Не прохожу мимо• 12 февраля в 22:59

А может ли при беременности не быть токсикоза вообще?

Ластоноша• 12 февраля в 22:59
Звичайно
Бринзолетта• 12 февраля в 22:59
Може.
Мексиканочка• 12 февраля в 23:00
Звісно, що може. У мене було дві вагітності і не було токсикозу.
Зубожиння• 12 февраля в 23:00
У меня не было. Давление скакало только. Но у меня с этим проблема.
Ошеламиссимо• 12 февраля в 23:00
Конечно может. У меня небыло
Железобетон• 12 февраля в 23:05
Да
Мафиозная• 12 февраля в 23:08
Так. В першу був токсикоз і 2-гу ні.
Поторописька• 12 февраля в 23:08
Может. У меня было 2 беременности и никакого токсикоза ни в первую , ни во вторую беременность
Домашка• 12 февраля в 23:11
Может , у меня 1 и 3 были абсолютно идеально- всем желаю так. Да и по моим подругам у 90% норм беременности были
Оно само купилось• 12 февраля в 23:13
Конечно .
У меня не было в обе беременности
Працівниця року• 12 февраля в 23:13
Да ,ни в одну беременность не было ,не знаю что это ,жила как обычно - просто рос живот
Лукава Кішка• 12 февраля в 23:22
конечно может. Токсикоз, а тем более сильный - это уже осложненное течение беременности , а не обязательная норма.
Губки-уточкой• 12 февраля в 23:51
В мене не було, ні одного дня
КонхфЭдкаТузик• 13 февраля в 00:04
Да, у меня не было
Тень льва• 13 февраля в 00:29
Конечно может. У меня тоже не было.
Чижик Пижик• 13 февраля в 00:44
В мене майже не було, був десь 2 тижні з 8-10, слабкість сонливість зранку, я часто любила ще до вагітності робити собі всякі детокси, постійно очищувала кищечник, пила псиліум клітковину з льону, багато овочевої клітковини і фрукти, ще курсами, пила фреші з моркви яблука, потім селери теж курсом по 7-10 днів, завжди старалася чимось організ підтримати, думаю через це і не було токсикозу, бо у моїх знайомих які були вагітні разом зі мною жорсткий токсикоз у всіх був майже до 3 місяців ) ще доречі скажу за клітковину для кишечнику всі кажуть їсти ківі але я пам’ятаю їла 1-2 ків не було ефекту, а от коли з’їдаєш 4-5 шт то тоді є єфект, і ще за ананас хочу сказати чудово працює для кишечника теж багато зʼїсти хоча б половину спілого) але в кого нема проблем з шлунком
Чижик Пижик• 13 февраля в 00:46
А який у вас термін? У вас він є чи нема?