Дивне створіння• 12 февраля 2025
Ми з чоловіком різні люди: чи є у сім’ї перспективи?
Дівчат, тут були мої теми про конкретні точнчні непорозуміння з чоловіком, і зараз я аналізую все глобально, і думаю, чи є сенс у шлюбі і чи є перспективи у нашої родини взагалі. Бо є купа дрібниць, але життя насправді з тих дрібниць і складається і виходить, що співпадіння все менше.
Я вийшла заміж і народила з великої любові. Так сталося, що цією любов’ю була осліплена і роками просто жила його життям, наступвючи на гордо своїм інтересам, підлаштовувалась. А з народженням сина, коли навалилась і втома, і тверезе бачення багатьох речей, почала помічати, наскільки ми різні.
1. Я встаю з дитиною рано і цілий день кручусь. Він працює з дому, зараз простій, роботи майже нема, тому дивиться серіали. Спить до обіду, лягає під ранок. З дитиною 10 хвилин пограє і на тому участь кінчається. На вулиці гуляв з візком 1 раз за рік. Купав дитину рази 3. Годував 0. Вдома майже весь час. В телефоні чи в тєлєку.
Тих пару разів що співпали разом за сніданком і вечерею (бо зовсім різні графіки життя) - ставить перед собою планшет і втикає туди.
2. У нас різне бачення відпочинку - зараз з дитиною тим більше, я хочу щось тихе сімейне: зоб відновитися після року недосипів, прийти до тями, щоб дитині було комфортно. Чи на крайняк разом з друзями, у кого теж дитина, щоб бути в одному вайбі і мати схожі пріоритети по місцю відпочинку. Для нього відпочинок - це тусовка, клуби, велика п’яна голосна компанія. Раніше підлаштовувалась, зараз коли є втома і вже є дитина і інші пріоритети - вже не хочу.
3. Для мене важливо все спланувати і мати розуміння по часу, бо дитина і треба домовлятись з мамою про допомогу, коли завезу дитину, коли повернемось, чим годувати і т д. Для чоловіка планування це: «як виїдемо так виїдемо, ще не знаю», обіцяю бути в 20, треба 10 раз йому нагадати, що поїхали вже - він як умисно з усіма прощається по годині. Дитина голодна оре, десятки дзвінків з дому, я на стресі. Він незадоволений тим, що я з кислою міною їду.
4. З народженням дитини у мене якась підвищена відповідальність за все, почала більше цінувати життя - для нього норма сісти за кермо геть п’яним і образитись на мене, зо я відмовилась і викликала таксі.
5. Перший день народження дитини це для мене родинна радість і родинне свято з дитиною, для нього це привід бухати з друзями.
Це тільки короткий перелік усього, але основне питання - чи зберігати таку сім’ю? Чи є шанси у цього всього?
Або тут розлучення єдиний вихід, поки стосунки вкрай не зіпсуті? Я не хочу сварок, я хочу мирно і готова жити окремо і спілкуватись по дитині, проводити разом важливі для дитини дні. Але дати шанс собі знайти того, хто розділить мої погляди на життя, а йому - його.
Чи я все ж таки неправа? Питання складне. Дитина маленька. Є ймовірність, що розійдемось, і він простотзвбє на дитину, бо нема перед очима, нема чого й перейматись. А малий за ті 10 хвилин в день, що він з ним, дуже радіє.
Руда ліса• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Та он же вроде не алкоголик по словам автора, пьет не дома постоянно, а с друзьями в дрова и до отключки сознания, когда они собственно за этим и едут. Чего вдруг он будет набухиваться, оставшись с ребенком?
С того же, с чего и лезть пьяным за руль. Не имеет ответственности, не понимает последствий своих решений, или понимает и намерено их игнорирует. Как с таким ребенка оставлять?
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Пояснюю, прошу. Стараюсь обговорити. Приклад:
Зібралися до друзів в гості. Питаю на коли планувати.
Відповідь: не знаю завтра подивимось, як піде.
Так не зможу, кажу, ти ж розумієш, що треба спланувати дитину мамі завезти, чим годувати планувати, чи брати суміш, якщо не між годуваннями. Треба це все розуміти, щоб і мама була вдома і т д.
