Первая ласточка инфляции• 11 февраля в 14:04

Батьки діток зі встановленим РАС, зайдіть, будь ласка. Аутизм

Дівчинка 2,5 роки. Минулого тижня пройшли ADOS, модуль 1.
5 балів з 12, рас - від 7 і вище.
Суть мого питання: чи було в когось так, що з віком таки підтвердився аутизм?
Я як мама (не тривожна, але дитина в мене третя+в садку бачу прірву у розвитку між дочкою і іншими дітками), бачу багато характерних ознак аутизму.
Лікар, яка проводила тестування, мене толком не слухала, якось на все з насмішкою реагувала: «я з порога побачила, що у вас не аутизм». Та я штибу і не хочу такого діагнозу дитині, але з іншого боку - хочеться обʼєктивного неупередженого ставлення, щоб потім діагноз не став «сюрпризом».
Скільки разів і в якому віці ви проходили тестування?
Дякую, всім здоровʼя!
Безлім на все• 11 февраля в 14:41
проконсультируйтесь у другого специалиста, важно второе мнение. Первый диагноз нам поставили ближе к 4 годам, потом еще ездиливв Киев к Бишкаевой, но это в надежде на чудо, которого, увы не произошло
Молчунья• 11 февраля в 14:46
Это не может быть сенсорная алалия, например? Если вы самостоятельно много изучали эту тему и у вас есть сомнения в выводе специалиста, то надо или к другим и опять проверяться
Квітка папороті• 11 февраля в 15:05
Знаю, що нічим не допоможу, але ось таку інформацію прочитала нещодавно. Може це якось стане в нагоді. Просто запощу, вибачте, що у вашій темі 😔.
автор Первая ласточка инфляции • 11 февраля в 15:16
Ответ дляМолчунья
Як раз про алалію я і думаю в другу чергу. Просто її діагностувати в нашому віці ще точно ніхто не візьметься.
Дитина не мовленнєва. Мрт під наркозом зараз я робити не хочу. Еег чисте.
Борода• 11 февраля в 15:38
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Обращались к генетикам в Харькове или Киеве?
автор Первая ласточка инфляции • 11 февраля в 15:45
Ответ дляБорода
Ні, ми у Франківській області. Так далеко ще не звертались.
Аутизм якось виявляється на ген рівні?
Борода• 11 февраля в 16:06
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Аутизм якось виявляється на ген рівні?
Очень много ошибок метаболизма прячется под маской аутизма.
Генетики-метаболисты в Харькове или Киеве смогут выяснить что с вашим ребенком и исправить ситуацию если это возможно.
Не затягивайте с верной диагностикой состояния ребенка
В курсі діла• 14 февраля в 04:38
В 2,5 почали корекцію діагноз отримали в 3 роки. Мені теж казали що все добре але але …
В курсі діла• 14 февраля в 04:39
Ответ дляБезлім на все
Сколько ребенку лет? Есть речь?