Зубная фея• 12 февраля 2025
Боже , як голосно
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 февраля 2025
Дивна війна між Україною та рашкою. В нас блекаути, закриті кордони, відлов людей, приниження чоловіков, по нам шпуляють кожної ночі всім, чим можна. В нас гинуть діти в квартирах своїх домівок, в нас зруйноване все. Ми втрачаємо території.Життя. Надію.
При цьому зелене хлЄбало розказує нам які ми незламні та зичить здоров´я.
На росії тим часом все гуд. Відпчинок, літаки літають, люди живуть звичайним життям.
А чому ми не б´ємо по рашці у відповідь ракетами? Невже за 3 роки ми не зробили жодної?
То виходить що пуйло с зеленим за одно?! Домовленості?! Як можна думати інакше в такій ситуації?
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так їдьте в росію
Я такая наивная• 12 февраля 2025
Ответ дляБаба Йога
Удалено администрацией...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Так їдьте в росію
Не зрозуміла? З якого дива Ви мене кудись посилаєте? Ви не ррозумієте про що я пишу?! Мабуть ні
Ви вже повернулися з Польщі?
ВсеЧетко• 12 февраля 2025
Ответ дляТролю як можу
К сожалению нет, начните читать новости не на марафоне.
Конечно, сейчас все побежим ваши помойки.ру читать.
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Люди, ви чи .... б´єм по росії дальнобійними дронами. Вони краще підлаштовані під їхню систему пво. Чи ви не чули про напади на нафтосховища і переробні станції? Чи вас поплавило? Істерика?
КондуктЕр тролейбуса• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Удалено администрацией...
Читаю подобные комменты и понимаю насколько люди стали обозленными из-за этой войны...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Слухайте, Ви різницю зовсім не відчвуваєте?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ви пишете якусь дурню. Бо дальнобійні удари по росії майже чи не щотижня.
шось я не чула про жертв, про зруйновані домівки, про те, що русня має бігти за кордон, аби себе спасти. Щось не чула щоб відловлювали людей, вбивали, викидали з бусіків на узбіччя. Кордони в них відкриті.
Дивна війна. Домовленості. Ручне управління. Контрольована.
ВсеЧетко• 12 февраля 2025
Ответ дляТролю як можу
А зачем читать ру-новости, иностранные почитайте - путя официально на весь мир заявил - что готов к мирным в любое время, или как теперь перекручивать будете - вы не видели
И зачем этот готовый закидывает города ракетами?
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну то шо ви кровожерна людина то ваші проблеми
Хочете жертв - ідіть убивайте кацапів на фронт. У чому проблема?
Директор Пляжу• 12 февраля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Але страждали їх діти,онуки. Не завжди відповідає той,хто скоїв...
Не страждали.
Тепличная• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Удалено администрацией...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Немає про що розмовляти
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Корупція.
Соня-сонятко• 12 февраля 2025
Вчера вечером читала о шахедах перед сном, ложилась и думаю задолбали эти уведомления не выспишься нормально. Включила авиарежим, утром открываю новости и прозреваю..
Блондинка в Законе• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Удалено администрацией...
Не треба розхитувати, не вийде.
Ответ дляlilu1990
Та ж Київ як кістка в горлі. Ніби хтось заборонив створювати теми про Суми.
Соня-сонятко• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Так їдьте в росію
А что вы всех отправляете в каждой теме? Сидите в Польше там и командуйте, великая патриотка. Кривой рог вечно фигурирует у вас , но попа в Польше сидит спокойно
Блондинка в Законе• 12 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ми щоночі спимо і часто як і ви лише зранку узнаємо новини, але сьогодні бахкало прям за вікном, то і через беруші повскакували. Нікуди не бігли, але під канонаду довго не могли заснути, приліт в нашому районі.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
Корупція.
Доречі так.
В Ізраілі діти еліти так само гинуть на війні, як діти звичайного двірника.
В нас так звана еліта тільки на убий посилає, при цьому краде і краде. Цинічно, нахабно.
Вся Верховна Рада розмовляє в кулуарах російсько. При цьому цькують українців за ту ж російську.
Соня-сонятко• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
ПочтальЁнша• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Удалено администрацией...
В Києві тривоги щоночі, звісно у нас не така ситуація , як в Сумах і прикордонні, але тривога від балістики то вже трохи інша річ, при які прокодаєшся від вибухів і ні про яке метро мови не може бути. Доречі вам ніхто не заважає створювати теми і теж хвилюватися і підтримувати один одного. Коли люди знають, що не одній ій умовно так страшно, воно якось легше переноситься. Але оце ’ой бідосі, у нас он гірше’ - це звучить якось негарно, не варто знецінювати страхи інших, бо у когось ще гірше. Суто українська натура.
Барвіночка• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А можно просто сопоставить военные потенциалы стран.
Нас, конечно, накачали пропагандой про кофе в Крыму, но есть здравый смысл.