Синди Кроуфорд• 12 февраля 2025
Зробіть дім там де ви зараз. Я помітила , що хочуть додому , ті хто жив у місті, з сіл , якби не дуже тягне тих хто виїхав даже із більш безпечних регіонів.
дамаАмстердама• 12 февраля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Це не так.
Я в дамках• 12 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Здесь не страшно….
Ну как не страшно? У меня дети уже третий год в школе за границей. Я не могу опять им перекраивать жизнь и везти в Харьков учиться онлайн. Закончат школу - тогда, надеюсь, сможем вернуться.