Відповідь демонстративна: якщо все так складно, то не ідемо. І вже бачу образу.
Він має бути задіяний в процесі. ’Йдемо, одягай дитині комбінезон, принеси сумку, передзвони мамі, а якщо вона не може, то з дитям підемо, будеш його носити на руках весь вечір’.
Тоді він буде обирати менше з двох зол, точніше планувати, менше бухати, бо при ділі.
А ви зараз хочете сама вирішити всі проблеми.
Уси Пуси• 12 февраля 2025
Ответ для100pudov
От скуки.
Почему нет? Напивается с друзьями, потом сам один и наплевав на ребенка.
Что ему может помешать пока жена на маникюре?
А что мешает Автору напиться, пока она с ребенком, если она осознанно едет с мужем на машине в гости, где он будет пить, а потом удивляется что он собрался пьяным за руль - неожиданность то какая) но ее мы почему то в таком не подозреваем, а вот отцу ребенка этого самого ребенка никак нельзя на два часа оставить. Как удобно для мужа собственно
100pudov• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Нет, он выберет ничего не делать, набухаться и не обращать внимания на жену и ребенка.
С чего бы вдруг он выбрал меньше пить?
Руда ліса• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ну и что? Машину можно и завтра забрать. А можно трезвого водителя вызвать. А можно и вовсе не пить. Тут как раз проблем не вижу.
Вижу проблему только в олене, который набухался и за руль лезет. Я б таких дебилов на кол сажала ДО того как они кого-то убьют
100pudov• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ничего не мешает кроме ее чувства ответственности.
У мужа автора этого чувства нет вообще.
Тут вопрос более глобальный - почему она вышла за такого замуж и почему до сих пор живёт с ним.
Но это ее выбор и ее ответственность.
У мужа автора этого чувства нет вообще.
Но это ее выбор и ее ответственность.
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ для100pudov
С чего бы вдруг он выбрал меньше пить?
З того, що буде носити дитину на руках, ніколи буде. Хитрішою треба бути, створювати йому умови, де він задіяний в одному процесі, бо не подбав про інший процес.
Коко Шанель• 12 февраля 2025
Я развелась через 17 лет и счастлива,только жалею что раньше этого не сделала
Руда ліса• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Та не буде він носити. Автор же пише ’зараз-зараз, через 10 хвилин підійду’. І це ще без рюмки в руках.
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
Та буде, але треба багато нервів і терпіння. Сам він не стане ідеальним татом зненацька.
Уси Пуси• 12 февраля 2025
Ответ для100pudov
У мужа автора этого чувства нет вообще.
Но это ее выбор и ее ответственность.
У мужа автора этого чувства нет вообще.
Но это ее выбор и ее ответственность.
Ну какое чувство ответственности? Выйти замуж и родить ребенка от мужчины, который не пьет, не помогает, не обеспечивает, не уделяет внимания и не любит? Ехать с ним в гости, где он планирует напиться на машине и не думать о том, что он потом пьяный же захочет поехать? Уговаривать ехать домой загулявшего мужа страдая о плачущем где то там ребенке, вместо того, чтоб развернуться и уйти?
О какой ответственности мы говорим? Тут оба хороши, и он, и она, просто каждый в своем.
Руда ліса• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Та не буде. Він відкрито забиває на них хєр в адекватному стані, а в неадекватному (стані алкогольного сп´яніння) тим паче заб´є
Непозбувна Бентега• 12 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Смотрите, в такой ситуации лучше сказать так-ок, завтра, но НАМ нужно спланировать когда завезти ребенка, нам нужно подумать о еде и т.д. Жаль будет, если не получиться поехать, если что-то упустим. И давайте ему шанс на ошибку и чтобы он прочувствовал последствия. Не спланировал-не едем к друзьям
100pudov• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Не будет.
Пустит ползать на пол, отдаст автору/подруге/куме и будет дальше бухать.
С чего бы он носил ребенка на руках, который уже ползает/ходит?
