Білий Лосик• 11 февраля в 13:56
В каком возрасте родить деток что бы на их совершеннолетие быть молодой мамой?
Чисто интересно просто кто как думает на эту тему)
Скорая помощь• 11 февраля в 14:10
Ответ дляХвильоватиша
Можна я відповім?:)) Найкращий вік, щоб почати займатись собою, свїм здоров´ям, зовнішністю, спати, гуляти, правильно і регулярно харчуватись, мати дозвілля і гроші на шопінг. А не памперси міняти і ночами не спати.
А до цього можна на себе забити, нічого з цього не робити? Так в 40-45 тоді будете підуставшою старухою.
Зубачистка• 11 февраля в 14:10
Ответ дляСнідаю авокадо
Я завагітніла в 18, в 19 народила, зараз мені 34, донці 15, з нами в парках намагаються знайомитися чоловіки років 25, а нещодавно в кафе за сусіднім столиком дівчина вибачилася і щиро здивувавшись перепитала чи їй почулося, чи донька називає мене мамою, бо вона думала що ми сестри і ні за що б не подумала, що ми мама та донька :)
Але! Мені було дуже-дуже важко в перші роки доньки (перейшла на заочне, працювала в нічні зміни з дончиних 6 місяців) і я нікому не пораджу так рано народжувати.
Не вірю, що в кафе незнайомі таке запитують. Це й неетично й просто тупо.
миссДавеча• 11 февраля в 14:10
Ответ дляХвильоватиша
Маю все що ви перерахували в 47 років, і дитину 8 років. Одне іншому зовсім не заважає, навпаки стимулює
булоТАЙминуло• 11 февраля в 14:10
Ответ дляХвильоватиша
Почему-то адепты ’родить после 40’ не думают, что ребёнок в пубертате, а мама - пенсионерка. Все сложности же на младенчестве не заканчиваются.
миссДавеча• 11 февраля в 14:10
Ответ дляХвильоватиша
Ага, якраз тоді, коли вже жінці час собою виключно займатись. Бо того потребує здоров´´я і зовнішність.
Ну не у всіх в 40 прям проблеми зі здоровям
Скорая помощь• 11 февраля в 14:11
Ответ дляХвильоватиша
Вже пізно, треба все життя займатися, а не в 45 кинутися рятувати себе.
Зубачистка• 11 февраля в 14:11
Ответ дляMs. Любмая жена
Значить, записуйте план. В років 16-17 знайти собі красиво, крутого хлопця айтішніка-кріптовалютчика. Одразу почати жити разом. Рестіки, Мальдіви, Картьє, БМВшка. Років 5-7 пожити вдвох в радості.
В 21-22 завагітніти. Бажано одразу двійня або трійня, щоб відстрілятися за раз. Там няні, молоді батьки в допомогу. Ви в спортзал, в салони краси. В 38 будете ягідкою, але з дорослими дітьми.
В 16-17 такого хлопця мамо не віддасть. Не для того ростила.
Скорая помощь• 11 февраля в 14:11
Ответ длямиссДавеча
1000%
Снідаю авокадо• 11 февраля в 14:12
Ответ дляЗубачистка
:) ну, можу сказати вам дату та назву кафе, попросіть відео з камер спостереження. Така от безпосередня людина нам трапилася, це була Львівська майстерня шоколаду, ми зайшла на каву та чайок, там достатньо близько столики один до одного. Дівчина поруч була сама, читала книжечку і ось так перепросивши запитала.
Який сенс мені взагалі вигадувати, пишучи під анонімом? Плюс я не говорю, что мій вік чудовий для народження дітей, як раз навпаки. Я не мала молодості і тепер тільки й чекаю, щоб донька вступила до вишу в іншому місті і я трошки видихнула і почала жити нарешті для себе.
миссДавеча• 11 февраля в 14:12
Ответ длябулоТАЙминуло
А почему адепты - родить в 16, не думают про голую опу и ветер в голове?
Ms. Любмая жена• 11 февраля в 14:12
Ответ дляЗубачистка
Не жаднічайте 😝
булоТАЙминуло• 11 февраля в 14:13
Ответ длямиссДавеча
Почему в 16? Золотой середины для вас не существует? Либо малолетка, либо бабка?
Налитое яблочко• 11 февраля в 14:13
Ответ дляЛамборджини
В 20
Я родила почти в 22, сейчас мне 41.
