Налитое яблочко• 11 февраля 2025
Як відвадити сталкера?
Ситуація така. Одружена давно, 10 років тому мала роман на стороні. Це все в минулому. А тут почали чоловікові писати і все розказувати. Я чоловікові зізналась, розказала чесно як все було. Чоловік вирішив пробачити і зберегти сім´ю. Але ці люди продовжують йому писати, оприлюднюючи інтимні деталі і типу, що я ніколи не змінюсь. Хочуть з ними зустрітись, щоб показати якісь докази. Чоловік їм відповідає, що все знає, зустрічатись ні з ким не хоче, докази йому не протрібні і щоб не лізли в нашу сім´ю. Але ці люди продовжують писати. Вже поблокували їх в телеграмі, так вони познаходити електронні пошти і продовжують писати. Як їх зупинити? Може хтось має досвід? Дасть пораду, що можна зробити, окрім ігнору?
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
А зачем он им пишет?
Ну, типу на 50 не відповів, на 51 послав. Ну зараз вже не відповідає
Я такая - жду трамвая• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну так все вже відкрито, все відомо. Чоловік пише, не лізьте в нашу родину, ми самі розберемось. А до них не доходить.
Да, не доходит т.к. вы влезли, получается, в чужую, а теперь лезут в вашу. Хотят отомстить, насолить.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляWill_Be...
Тупо как-то... Но, если мужу это причиняет дискомфорт, есть 2 варианта: . Сменить свои контакты. 2. Пригрозить заявлением в полицию.
Они звонят/пишут, номер-то высвечивается, по гетконтакту смотрели кто это?
Заявою в поліцію погрожували, не працює. Пошта робоча, чоловік не може її видалити.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я в чужу не лізла. Коханець не був одружений. І зараз не одружений. Так, по юнності, по дурості. Виправдань, звичайно, немає мені. Але все вже відомо.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну так постібіться з пошти чоловіка ’Все, дружину вигнав, кажи адресу, куди їй їхати до тебе з двома валізами і трьома дітьми?’
Секретница• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
В телегі поставили, щоб тільки з телефонної книги могли писати, то у них тепер немає можливості. А пошту кожен раз нову роблять і пишуть. А чоловік х/з знає хто, може по роботі і відкриває.
Відправте їм у відповідь письмо з вірусняком.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ну, на справді тоді я ще з чоловіком і одружена не була, просто були в стосунках, але суті то не міняє.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Міняє. Набийте морду тому коханцю, пару мордоворотів у поміч візьміть. Попустить.
Will_Be...• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Т.е. единственная их связь с мужем - почта, верно? В чем, тогда, проблема не читать? Открыли, увидели, в корзину, корзину почистили.
Летюча помилка• 11 февраля 2025
Автор, ну хотят встретится, пусть муж встретится. Предварительно заявление в полицию, пусть сопроводят мужа на встречу и сразу возьмут за преследование.
Я такая - жду трамвая• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Может вы не знали у него был кто-то еще. Или он вам хочет насолить.. Или еще варианты, вам виднее. Как вариант, узнали родственники мужа от общих знакомых..
Борисфенка• 11 февраля 2025
До речі, чоловік гарно заробляє? Грошей хочуть ’за докази’, які даром нікому нецікаві.
Повелитель бітка• 11 февраля 2025
Выявить кто- заплатить профи. И начать уничтожать их бизнес.
Только так.
НичеНипанимаю• 11 февраля 2025
Если публикация ваших фото и видео на публичных ресурсах не нанесет вам ущерб ( а сейчас с Ии любой может стать звездой порнхаба), игнорьте. Можно припугнуть полицией.
Если все серьезно и нанесет вам ущерб, то вы уже должны были обратиться в полицию
Мурзилка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Та посилали вже багато разів, не доходить. Пишуть і пишуть. Наче і чоловік все знає, але кожен раз це неприємно, не дає пережити цю біль.
та прям біль))) зайвий раз пополірує роги)))
Мурзилка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Думаю, щоб чоловік мене покинув, мабуть. Але він не покине. І їм це все вже говорилось. Але вони далі продовжують. Я не здивуюся, якщо там у когось поїхахала кукуха, але б хотілось, щоб це все припинилось.
та так... гуляща баба в сім’ї - біда...
Мурзилка• 11 февраля 2025
Ответ дляНічого вдягти
А нащо то читати? Заблокували та й годі 🫣
так може чоловіку цікаво, що там ще жОна вміє)))
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
та так... гуляща баба в сім’ї - біда...
’Спомнила баба, як дівкой була’.
Переспала до весілля з якимсь козлом, чи й не гріх. Які там він факти тепер шле, важко уявити - в яких позах спали, в які ресторани ходили, яку білизну носила? Чи й не компромат.
Комиссия50%• 11 февраля 2025
Може це ваш чоловік вам роги наставив, і його зазноба знайшла спосіб розвести вас. Я б наполягла зустрітися і прийшла б з чоловіком
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
То якраз ШІ і Фотошоп і дозволяють нині сказати, що всі фотки чи відео - фотомонтаж, фігура не моя, обличчя прикрутили.
А якщо фігура супер, то хай люди подивляться, не жалко.
Мурзилка• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
’Спомнила баба, як дівкой була’.
так переспала чи тягалась паралельно з двома до самого весілля?
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
Тягалася з двома, і що? До заміжжя багато цнотливих нині є?
Мурзилка• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
а до чого тут цнотливість?
а як тягалась, то нащо пише ’переспала’? Треба називати речі своїми іменами
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
а до чого тут цнотливість?
А в чому різниця між тягатися і переспати? Ще є купа матерних слів, щоб назвати процес сексу.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Та типу такого вже писали, ще на почтаку, коли все викрилось. Вони і мені писали, то я написала, що він мене кинув. Але я так розумаю, що чи є спільні знайомі, чи вони стежать, зрозуміли, що це не так.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Оце варіант
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну, чоловік вже думав їхати та бити морду. Але наче і немає 100% доказів, що це його рук діло. Та і взагалі це якось нижче достоїнва чоловіка.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Подробиці від кого відомі? Від коханця. З ним і розібратися.
І не треба вигадувати про ’вони´, один він там старається, поки по бошці не отримав.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляWill_Be...
Ту так намагаємось не читати, але іноді не зрозуміло, від кого листи, та і відкриє ненароком. Пошта робоча, листи можуть бути від будь-кого.