор. Дівчинка почула крики матері і прийшла в її кімнату, де засуджений накинувся ножем на дівчинку.
Це просто жах, стежив з вечора, йшов слідом за ними, стояв під квартирою, вранці зайшов через незачинені двері і вбив.
Двері треба зачиняти і перевіряти.
Які злочини вас вразили і які висновки ви зробили?
ФруктЕщеТот• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Всі магазини, всі стовпи були обклеєні її фото, це було моторошно. Якраз тоді в Києві жили.
Ви про Інну Лукьянович?
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ви про Інну Лукьянович?
Так
Я такая наивная• 11 февраля 2025
Я підсіла на всілякі кримінальні історії, на ютубі. То от запамʼяталось найбільше 2 історії.
1)Чоловік з жінкою з Великобританії. Жінка в минулому була інструктором по стрибкам з парашутом. І після пологів вирішила з цим завʼязати. Але чоловік подарував їй парний стрибок з ним, щоб романтично провести час. Із-за поганої погоди сам не стрибнув, а вона пішла. І виявилось, що він зіпсував їй парашут основний і запасний. Вона впала на землю. 2 дітей в них, в мене шок. А ще шок, що він і до цього намагався її вбити і життя її застрахував. І виявилось, що в нього ще кілька коханок є і діти від інших жінок.
Але в кінці був ще більший шок, його жінка вижила😱 Зламала собі таз, ребра , ще там щось, але залишилась жива після падіння )

2)Про Чехію. Чоловік чекав на дитину і купив відео-няню ,щоб встановити. І камера зловила сигнал з сусіднього будинку, де чоловік побачив голих дітей,звʼязаних в підвалі. Звернувся в поліцію, вийшли на цю сімʼю і там взагалі треш. Дуже все заплутано.Якщо коротко, то жінка під впливом своєї сестри ,знущалась над своїми дітьми в цілях їх виховання. Не буду все описувати ,але історія цікава. І добре ,що кінець гарний, діти живі ,в дитячому будинку 🙏🏻
Залетна Я тут• 11 февраля 2025
Амина Менго. Приемные родители - Кудрявцевы, её убили, спрятали тело и улики, а потом заявили, что девочка пропала, но в итоге признались. Там, вообще, страшная история - родная мама жива-здорова, нарожала ещё кучу детей, все с отклонениями, всех соцслужбы забирают через время, бабушка - судится с Кудрявцевыми за ’моральную компенсацию’.
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Тут питання до органа опіки.
Залетна Я тут• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Тут питання до органа опіки.
Там, вообще, много вопросов... На сколько помню, так и не установили, умер ли ребенок, убили его, или это несчастный случай.
Гарні диньки• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Да, то взагалі не зрозуміле з точки зору природи жінки. Історія з утопленими дітьми була поблизу мого будинку.це був жах. Але мамашу визнали недієздатною і призначили 3 роки примусових заходів медичного характеру. Їі уже відпустили.
Куда отпустили?
Ей же некуда идти
автор УраганнаЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Куда отпустили?
Ей же некуда идти
Є житло у Бабій
Гарні диньки• 12 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Є житло у Бабій
В Киеве нет, ей муж снимал.
Она вернулась к родителям в рашу?
Гарні диньки• 12 февраля 2025
Она Екатерина Бабкина
автор УраганнаЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Она Екатерина Бабкина
А да, не хочу навїть згадувати її