БезникаяЯ• 12 февраля 2025

Ціни на відпочинок - просто крик душі

Знаєте дівчата, я розуміла звичайно, що люди по різному живуть. Є бідніші, є багатші. Але коли почала шукати варіанти відпочинку , читати форуми, я прозріла. Ціни шалені і величезній масі наших українців вони підходять.
Для прикладу - тут радили в якісь темі Красну поляну - пішла вчора на букінг глянути ціни. Від 7-8 тис за ДОБУ!!! І подібних місць море, і вони всі розписані за півроку наперед.
Поясніть мені де всі ці люди працюють, щоб мати такі статки. Це не заздрість, це нерозуміння. Не всі ж айтішники чи топ-менеджери міжнародних компаній. Та і корупціонери надіюсь далеко не всі.
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну яка там вартість дороги. До аеропорта доїхати? А там квитки - ок
це мало? До аеропорту+літак. Та на 2-3 людини. В той час як потягом до Яремче умовно 300грн
Аленький носочек• 12 февраля 2025
Я живу в новому дорогому ЖК . Перед війною вдало вийшло купити квартиру.
Ось навколоко мене люди з грошима: стоматологи, блогери))), власники невеликих бізнесів, юристи, IT, моя сусідка робить пластичні операції і ось таких повно
coloritka• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
так от і задаюсь питанням - де так массово заробляють у нас
Я вам написала відповідь. І не рахуйте чужі гроші бо своїх не буде)
Мастер Пис• 12 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Ну, это точно не учителя и не врачи, это торговцы, купи продай, менеджеры и тп, те точно не цвет нации, такое
с такими убеждениями вы точно много не заработаете.
Я 10 лет училась и работала, чтобы в том числе иметь возможность так отдыхать. Моя подруга - учитель, которая открыла свои курсы, и она отдыхает со мной.
А вы человек, которому не хватило ума зарабатывать своим умом больше, но который одним махом обесценил заслуги других.
Безусловно цвет нации - вы))
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Автор, я в Киеве не была год. Вернулась в прошлом году и о*уела от кол-ва дорогих машин. Тесла и Порше это так запросто сейчас. От кол-ва дорогих статусных бутиков. Магазин швейцарских часов. То что бмзнес работает - это прекрасно. Но кто-то это все покупает? Кто?
НАверное те же что и ездят за 7-8 тыс сутки по Украине.

Я раньше не верила осбо в раздюрбаривание денег в тех маштабах что пишут. Про продажу гуманитарки. Про волонтеров кто в первые дни войны хорошо поднялся и сейчас продолжает. Сейчас как-то начинаю верить. Честно? Мерзко от всего этого
вы меня понимаете, именно тоже самое чувствую и не могу понять что происходит.
coloritka• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
так, але вартість дороги виходить ледве не дорожче ніж відпочинок
Вам все так))
Prervana• 12 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Щоб у Києві щодня їздити на роботу авто на бензин мінімум треба 25 тис грн. Це самий мінімум.усілякі джипи беруть більше бензину. Авто в Києві просто валом. Затори. От і рахуйте які зп мають.
Это как?)
Пусть машина берет 14 литров на 100 км. Бензин 60 грн литр.
По Киеву в день ну даже из конца в конец и обратно пусть будет 70 км. 22 рабочих дня. 588 грн в день умножить на 22 это 12936 грн)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака

Особливо мєрзко коли розумієш шо це все на крові, сльозах і відчаї інших людей, які змушені були вмерти за це
Заела_пластинка• 12 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Так о том и речь, что цены у нас неадекватные, при этом не ждите сервиса нормального, пофиг, что номер 200 евро. А если б автор заглянула на цены в Эмили резорт или в рэдиссоне в Буковель, вообще б офигела
В прошлом году друзья снимали за 15 тыс в сутки. Не Карпаты, не олл-инклюзив, просто красивое и тихое место на Днепре. Вот по сути я все плюсы уже описала) Они были в шоке. Ожидали, что за эти деньги будет и ремонт ок, и сервис нормальный. Но нет) По Украине они впервые так отдохнули, раньше в Европу ездили.
Я_и_моя_собака• 12 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
так. І ніхто не буде покараний при цьому. І ще гірше що більшості українцям на поср@ти.
КрестьянинДиор• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Слухайте, біля Яремчі друзі знімали будинок на відпустку, на 8 чоловік, два сан вузли, тераса -6000 грн за 5 днів
Ви дивитесь поляну, вона для іншого достатку. Зніміть щось дешевше - на свій.
Горлаю зрання• 12 февраля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
7-8 тыщ в Украине? та ну нафиг. я в Италии за 100 евро легко найду номер)
И вам сейчас скажут чио в ваших Италиях за 100 евро это будет конюшня. А так согласна полностью: цены на отдых суммарно зашкварные даже норм зарабатывающей публики. Пользуются невыездностью мужчин.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 февраля 2025
Ответ дляМастер Пис
Безусловно цвет нации - вы))
Але визнайте, такий шикардос тільки в Києві, і кругообіг грошей в основному там. Якщо я відкрию свою школу в якомусь районному центрі, то не зможу відпочивати разом з вами. Як не крути.
Джинци на Флісі• 12 февраля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я Вам відкрию таємницю. Сімейного лікаря можна змінити.
а ви пробували це зробити?
я от спробувала - мені сказали - неможливо, відсутні вільні,

підозрюю, що треба конкретно так побадаться із заявами/грошима/вагон часу тощо, щоб це стало можливим, причина з доказами у мене є: наявна мало на той світ не загнала
Мама фіфті цента• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
жаль что не понимаете, что во время войны, когда мы с протянутой рукой обращаемся к другим странам, когда люди собирают военным на дроны и одежду, у пенсионеров 3 тыс пенсия есть вот такая альтернативная релаьность . И можете закидать меня тапками, я твердо куверена, что большая часть тех, кто может себе это позволить, заработали не честным путем.
Як це нечесним шляхом? Озирніться навколо, скільки бізнесів працює, на кожному кроці кавʼярні, магазини, тц)) скільки інстамагазинів і не тільки інста..скільки фрілансерів, експертів які працюють самі на себе
вкрации• 12 февраля 2025
Ті хто має гроші раніше не дуже їздили в межах України
Моя сестра і зять взагалі по Україні їздили лише в санаторій підлікуватися, а на відпочинок тільки закордон
Тепер вони зачинені в Україні, чоловік взагалі з дому не виходить, а сестра з мамою трохи їздять закордон
Проте, є знайомі молоді хлопці, які собі зробили’парасольки’ і спокійно тепер катаються країною. Бізнес в Україні, просто раніше люди ці гроші витрачали на відпочинок закордоном, а зараз виїзд проблемний
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
это пипец просто....
КрестьянинДиор• 12 февраля 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Канарські -45 євро доба, не замок звичайно, але і не конюшня
Якраз для бідних українців- ок
ОливьЕЖечка• 12 февраля 2025
Нам, наверное повезло. Мы потеряли все еще в 2014. Выехали на западную Украину. По-тихоньку стали налаживать жизнь здесь. Сейчас с мужем небольшой бизнес, можем позволить себе такой отдых
Мастер Пис• 12 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Моя подруга з Мелітополя, приїхала навчатись в Київ, тут і залишилась.
У неї є очні групи, але всі індивідуальні заняття - онлайн.
Для цього необов´язково жити в Києві.
Я також живу в Києві, але працюю виключно в онлайні.