И я кайфую
Я родила почти в 22, сейчас мне 41.
И я кайфую
родила першого в 20 дуже рано. не раніше 30 потрібно
Личко Невеличке• 11 февраля в 14:13
Ответ дляСкорая помощь
Для того, щоб нарешті подумати про дітей.
І у 60 років розгрібати усі веселощі підліткового періоду- прЕлестно
миссДавеча• 11 февраля в 14:14
Ответ длябулоТАЙминуло
А что есть золотая середина? И кто решил, что она именно там? Вы?
Налитое яблочко• 11 февраля в 14:14
Ответ дляСнідаю авокадо
ой ну прямо, перепитують
всі раніше так рано народжували 18*20.
Баба_Воля• 11 февраля в 14:15
Ответ дляБесконечность-не предел
Имхо люди, вырастившие детей и испытав кучу стрессов в этим связанных молодыми уже не выглядят, сколько бы им не было лет
Це тооочно!
Успокойся_Успокойся• 11 февраля в 14:15
Ответ дляСкорая помощь
Краще в 13 вже народити, так надійніше, що точно наймолодша мама.
А потім, ще хай дитина дітей заведе у 13 і в 26-27 100% можна бути наймолодшою бабусею. Треба планувати далекоглядно, у перспективі.
Хвильоватиша• 11 февраля в 14:16
Ответ дляСкорая помощь
Ні, абсолютно. Мені 49, маю деякі спостереження. В здорової жінки із нормальною генетикою процес старіння починає бути помітним після 40 років. От тоді і стає критично важливо почати інтенсивний догляд за собою, бо без цього буде погано. І зі здоров´ям так само.
Ламборджини• 11 февраля в 14:16
Ответ дляНалитое яблочко
А я довольна
Баба_Воля• 11 февраля в 14:17
Ответ длямиссДавеча
Природа і соціальні умови.
Поторописька• 11 февраля в 14:18
Ответ дляСнідаю авокадо
Це моя сестра так.
Тільки вона народила у 18.
Їй мама допомагала, а от чоловік був занадто юним, пішов у загул, розлучилися, потім він помер у 25 років.
Сестра отримала освіту заочно, крутилася, як могла. У батьків своя ще менша на 8 років дитина, і вони теж були молоді, працювали, було важко.
У 30 років вона вже більш -менш вигребла і готова була до інших відносин, але категорично проти другої дитини.
Знайшла вдівця з сином, зараз діти вже дорослі і нарешті вона видихнула. Мама й тато її рано померли, у 52 і 57 :(
Тільки вона народила у 18.
Хвильоватиша• 11 февраля в 14:18
Ответ длябулоТАЙминуло
Вот. Все думают - главное выносить и родить. А потом хоть трава не расти:)) Да выносить и родить -это самое легкое, ребята:))
Хвильоватиша• 11 февраля в 14:24
Ответ длямиссДавеча
Точно!! Але якщо народити дитину в 40, то проблеми з´являться обов´язково. Тому що в 40 організм жінки налаштований на інший темп і якість життя. Працювати, займатись спортом, подорожувати, заводити нові стосунки -то все абсолютно ОК і чудово вдається нормальній жінці в 40+. Не спати ночами, нервувати через хвороби дитини, бігати забіги дім-школа-робота-школа-гуртки-дім - то чекайте +10 років на обличчі і проблеми із здоров´ям. Якщо тільки у вас немає хоча б 2х няньок.
Леди Г• 11 февраля в 14:24
Ответ дляСнідаю авокадо
Доганяють нас із донькою хлопці студенти біля універу. Мені 34, доньці 14.
-Дівчата з вами можна познайомитись?
Донька повертається до мене :
-Мам, а чи не дуже вони для нас дорослі)
Хлопці спочатку були в ступорі, а потім ми всі дружно сміялись
-Дівчата з вами можна познайомитись?
Донька повертається до мене :
Хвильоватиша• 11 февраля в 14:25
Ответ дляСкорая помощь
При нормальному образі життя ніяких проблем в 40-45 ще немає.
Борисфенка• 11 февраля в 14:26
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Знайома стала бабусею в 32 роки, поки що рекордсменка серед мого оточення.
Я народила в 24 роки і в 43 роки, бабусею стала в 50.
На циголках• 11 февраля в 14:27
Ответ дляЛетюча помилка
Как получите паспорт, так сразу.
То уже сильно поздно)