Кошка Мурка• 12 февраля в 11:43
что скажете за школу Мартынова?
точнее школы. Их уже 3
киевская область.
уже колледж при них работает дистанционно и планируют универ открывать
планировали ходить туда, но смущает христианское углубление
киевская область.
Виннипуховна• 12 февраля в 11:44
И теперь нужно вас убедить принять христианство? Что конкретно вы хотите услышать?
Кошка Мурка
• 12 февраля в 11:47
Ответ дляВиннипуховна
хочу услышать отзывы
может тут есть кто учился или учатся дети сейчас
как в целом атмосфера
Кошка Мурка
• 12 февраля в 12:24
Ответ дляSvitlo_
В християнських школах християнського впливу мінімум, а знаючи Мартинова - то мінімум-мінімум. Але будьте готові, що 80% що діти якщо будуть відвідувати школу до повноліття статуть прихожанами його церкви.
а как же минимум, если говорите что большая вероятность что станут прихожанами
Ответ дляКошка Мурка
Бо якщо більшість однокласників буде з цієї церкви, то дуже велика ймовірність, що дитина разом з ними буде відвідувати різні заходи. Там для дітей дуже цікаво. І для підлітків цікаво. І для молоді цікаво. Так помалу і лишаться.
Сегодня я не я• 12 февраля в 12:41
Ответ дляSvitlo_
йосип драний, яка дурня! у вас дитина учиться в тій школі?
так, є уроки християнської етики. і все. платна школа-як платна школа, ніяких особливостей
Ответ дляСегодня я не я
Донька працює в християнській школі цього ж об´єднання ХВЄ.
Як це немає особливостей. Хелувін будуть проводити в школі? Звісно ні. І виховні заходи там розроблені в конкретному напрямку. І думаю більшість дітей там все ж з протестантських сімей.
Сегодня я не я• 12 февраля в 12:49
Ответ дляSvitlo_
питання конкретно про мартиновські школи - звичайні собі школи. а від відсутності геловіну ще ніхто не вмер