Любительница• 11 февраля 2025
Рабочие лайфхаки против утренних отеков
Сил уже нету😭
Дюйм оф о4ка• 11 февраля 2025
Трясучка, но предварительно запустить работу лимфы массажем. Полно роликов в тик токе и на ютубе
Курочка-чубаточка• 11 февраля 2025
Маска атач на 15хв, масаж обличчя, вмивання холодною водою, не їсти на ніч солодке або солоне, не пити воду після 19-20 години! Я на 9 місяці вагітності це все робочі лайфхаки 100% вам кажу
Курочка-чубаточка• 11 февраля 2025
Ну і звичайно те що вище написали теж само собою, зарядка і стрибки 100 стибків точно не будуть лишні)
Кинг-Конгша• 11 февраля 2025
Хоча б якась руханка з ранку, за три години до сну багато пити, не їсти на ніч солодке чи солоне,рухатись протягом дня.
котопёс• 11 февраля 2025
Лимфодренажная зарядка. На лицо микротоки. 100 таких тем уже было- одни и те же советы. Неужели тяжело найти
Скоро_вчера• 11 февраля 2025
Растирайте за ушами и ключицу( как минимум) ,а лучше делать самомассаж от отеков
Любительница
• 11 февраля 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дякую, згадала, вечором була солона риба😭