Алгонавт• 12 февраля 2025

Чи може жінка бути щасливою без чоловіка та дітей?

Ви б так змогли б?
В кого тако було• 12 февраля 2025
Ответ дляМЧСница
Жінка це істота,яка створена для кохання, створена дарувати ласку, створена щоб нею опікувались, кохали її, захоплювались нею. Тому дуже рідко жінки щасливі самотні. Самотність це погано. Ще варіант - жінки хочуть самотності після невдалих шлюбів. Але це наслідок псих.травм і бажання більше не мати цього, а не бажання самотності. Хто не зазнав від чоловіків підтримки, кохання,той розчарувався і хоче самотності, бо не знає що буває краще, а не тому що з дитинства хоче бути одною. Жінка щаслива в парі. Головне- пару гарну мати.
Сподівають, Ви не психолог.
МЧСница• 12 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Сподівають, Ви не психолог.
Ні. Але маю гарний досвід. Самотність це погано убудь -якому проявленні. Бо людина - соціальна істота.. я маю самотніх подружок. З квартирами.ремонтами.авто, гроші.посади..ніхто з них не відчуває себе повністю щасливою. Бо вони одні.
Пуки-куки• 12 февраля 2025
Всі люди різні.
Я живу без чоловіка і мені в кайф. Але без дітей я би не змогла, маю двійко.
Зубачистка• 12 февраля 2025
Ні,звісно ні!
фан L.O.S.T.• 12 февраля 2025
Так, але коли вже була заміжня і розлучилась, а діти - дорослі. Якщо ніколи не була заміжня і без дітей - не думаю
Попельшка• 12 февраля 2025
Как сообщает The Guardian со ссылкой на исследование бихевиориста Пола Долана, незамужние женщины без детей — это самая счастливая подгруппа населения. По его словам, с большей долей вероятности они проживут дольше, чем их сверстницы, которые вступили в брак и родили ребёнка.

https://life4me.plus/ru/news/zhenshhinyi-bez-detey...
Попельшка• 12 февраля 2025
Ну или так:

https://adme.media/articles/ya-gotova-chestno-rass...

но с детьми вопрос до конца не раскрыт. и муж(чина) таки есть, хоть и без штампа.