Ви за своїми власними обмеженнями не бачите інших вараінтів і можливостей. Але щоб вам не було від цього боляче, втішаєте себе тим, що ви дуже класна і порядна, але вам в житті не пощастило.
Але щастить тому, хто заради цього щось робить. Ось така гірка правда.
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Якраз для бідних українців- ок
це дуже круто. Але дорога мабуть не дешева?
Накладні мюслі• 12 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Прийом до мого лікаря 1700 грн, операції розписані на місяць вперед. Не рівняйте лікарів і вчителів ) Не всі лікарі в п-ці без грошей сидять
Ще й посилають на платні аналізи і дослідження, щоб здерти собі відкати, це навіть вказано в їх декларації про доходи, немає чого жаліти їх
Накладні мюслі• 12 февраля 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Тцкуны
Тыловики
Их жены ездят
Те кто военную экипировку продают втридорога
Кто машины типа для фронта возит
Кто отсрочки/влк оформляют и тд
Масса народа кто сейчас в войну озолотился
Стоматологи из моей клиники постоянно тусят на западной, там такие цены и запись расписана на пол года вперёд ( они и забронированы при этом)
Псевдоволонтери
Накладні мюслі• 12 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ага, 170 ) Він би за ці гроші палець об палець не вдарив. Ще приклад: подруга маму прооперувала нещодавно. Нейрохірург в ЛШД назвав ціну 80 тис. (йому й анестезіологу). І це не найскладніша операція, державна лікарня
Ось вам теж державна лікарня
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 февраля 2025
Ответ дляМастер Пис
Для цього необов´язково жити в Києві.

При чому тут порядність. Скільки ви або ваша подруга бере гроші за урок?
Мастер Пис• 12 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
я не вчитель, у мене набагато вища оплата 1 робочої години, у подруги - 450 грн. індивідуальне заняття. Але вона вже не багато працює сама. У неї онлайн-школа, де вже викладають інші вчителі. І там не тільки репетитори з іноземної мови.
КрестьянинДиор• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
То купіть квитки заздалегідь
Я ж не знаю скільки вас людей і звідки вам їхати краще. На одну людину 200 євро на дорогу - то мені ок ціна, я не можу ті квитки неділями ловити, мені лінь. Але, як поставити ціль, то можна знайти відпочинок для бідних без вашої Поляни
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Ви пишете за своє оточення.
Я не в Києві, але іноді там буваю. Бачила переповнене метро, хрущовки, панельки... Там теж живуть люди. Я не впевнена, что люди з хрущовки навчають своїх дітей закордоном та відпочивають на лайнерах.

І коли на кідстафі ще були продажі, то багато, хто з Києва просив про знижку та відправити найдешевшим перевізником.

Не весь Київ живе на широку ногу.
Я не за оточення пишу. Я бачу скільки Тесл з´явилося в Києві. В центрі в дорогих ресторанах на вихідних і в п´ятницю нема місць. Магазини і дорогі бутіки не простоюють. Зашмаркана блуза пристойна від 1500 грн. А достойний жакет гарного пошиву, а не таке гімно як в h&m безформенний мвшок.від 3700 до 6 тис грн. Наприклад Arber. І зайдіть купити щось там -вічно нема розміру. Я сама проста. В мене моя кума жила в звичайній хрущівці все життя. Під час війни купила в новому жк 4 кімн квартиру.зробила ремонт. Купила меблі.техніку. тренажери. Одягнулася. Посуд дорогий. Дітей в платний ліцей віддала. Обох
Трусиковед• 12 февраля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
100%
Зараз можно заключити договір з сімейним в приватній клініці. Ті ж самі направо, якщо потрібно випише. А то в поліклініці зовсім подуріли отримують зп і ще з людей тягнуть
Джинци на Флісі• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
підтриму, я теж задаюся цим питанням, де люди беруть стільки грошей,
ми з чоловіком маємо під 80 тис. грн. зп у місяць (офіційні, працюємо найманими працівниками у приватних компашках), троє дітей, мля, будинок 70 кв м, машині вже 15 років, пижик, дизель, 5 л споживає, з городу повноцінно забезпечуємо овочі/фрукти, не транжири, але відпочинок за такі гроші для нас дорого, бо це означає, що запас грошей, який залишається після забезпечення всіх базових життєвих потреб, це +/- 100 тис. треба під нуль віддати і жити від зп до зп,

поїздка за кордон - зараз з області фантастики, влітку чоловік з двома дітьми їздив за кордон, дорога автобус+літак туди/назад обійшлася щось у 100 тис. грн, все інше (житло/їжа/розваги) оплачував його знайомив, який у межах свого волонтерства запросив.... після того ми міцно задумалися, наскільки ми нищі..... переглянули, куди і що ми витрачаємо, а нічого зайвого/надлишкового не знайшли..... з того часу придивляємося вакансії, то пц, які низькі зп пропонують