ДинамоКит• 11 февраля в 18:20

Як поступити?

Є хлопець 20 років (зараз), якого після смерті мами виховувала бабуся і дідусь.
На зло записався в армію. Втікав.
Пиячив. Отримав аж чотири виконавчих провадження. Бабуся давала гроші на погашення боргів. Брехав,що погасив, а сам проживав їх.
Тепер знову забрали на передову. І без кінця тероризували бабусю, щоб висилали йому гроші. Та отримує 3000 грн пенсії.
Бабуся дзвонить іншим онукам, плаче,щоб вони скинули йому гроші,бо він навіть на консерву немає. Бреше їй, а вона вірить і нервується.
Як поступити внучкам? Вже набридло йому допомагати
Шеллар• 11 февраля в 18:23
Коли починається монолог про голодаючого солдата одразу припиняти розмову. Бабця на власний розсуд може як хоче розпоряджатися пенсією.
автор ДинамоКит • 11 февраля в 18:24
Ответ дляШеллар
Внучки то розуміють. Тим більше, що один зять у війську. Але бабуся...
Аноним с кешбеком• 11 февраля в 18:24
Бабушке помогать продуктами, лекарствами, закрыть её потребности, но не ввязываться в помощь внуку. Пусть распоряжается своей пенсией.
Шеллар• 11 февраля в 18:25
Ответ дляДинамоКит
Дайте їй спокій і не намагайтесь змінити літню людину.
Черговий по кухні• 11 февраля в 18:27
Ответ дляДинамоКит
В армії годують і гроші платять.
Черговий по кухні• 11 февраля в 18:27
Грошей бабці не давайте, бо все йому піде.
автор ДинамоКит • 11 февраля в 18:28
Ответ дляШеллар
Так вона дзвонить і плаче, кричить. Вимагає, щоб йому гроші скинули
автор ДинамоКит • 11 февраля в 18:28
Ответ дляАноним с кешбеком
Так она не свои дает,а внучек напрягает
Черговий по кухні• 11 февраля в 18:28
Ответ дляДинамоКит
Хай плаче. Ставте чітко кордони.
автор ДинамоКит • 11 февраля в 18:29
Ответ дляЧерговий по кухні
В армії годують і гроші платять.
В нього виконавчих провадження,як піску в чоботях. Карти мабуть заблоковані
Шеллар• 11 февраля в 18:29
Ответ дляДинамоКит
Одразу відключайтесь. Телефонує і кричить? Це дуже добре, значить є сила і здоров´я.
Черговий по кухні• 11 февраля в 18:29
Ответ дляДинамоКит
Це його проблеми, а не ваші.
миссДавеча• 11 февраля в 18:30
Нехай хоч в істериці б´ється, грошей не давати. В не є пенсія - от хай висилає. А потім думає, за що жити місяць.
Маніпуляторша
автор ДинамоКит • 11 февраля в 18:33
Ответ длямиссДавеча
Маніпуляторша
Я теж так кажу. То вже переходить всі границі. Воно брехливе, пє. А бабка переживає
Рубаю олівлє• 11 февраля в 19:01
Ответ дляДинамоКит
А в неї з головою все добре ? Може це вже маразм чи деменція, тоді треба обстежити. Почне пити ліки , може якась логіка в неї з´явиться. Пильнуйте, щою нерухомість на нього не записала. Бо піде за борги
автор ДинамоКит • 11 февраля в 19:04
Ответ дляРубаю олівлє
Заповіт на землю на нього.
Рубаю олівлє• 11 февраля в 19:06
Ответ дляДинамоКит
Заповіт на землю на нього.
Попрощайтеся з землею. Спустить її першому-ліпшому.
Зараз в оренді? Якщо договір тривалий, то може не продасть так швидко
автор ДинамоКит • 11 февраля в 19:08
Ответ дляРубаю олівлє
То вже не так важливо. То буде колись
Теперішня ситуація не дає спокою
Хитрушка-чекушка• 11 февраля в 19:09
Таке творив даорбдній брат бабі й діду
А ще він обікрав їх хату
Винцс усе, що дядько купував старим - навіть кондиціонер спер

Жахіття продовжувалось майже 10 років
В СІЗО менти забили до смерті брата
Ба і д по 88 років - досі живуть
Капитошечка• 11 февраля в 19:10
Поменяйте бабке номер телефона
автор ДинамоКит • 11 февраля в 19:11
Ответ дляХитрушка-чекушка
Таке творив даорбдній брат бабі й діду
А ще він обікрав їх хату

Жахіття продовжувалось майже 10 років
В СІЗО менти забили до смерті брата
Ба і д по 88 років - досі живуть
Це й теж крав все. Купували лише продукти, тоже виносив
TaFo• 11 февраля в 19:21
Ответ дляДинамоКит
наорать на нее, созги повернуть. сказать жестко и медленно. бабку кормить и лечить. свои три тыщи пусть просрет на кого хочет
Обнемашечка• 11 февраля в 19:32
Ответ дляДинамоКит
Кладите трубку как только она говорит о нем
Аноним с кешбеком• 11 февраля в 20:01
Ответ дляДинамоКит
Так она не свои дает,а внучек напрягает
Скажите, что лимит на перевод средств исчерпали. Вы её не переделаете, просто следите, чтоб бабушка не голодала, свои точно начнёт отдавать.
автор ДинамоКит • 11 февраля в 20:05
Ответ дляАноним с кешбеком
Это так тяжело, не передать словами.
И выход какой-то ищем,а то он манипулятор ещё тот