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
Через це проходять всі молоді подружжя. Вона стала мамою в першу хвилину, і подітися нікуди, інше життя. А чоловіки живуть на автопілоті бездітним життя. То треба їх задіювати.
100pudov• 12 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Да, оба очень подходят друг другу.
Руда ліса• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ні, не всі. Далеко не всі
хутряна володарка• 12 февраля 2025
Ответ для100pudov
+1 я б в принципе за такого не вышла и не жила б ни дня.
100%
Мабуть, він був ще не готовим до дитини, а ви повністю занурились в піклування за дитиною, йому часу не приділяєте і він підзабив на все. А ви все чекаєте від нього допомоги, а може ж він сам догадається - не догадається. Кажіть йому прямо, я втомилась, давай зараз ти і йдете на прогулянку собі, але не критикуєте і не контролюєте. І по тихеньку починаєте його залучати до піклування за дитиною. Робіть якийсь романтик, хоча раз на тиждень по будьте удвох, щоб він почував себе теж значимим та потрібним.
Це тяжкий період, будьте мудрішою, якщо хочете вберегти сім´ю, бо скоро почнеться ’махач’.
Дивне створіння
• 12 февраля 2025
Ответ дляIshoy
Автор, всю тему не читала, но излалека вижу, что муж у Вас просто охреневший. Распустили Вы его тем, что все сами тянете. Проведите воспитательную беседу на тему общей ответственности и общих обязанностей. Ну и подавляйте в себе желание все делать самой
Старалася намагалася, але врешті скинула лише з себе готування. Собі щось нашвидкоруч разом з дитячим меню.
Не займатися дитиною я не можу.
Не прибирати теж, бо не хочу, шоб дитина повзала в грязі. Тому беруся.
Поставила питання ребром, що гостей раптових на голову не валимо без попередження. Такі речі плануються + доставка їжі. Бо на початках ще й навалював в хату раптових гостей,коли ми з малим вже лягаємо з питанням: а що гостям їсти?
Не займатися дитиною я не можу.
Наверняка• 12 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Я не лишаю йом дитину нв жаль, бо за 2 спроби просто піти в душ - розбитий лоб в іншій кімнаті, заліз поки чоловік втикав в телефон і сильно впав. Другий раз пішла в магазин, дитина вишрібла всю мусорку і жувала звідти шкурку банана. «Ой я відволікся він тільки підійшов»
Що ви збираєтеся зберігати в цьому шлюбі? Ви зараз вимушені контролювати одразу двох дітей.
Зазвичай у відносинах з хорошим партнером має бути краще, ніж без нього. Це не ваша історія, на жаль. Розлучайтесь і видихайте.
ВундерКИНГ• 12 февраля 2025
блин, автор, дочитала до ’есть мама на подхвате’ и поняла, почему ваш муж не напрягается. Я б тоже ничем не заморачивалась, если бы кто-то помогал
Наверняка• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Нічого подібного. Не всі чоловіки ідіоти, яким незрозуміло без тикання носом, що дитина потребує постійної участі.
Триндю-бриндю• 12 февраля 2025
Ціль пари - дарувати один одному щастя. Ви нещасна з ним, дитина підросте , теж буде нещасна. Розлучайтеся. У вас ще є шанс стати щасливою і дитині теж.
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ дляНаверняка
Бувають виключення.
Залізна тьотя• 12 февраля 2025
Вот скажите, с какой целью Вы женили его на себе ? Для чего, чтобы всю жизнь подстраиваться под мужика.
Вы же совершенно разные.
Про пьяного за рулём вообще промолчу.
Вы же совершенно разные.
Про пьяного за рулём вообще промолчу.
Гомосноб• 12 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Ну так скажите, если ты не знаешь, я знаю, делаем так и так. Если есть возражения, слушаю сейчас, позже возражения не принимаются. Такое чувство, что он не повзрослел, что вам надо его воспитывать, хоть со взрослым это очень трудно, надо ли это вам, сами решайте.
Залізна тьотя• 12 февраля 2025
На счёт того, что забьёт на ребенка.
Сейчас он прям таки ОТЕЦ с большой буквы. Его присутствие совершенно бесполезно для ребёнка.