Дивне створіння• 12 февраля 2025

Ми з чоловіком різні люди: чи є у сім’ї перспективи?

Дівчат, тут були мої теми про конкретні точнчні непорозуміння з чоловіком, і зараз я аналізую все глобально, і думаю, чи є сенс у шлюбі і чи є перспективи у нашої родини взагалі. Бо є купа дрібниць, але життя насправді з тих дрібниць і складається і виходить, що співпадіння все менше.
Я вийшла заміж і народила з великої любові. Так сталося, що цією любов’ю була осліплена і роками просто жила його життям, наступвючи на гордо своїм інтересам, підлаштовувалась. А з народженням сина, коли навалилась і втома, і тверезе бачення багатьох речей, почала помічати, наскільки ми різні.
1. Я встаю з дитиною рано і цілий день кручусь. Він працює з дому, зараз простій, роботи майже нема, тому дивиться серіали. Спить до обіду, лягає під ранок. З дитиною 10 хвилин пограє і на тому участь кінчається. На вулиці гуляв з візком 1 раз за рік. Купав дитину рази 3. Годував 0. Вдома майже весь час. В телефоні чи в тєлєку.
Тих пару разів що співпали разом за сніданком і вечерею (бо зовсім різні графіки життя) - ставить перед собою планшет і втикає туди.
2. У нас різне бачення відпочинку - зараз з дитиною тим більше, я хочу щось тихе сімейне: зоб відновитися після року недосипів, прийти до тями, щоб дитині було комфортно. Чи на крайняк разом з друзями, у кого теж дитина, щоб бути в одному вайбі і мати схожі пріоритети по місцю відпочинку. Для нього відпочинок - це тусовка, клуби, велика п’яна голосна компанія. Раніше підлаштовувалась, зараз коли є втома і вже є дитина і інші пріоритети - вже не хочу.
3. Для мене важливо все спланувати і мати розуміння по часу, бо дитина і треба домовлятись з мамою про допомогу, коли завезу дитину, коли повернемось, чим годувати і т д. Для чоловіка планування це: «як виїдемо так виїдемо, ще не знаю», обіцяю бути в 20, треба 10 раз йому нагадати, що поїхали вже - він як умисно з усіма прощається по годині. Дитина голодна оре, десятки дзвінків з дому, я на стресі. Він незадоволений тим, що я з кислою міною їду.
4. З народженням дитини у мене якась підвищена відповідальність за все, почала більше цінувати життя - для нього норма сісти за кермо геть п’яним і образитись на мене, зо я відмовилась і викликала таксі.
5. Перший день народження дитини це для мене родинна радість і родинне свято з дитиною, для нього це привід бухати з друзями.

