долой_лама• 11 февраля в 21:37

Хочу купити гарні добротні ложки і виделки.

Такої якості як колись.гарної глибини і ваги.Може порадите ,може хтось не давно купляв,де купляєте такі речі.
бювет_в_обед• 11 февраля в 21:39
Мені теж цікаво, хочу красиві
автор долой_лама • 11 февраля в 21:40
Красивих є багато,але вони не такі добротні,гнуться в руках,і сама ложка така що можна порізати язик)))
Ряженка• 11 февраля в 21:47
Я купую в Епіцентрі, Фламберг. Повністю влаштовують. Не гнуться.
Коленная ложечка• 11 февраля в 21:47
VINZER
Пургену мне• 11 февраля в 21:48
Ответ дляРяженка
І вмене фламберг. Я ще азяла з золотим ободком. Такі добротні, красиві.
На щодень брала, весь час в ходу в сім´ї, за 5 років нічого їм ніде не сталось. Як нові
Все буде• 11 февраля в 21:50
Zwilling
автор долой_лама • 11 февраля в 21:50
Дівчатка,киньте будь-ласка фото, щоб хоч бачити які приблизно по дизайну.Бачу що оті з епіцентру мають гострі кути (конкретно ложки).А я шукаю шоб було ніби зашліфовано гладенько.
СпайдерВумен• 11 февраля в 21:53
Я на олх докупила такі самі, які були у бабусі (у нас небагато залишилося).
З таким самим малюнком тюльпанів.
Сучасні чомусь не подобаються зовсім.
КинДза• 11 февраля в 21:54
Мені подобається фірма Vinzer

Ось цей набір має бути добрим
https://epicentrk.ua/ua/shop/nabir-stolovykh-prybo...

У мене ось ця серія
Ряженка• 11 февраля в 22:01
Ответ длядолой_лама
У мене такого плану, різні за розміром. Але більш мінімалістичні моделі, нам такі подобаються. Вам вище писали, що і з ободком у них є. Тобто треба обирати на свій смак)
Пані з калабані• 11 февраля в 22:13
Виллирой смотрели?
Зажуженная Жужжа• 11 февраля в 22:14
Купила Berghoff, ножі закусочні , виделки і ложки, з покриттям, мию в пмм, блищать
Пані з калабані• 11 февраля в 22:19
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Які саме?
Боневтікла• 11 февраля в 22:22
Зажуженная Жужжа• 11 февраля в 22:37
Ответ дляПані з калабані
Які саме?
З дзеркальним поліруванням , ножі купувала на сайті самого Berghoff, там і наразі на них знижка, виделки замовляла на розетці і ложки а потім приходила, оглядала і забирала які сподобались
из желе я• 11 февраля в 22:41
Мельхіорові
автор долой_лама • 11 февраля в 22:49
Ответ дляПані з калабані
Виллирой смотрели?
Ні.
Пані з калабані• 11 февраля в 22:51
Ответ дляиз желе я
Мельхіорові
Погано поводять себе в посудомийці і взагалі на любітєля. В мене є великий набір. То просто лежить каменем
из желе я• 11 февраля в 22:56
Ответ дляПані з калабані
А в мене любимий)
Пані з калабані• 11 февраля в 22:57
Ответ дляиз желе я
А в мене любимий)
А я посудомийка люблю)) Вона моя помічниця)
Сумчатая кошка• 12 февраля в 09:12
Ответ длядолой_лама
Купите бу на олх мельхиоровые советские