Кудрі кручу сама• 13 февраля 2025
Це що абсолютно всі чоловіки такі хтиві?
Цікаво, це всі чоловіки по типу "скільки вовка не годуй, а в ліс дивиться"? Це я про дивне бачення чоловіками жіночої сексуальності/привабливості. Розумію що в кожного свої смаки і це ок. Але чи нормально коли чоловік повернутий з молоду і так само в 40 щоб якась дічь була: пірсінг, вигляд проститутки з траси за 100 грн. І не може втриматись щоб не обертатись зі слюнями на таке. Або в ряду супермаркета ходити по рядам за такою і не тому що шукає ковбасу. Це норм для чоловіка, у якого є дружина, всі такі але не зізнаються? При цьому чоловік обрав елегантну дружину, без всього цього.
Як на мене це якась не здорова історія і якесь психосексуальне порушення. Подруга говорить що всі такі і це ок.
Стріляний птах• 13 февраля 2025
Не знаю, як там у чоловіків, але мій хворіє вже пів року, то я як те, що ви написали, хочу так, що слина тече. Вічно хочу. Так що, від гендеру не залежить, вважаю, що залежить від бажання. Якщо раніше було в нас мінімум 3 рази на тиждень, то я навіть не думала про когось, а тепер. Тепер дивлюсь на інших чоловіків, та згадуючи своїх минулих. Це не через те, що більше немає кохання, бо не йду трахатись з кимось, але дуже хочеться
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляСтріляний птах
Мала на увазі при умові що секс є в достатній кількості. Навіть було так: секс, а через 40 хв сідаємо в машину і він вже оглядає школярку, яка йде в топі без бюстгалтера і він починає крутитись спецом біля машини, не сідає, типу йому треба бокове дзеркало поправити або ще щось. Думає що я не розумію
Мати тріля• 13 февраля 2025
Так автор їм навіть все одно з ким - аби давала. Але для них секс і стосунки - то різне.
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я теж дуже хтива
Теж ходите за чоловіками по супермаркету після сексу)?
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну мені здається це перебор, але про секс вони думають постійно
З понеділка на дієті• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Не по супермаркету, але хи во розгялаю стмтачних акторів в кіно
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Навіщо тоді ротом водити і дружина ж дає.
Стріляний птах• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Школярку? То є для вас не дуже гарні новини)
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну то таке) Це не хтива, це нормальна)
Звездолётчица• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Я всегда смотрю на реакцию своего, когда красивая и сексуальная рядом проходит, он даже не смотрит в ту сторону.
З понеділка на дієті• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну якщо по супермаркету прийдеться копія джерарда батлера то я дала там на підлозі
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Тому що секс це адреналін нового мяса і спорт. Для чоловіків - це підняття самооцінки. Часто таким страждають чоловіки робочих професій. А стосунки - то про інше
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляСтріляний птах
Знаю. Воно сліпе як кріт, силуету достатньо щоб всполошитись. Тому й дивує, на скільки ж все там примітивно
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Ой короче) он ее уже раздел и трахнул в мыслях
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Може тому не дивиться щоб не було зацікавленності?
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А якщо просто дядько)?
Звездолётчица• 13 февраля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ах, да. Красавчик. У вас отличный вкус. Я имена актеров плохо запоминаю. Подумала что за хрен..Пошла гуглить, представляла кого-то женоподобного, как Джастин Бибер
З понеділка на дієті• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
А якщо просто дядько)?
Не підкорюйте 😺
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Зовсім не робочий. От і я про те, тобто це проблеми з самооцінкою і якась не здорова історія. При тому що не скажу що там статевий гігант і потужний скакун
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Скільки вам років? У вас якийсь дикун типу турків. Середньостатистичний чоловік ще в шкоді навчився приховувати цю поведінку
Звездолётчица• 13 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Все может быть. Главное, чтоб не в реале
З понеділка на дієті• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
А якщо просто дядько)?
Як Степан гіга?
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
І я так думала. Ні, наш звичайний.
Ця історія почалась після 30
Звездолётчица• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Может он просто знает, что отгребет дома сковородкой, по-этому даже глаз не косится 😆. Шучу
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Як Степан гіга?
Хай Бог милує))
Неновая почта• 13 февраля 2025
Не знаю, для меня это ненормально, спермотоксикоз какой-то или лебединая песня...
Кудрі кручу сама
• 13 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Але все одно молодець, респект йому)
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну значить травма... яка нафіг різниця. Єдине що дивно, що він себе не контролює. Та і ви мовчите. Он там вище жіночка скандали робила, то тепер при ній ´не дивиться´