БезникаяЯ• 12 февраля 2025
Ціни на відпочинок - просто крик душі
Знаєте дівчата, я розуміла звичайно, що люди по різному живуть. Є бідніші, є багатші. Але коли почала шукати варіанти відпочинку , читати форуми, я прозріла. Ціни шалені і величезній масі наших українців вони підходять.
Для прикладу - тут радили в якісь темі Красну поляну - пішла вчора на букінг глянути ціни. Від 7-8 тис за ДОБУ!!! І подібних місць море, і вони всі розписані за півроку наперед.
Поясніть мені де всі ці люди працюють, щоб мати такі статки. Це не заздрість, це нерозуміння. Не всі ж айтішники чи топ-менеджери міжнародних компаній. Та і корупціонери надіюсь далеко не всі.
КрестьянинДиор• 12 февраля 2025
Ответ дляТрусиковед
100%
Зараз можно заключити договір з сімейним в приватній клініці. Ті ж самі направо, якщо потрібно випише. А то в поліклініці зовсім подуріли отримують зп і ще з людей тягнуть
Погоджуюсь
БезникаяЯ
• 12 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Я не за оточення пишу. Я бачу скільки Тесл з´явилося в Києві. В центрі в дорогих ресторанах на вихідних і в п´ятницю нема місць. Магазини і дорогі бутіки не простоюють. Зашмаркана блуза пристойна від 1500 грн. А достойний жакет гарного пошиву, а не таке гімно як в h&m безформенний мвшок.від 3700 до 6 тис грн. Наприклад Arber. І зайдіть купити щось там -вічно нема розміру. Я сама проста. В мене моя кума жила в звичайній хрущівці все життя. Під час війни купила в новому жк 4 кімн квартиру.зробила ремонт. Купила меблі.техніку. тренажери. Одягнулася. Посуд дорогий. Дітей в платний ліцей віддала. Обох
і що ж сталось під час війни, що вона змогла замінити хрущовку на 4 к квартиру?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
7-8 тыщ в Украине? та ну нафиг. я в Италии за 100 евро легко найду номер)
я теж прифігіла, найдорожчий відпочинок був на Мальті в нас із сином, номер був близько 70 євро на добу
на Буковель ось їздили на лижі, номер 2,5 тис грн, але то високий сезон, прямо на самому Буковелі
звісно можна й дорожче знайти...
ми на Сіцилії знімали апарти на 5 людей - я, двоє моїх дітей (донька доросла та син підліток) та двоє онуків, офігенні були, 55 євро
не знаю що сказати де в Україні такі ціни, в Берегово їздимо з подругою, знімаємо в однієї господині багато років, номер найдорожчий зараз ми беремо 1100 грн
звісно можна й дорожче знайти...
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
та я бы работала, я и работаю на 2 работах, но Красную поляну не потянула бы . И заграницу по 2 раза в год тоже. Где столько работы у нас за такие деньги?
ні, ну якщо у Вас нема й 500 грн на добу то не знаю що сказати, як відкласти
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
Ну это хорошо что ваших мужчин выпускают в Италию, а обычных мужчин не выпускают в италиии
з моїх тільки сина випускають, от вожу дітей по черзі, що робити
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 февраля 2025
Ответ дляМастер Пис
я не вчитель, у мене набагато вища оплата 1 робочої години, у подруги - 450 грн. індивідуальне заняття. Але вона вже не багато працює сама. У неї онлайн-школа, де вже викладають інші вчителі. І там не тільки репетитори з іноземної мови.
Як видумаєте який процент українців з українськими зарплатаии можуть оплатити заняття за 450 грн?
КрестьянинДиор• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
звісно можна й дорожче знайти...
О ) нормальні ціни ви всюди бачите
Не я одна така 😃
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
А я звідки знаю? Мене в те не посвящають.
175см55кг19лет (она)• 12 февраля 2025
7-8, а под Киевом 16-20 тысяч в домиках-мини коттеджах.
я тоже в ахере, автор
не знаю, что за дикие деньги
я тоже в ахере, автор
не знаю, что за дикие деньги
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Так о том и речь, что цены у нас неадекватные, при этом не ждите сервиса нормального, пофиг, что номер 200 евро. А если б автор заглянула на цены в Эмили резорт или в рэдиссоне в Буковель, вообще б офигела
в Буковелі валом садиб! ми минулого року відпочивали в самому Буку в Шалє біля 5 витягу, хто катається в курсі, зі сніданком 4 ночі були 7800 грн, треба шукати просто вміти
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
І звідки в куми гроші
БезникаяЯ
• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
де ви таке прочитали, що у мене немає 500грн на добу?
