Давно без алко• 11 февраля в 18:20

Температрура перед кд

чи може температура перед критичними днями трохи рости, не багато, десь на півградуси +-
За 1-2 дні до місячних?
Tatiana84• 11 февраля в 18:25
У мене взагалі під час овуляції і до кінця КД, 37.0-37.3 норма вдень, так гормони працюють
автор Давно без алко • 11 февраля в 18:28
Ответ дляTatiana84
Я просто помітила вже другий цикл підряд, почуваю себе добре, але якась голова тепла , за 1-3 дні до. Потім починаються місячні і моя температура повертається на місце
Tatiana84• 11 февраля в 18:35
Ответ дляДавно без алко
Я років 5 тому також подумала що захворіла, тепла була. Поміряла, 37. Тиждень, два, три. Пішла по лікарях, вже думала помру, бо нічого не могли знайти Потім забила на те, бо почувалася нормально, аналізи як у космонавта. Помітила, що температура саме гормональна(всі аналізи на горомони були в нормі): ніч, ранок, вечір немає, лише вдень, і залежить від цикла. Через рік чи два гарний гінеколог пояснила, що таке буває, і для когось це норма. Але якщо є сумніви, краще сходіть до лікаря.