Це тільки короткий перелік усього, але основне питання - чи зберігати таку сім’ю? Чи є шанси у цього всього?
Або тут розлучення єдиний вихід, поки стосунки вкрай не зіпсуті? Я не хочу сварок, я хочу мирно і готова жити окремо і спілкуватись по дитині, проводити разом важливі для дитини дні. Але дати шанс собі знайти того, хто розділить мої погляди на життя, а йому - його.
Чи я все ж таки неправа? Питання складне. Дитина маленька. Є ймовірність, що розійдемось, і він простотзвбє на дитину, бо нема перед очима, нема чого й перейматись. А малий за ті 10 хвилин в день, що він з ним, дуже радіє.
Куколка-мяуколка• 12 февраля 2025
Ви на роботі чи де крутитесь
СМСница• 12 февраля 2025
Мы абсолютно разные, с разными вкусами и предпочтениями. Договариваемся как-то, подстраиваемся. И все норм. А еще старший ребенок уже подросток, там вообще сложно договориться 😄
Вы преувеличиваете масштабы проблемы.
Куколка-мяуколка• 12 февраля 2025
Після ’п´яним за кермо’ питань нема.
У нього інвалідність?
Кастрюлька• 12 февраля 2025
Так он уже забил на ребенка.
Естественно после развода он и не вспомнит.
А вообще всегда интересно, как это происходит. Вот вы дома, ребенка надо покормить, вы просите мужа: покорми или переодень или помой, а он что в ответ? Не хочу?
Санька-4b93• 12 февраля 2025
’А малий за ті 10 хвилин в день, що він з ним, дуже радіє’- аналог ’дети любят папку’ (с)
энциклопУдия• 12 февраля 2025
Не знаю, 10 минут радости ребенка на одной чаше и вот все остальное на второй? Если ничего не изменится, то вы в любом случае не выдержете, вопрос времени.
Непозбувна Бентега• 12 февраля 2025
Вам нужно научиться жить в новых реалиях. Ваши роли поменялись. Вы стали родителями, а муж еще не понял это и продолжает жить по-старому. Ваша задача донести до него все то что вы чувствуете и что вам нужно. Не ждать молча, что муж сам поймет, а объяснять и просить.
автор Дивне створіння • 12 февраля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви на роботі чи де крутитесь
Кручусь з дитиною, віддалено працюю бухгалтером, хатні питання і т д. Готувати кинула, бо в кожного свій режим і я просто перестала вивозити тягнути все
Птица Говоруша• 12 февраля 2025
а он хотел вообще этого ребенка? сколько вы встречались до беременности?
Руда ліса• 12 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Для меня то, что он садится бухой за руль уже повод развестись. Он же потенциальный убийца. Убьет или вас или кого-то другого рано или поздно
энциклопУдия• 12 февраля 2025
Ответ дляСМСница
Вы преувеличиваете масштабы проблемы.
Не работает, не поддерживает, не помогает, пьяный за рулем, ребенком не занимается, не нагулялся. Преувеличивает?
СМСница• 12 февраля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Я все не читала. Автор значит неправильно назвала тему.
100pudov• 12 февраля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Після ’п´яним за кермо’ питань нема.
У нього інвалідність?
+1 я б в принципе за такого не вышла и не жила б ни дня.
Уси Пуси• 12 февраля 2025
Вы включили роль идеальной жены, ему отлично, он привык ничего не делать, никто не напрягает, а теперь он же в этом виноват🤷‍♀️ женщины😅
На самом деле Вы можете развестись и строить уже нормальные отношения, либо перестраивать эти. Второй вариант сложнее, естественно.
Отдавайте мужу ребенка и уходите на маникюр, в спортзал и т.д. пусть учатся взаимодействовать) он же не умственно отсталый, он справится с ребенком. Ну и в принципе научитесь ставить себя на первое место хотя бы в отношениях с собой, там и окружающие подтянутся.
Для меня норм, если на жене быт, на муже работа, но при условии, что свободное время посвящено друг другу. Выходите в люди, ходите хоть гулять вместе, начните общаться, проводить время - это важные факторы. И отношения поменяются. Правда есть вариант, что муж будет активно сопротивляться изменениям и будет возмущаться, но просто продолжайте свою линию. А там уже - или развод, или наладиться)
Ума Палата• 12 февраля 2025
Мій чоловік був як ваш, тільки за кермо не сідав. А так ще друзів треба було тягнути в квартиру з дитиною, у нас 1 к ще була. І я була не привітна. Завжди то той то цей їде. Бісило страшно. На початку гроші він заробляв а потім я більше стала, він ще психувати почав. Ну якось притерлися. Пити він так перестав. То було субота з друзями, інші дні теж по 2-3 пива, як на мене то алкоголізм. А пізніше якось прийшов до тями. Дітей я йому тулила тулила і звик чи що))
энциклопУдия• 12 февраля 2025
Ответ дляСМСница
Гениально...не читаю, но пишу советы...
100pudov• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Он садится пьяный за руль. Это хуже чем уо.
Он и не заметит что ребенок залез куда то и задохнулся пока мама не придет.
СМСница• 12 февраля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Гениально...не читаю, но пишу советы...
Я прочитала название про то что люди разные, и первый абзац о том же.
А тема оказывается о том какой муж плохой. Ну что ж.
автор Дивне створіння • 12 февраля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Пояснюю, прошу. Стараюсь обговорити. Приклад:
Зібралися до друзів в гості. Питаю на коли планувати.
Відповідь: не знаю завтра подивимось, як піде.
Так не зможу, кажу, ти ж розумієш, що треба спланувати дитину мамі завезти, чим годувати планувати, чи брати суміш, якщо не між годуваннями. Треба це все розуміти, щоб і мама була вдома і т д.
Відповідь демонстративна: якщо все так складно, то не ідемо. І вже бачу образу.
Куколка-мяуколка• 12 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Ви яйця й мотню поставили перед собою і дитиною
Ваша мета бути жертвою і такою пухнастою? Можете ще АС йому запропонувати
Уси Пуси• 12 февраля 2025
Ответ для100pudov
Ой, та прямо. Почему из мужчин принято делать корзиночек, которые не способны ни на что? Пьяному ребенка не давать конечно, а трезвый пусть занимается.
100pudov• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Да, прямо.
Человек который ездит пьяным за рулём, гораздо хуже чем уо.

Тут уже не ’корзиночка’, а потенциальный осознанный убийца.
автор Дивне створіння • 12 февраля 2025
Ответ дляКастрюлька
Так он уже забил на ребенка.
«Зараз іду, ну зараз, ще 10 хвилин» - я чекаю, нагадую, дитина плаче, починаю годувати. Він бачить що вже розібрались, лежить далі.
Або кращий варіант - на 5 хвилин підійшов, посидіти повтикав в телефон, включив мультик, щоб малий не діймав «ну де ти там, ти йдеш?» - мені каже.
Або: не можу, в мене теніс. Щовечора ходить грати, знаючи, що найважчий з малим час, коли я за день вже задовбана і зашиваюсь
Куколка-мяуколка• 12 февраля 2025
А за які кошти він алкоголь і паливо купує?
Руда ліса• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ну так а что ему мешает в любой момент набухаться?
Уси Пуси• 12 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
Та он же вроде не алкоголик по словам автора, пьет не дома постоянно, а с друзьями в дрова и до отключки сознания, когда они собственно за этим и едут. Чего вдруг он будет набухиваться, оставшись с ребенком?
Руда ліса• 12 февраля 2025
Ответ для100pudov
Да, прямо.

Он уже фактически готов убить свою жену, своего ребенка и всех, кто там на пути попадется. Ещё и обижается на них, что они такси едут, когда он бухой в машину лезет
автор Дивне створіння • 12 февраля 2025
Ответ для100pudov
Я не лишаю йом дитину нв жаль, бо за 2 спроби просто піти в душ - розбитий лоб в іншій кімнаті, заліз поки чоловік втикав в телефон і сильно впав. Другий раз пішла в магазин, дитина вишрібла всю мусорку і жувала звідти шкурку банана. «Ой я відволікся він тільки підійшов»
Кастрюлька• 12 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Он совершенно не вовлечен в процесс воспитания ребенка. Такому мужчине ребенок что есть что нет. Если завтра вы с ним разведетесь, что в его жизни измениться от того, что ребенка не будет рядом? Вообще ничего. Потому что даже когда ребенок рядом, у папы своя жизнь, в которой он с ребенком практически не пересекается.
100pudov• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
От скуки.
Почему нет? Напивается с друзьями, потом сам один и наплевав на ребенка.
Что ему может помешать пока жена на маникюре?