Джинци на Флісі• 12 февраля 2025
Ответ дляcoloritka
Я вам написала відповідь. І не рахуйте чужі гроші бо своїх не буде)
ну справа не врахуванні чужих грошей, тут цікаво, де й собі стільки ж мати, що для цього треба робити, чим займатися, а то працюєш і працюєш, а на виході щось так собі, скромно
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
А все в основном едут отдыхать семьями и приходится им в Украине платить бешеные бабки
ми сім’єю їздили на лижі два тижні тому, щоправда тільки з донькою, син не схотів, на трьох номер на самому Буковелі біля 1 витягу (трішки пройти) 2,5 тис грн
БезникаяЯ
• 12 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
судячи з усього великий....
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Тцкуны
Тыловики
Их жены ездят
Те кто военную экипировку продают втридорога
Кто машины типа для фронта возит
Кто отсрочки/влк оформляют и тд
Масса народа кто сейчас в войну озолотился
Стоматологи из моей клиники постоянно тусят на западной, там такие цены и запись расписана на пол года вперёд ( они и забронированы при этом)
Тыловики
Их жены ездят
Кто машины типа для фронта возит
Кто отсрочки/влк оформляют и тд
що ви вигадуєте, ми - звичайна сім’я фопів, чоловік майже пенсійного віку, податки платимо, їздимо по Україні, так, доводиться відкладати, але відпочивати треба
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І звідки в куми гроші
Не знаю. Мені не розказують
Редиска Я• 12 февраля 2025
Я не могу позволить такой отдых. В основном это для чиновников и им подобным, топ-менеджеров, успешных предпринимателей.
Еще такой вариант: отели создают видимость, что все занято.
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Буковель
я на Буковель весь час їжджу, ні про яку красну поляну не знаю, звісно можна й в Редіссон за дурні гроші
ничевока• 12 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
А за кордоном дешевше? Де саме?
Мастер Пис• 12 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
хто не може оплатити 450, оплачує 300 грн, є мабуть і дешевші репетитори.
До чого ваше питання?
Після ВУЗу я пішла працювати у велику компанію з гарними з/п, 80% співробітників були з іншим міст: хтось з великих таких, як Одеса, Дніпро і тд, але з невеликих міст і містечок.
В моєму департаменті з 20 осіб, киянами були тільки я і ще один керівник відділу.
Якщо є люди, які мають змогу оплачувати дитині репетитора, тоді чому ви не можете? Не всі ж гроші крадуть, як ви думаєте, більшість все ж заробляє.
До чого ваше питання?
КрестьянинДиор• 12 февраля 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
я тоже в ахере, автор
не знаю, что за дикие деньги
я тоже в ахере, автор
не знаю, что за дикие деньги
Міні котеджи відпочивають для інста картинки.ну то їх справа.
ТебеОноНадось• 12 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
То же самое хотела написать )
Причём в рэдиссоне (1200 евро за ночь) мест свободных перед НГ практически не было
Заела_пластинка• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
это пипец просто....
Если вы про не адекватность цены сервису - согласна)
Что до заработков - это не на войне заработано. Семейная пара без детей и пожилых родственников, оба разработчики с большим опытом. Если вас успокоит - он сейчас служит. Весной 2022 хотел добровольцем идти, не взяли (в мирное время был белый билет). После отмены ограниченной годности, его статус поменялся, мобилизовали. До его мобилизации донатили больше, чем многие зарабатывают.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 февраля 2025
Ответ дляМастер Пис
Суть у тому що в Україні дуже багато грошей. І репетитори, магікюрщиці тд можуть багато заробити. Можна піднятися з нуля до неба. Ви праві. При бажанні.
Але шо це за гроші? Це реальный сектор економіки? Це дута бульбашка - від іноземних вливань
Тому розумні люди беоуть гроші не в гривнях, а в доларах за свої послуги
КрестьянинДиор• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
Редіссон до речі споганився, відпочиває моя знайома сімʼя, тато там хірург, то кожен рік писали вау, цього року, незадоволені, все не так і все погано, розчарування. Я там не була, не можу підтвердити
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Это как?)
Пусть машина берет 14 литров на 100 км. Бензин 60 грн литр.
По Киеву в день ну даже из конца в конец и обратно пусть будет 70 км. 22 рабочих дня. 588 грн в день умножить на 22 это 12936 грн)
У мене чисто на бензин менше 17 тис не виходить. Це з вихідними. Просто з´їздити за продуктами. А як ще щось требато триндець. Тому той хто має зп 20-30 тис не може дозволити собі авто. В мене ті хто мають зп 25 тис їздять на метро. Бо авто виходить дорого. В місті га масималці ти не поїдеш.затори. а в заторах і коли 40 км на годину жереться бензин.
ТебеОноНадось• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
депутаты?
Может, просто все очень больные ) инвалиды)
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
я теж не була) для мене то задорого, а так на Буковелі найдорожче то скіпаси, а не житло, як на мене, бо житло знайшли норм, кажу ж, за 4 ночі вийшло 10 тис, просто бронювали ще в грудні, а от на скіпаси 23 тис пішло бо ми - фанати каталки
дорога, їжа, то ще десь 10 тис, може 15, не рахувала, чесно кажучи