175см55кг19лет (она)• 11 февраля в 15:52
Алгебра і геометрія- є якісь толкові курси для 7 класу? Онлайн
Дитина відстає від програми
«Доходить» до неї лише тоді коли всі кр написали
Вчителька жене програму, дитина не встигає думками зібратись
Як краще вчителя індивідуально чи групові онлайн?
ЛісАпетная• 11 февраля в 15:55
Індивідуально.
Але дитина теж повинна вчитись.
Якщо попередні теми були ваші - вам потрібно поговорити з вчителем. Спитати що саме потрібно підтягнути і на що звернути увагу. Враження, що репетитор ноль + дитині не потрібно взагалі + не знаєте що вам самим потрібно. Бо мова лише про контрольні завжди
Але дитина теж повинна вчитись.
Вічний двигун• 11 февраля в 15:57
Послухаю
я вчора ЧОТИРИ години пояснювала доведення теореми про рівнобедренний трикутник
На прикладах - з картинками, вирізанними фігурками
Навіть палатку розкладала для наочності
Не доходить(((
Навіть палатку розкладала для наочності
Не доходить(((
ЛісАпетная• 11 февраля в 16:10
Ответ дляВічний двигун
Послухаю
Навіть палатку розкладала для наочності
Не доходить(((
Навіть палатку розкладала для наочності
Не доходить(((
Я типовий технарь, з математичним складом. Математику любила з дитинства і люблю зараз. Але алгебру прям обожнюю, на логіку теж, а геометрію тихо терплю. Закінчувала архітектурний, тобто наче просторове мислення є, а от теореми не люблю досі. Мені з ними було складно і в школі.
Син теж математик, мат ліцей, Айті вуз, йому навпаки геометрія йде на ура, а от важче з простими формулами. Легше похідні, а інтеграли як горішки.
Може й ваша дитина так як я. Мені саму логіку побудови доведення було складно скласти.