Мамкиня доця• 12 февраля 2025

Святкуєм ювілєй в силі

В чоловіка скоро кругла дата - 40 років. Маєм трьох дітей, живем в силі. Хочем якось круто та дорого відсвяткувать. На ДР підготували дуже престижні пісні - Пес Патрон, Ванька-Встанька та Фортеця Бахмут. Проблема ось у чом - нагодувала салатів на зарплату чоловіка (він маршрутчик), та поставила під дерево за дві неділі до святкування. Чоловік закатив скандал бо каже шо гості потравляться. Я йому кажу що все буде окей але він чогось проти. Що думаєте про цю ситуацію та як порадите уладити конфлікт?
КонФФетОшка• 12 февраля 2025
Вот так появляются села- призраки
Кондуктор трамвая• 12 февраля 2025
Фрилансите?
Поміркована думка• 12 февраля 2025
Автор, отвратилютельно троллите, фу,фу фу.
Ванна Тазиковна• 12 февраля 2025
Ответ дляМerida
Напишите мне в личку. Хочу отправить подарок имениннику
Отравить податок имениннику
Мабуть
Сколько_мне_лет?• 12 февраля 2025
В нас сьогодні 15 років як одружилися, річниця з чоловіком. Випила майже пляшку вина, але я ясніше можу висловити свої думки, ніж ви. Про грамотність мовчу.