Если брать тот конечный результат, который имеется сегодня, в чем смысл этого всего, начиная с 2013? На Казахстан и прочие страны, находящиеся в орбите рашки, никто не нападал. Может, Украине было выгодней в ней оставаться? Были бы и волки сыты, и овцы целы. А то сейчас ни загона, ни овец . Мысли вслух, на порассуждать
Annetka_100• 13 февраля в 12:58
Ответ дляcoch100
Как только порошенко внёс визменения в конституцию о вступлении в нато, он отказался от нейтрального статуса , вот там и было начало всего этого говна.
Согласна. Жаль, не вышли люди тогда на майдан. Не те предметы нам в школе преподают. В большинстве своём население политически, экономически и юридически безграмотно
prozerpina123• 13 февраля в 13:06
Ответ дляVesy
За счет чего жили бы нормально? Особенно в 1991? Для того чтоб жили нормально, нужно было учитывать и соседей, и возможности. И с учетом этого строить экономику и политику
Как раз соседей идиотов мы и учитывали на свою голову
Ответ дляРеверанс
Було б,як в білорусів.
Краса.
Нащо нормально жити?
Головне лягти під расію.
Господи,що в ваших головах...
Краса.
Нащо нормально жити?
Головне лягти під расію.
Господи,що в ваших головах...
У белорусов не выбили кучу населения, у них не вывезли детей за границу... украинское население давно вырождается, а сейчас это процесс запустили в геометрической прогрессии. В итоге все равно лягут под россию ибо штаты далеко и им плевать. Только не 40 миллионов, а 8. Осознайте наконец это. Пример Грузии и других соседей рашки
Ответ дляOllka
Можна було уникнути в єдиному випадку - повністю прогнутись під рашеу, не дивитись взагалі с сторону Європи, безвіза і іншого, мати президентом одну людину постійну, яка чітко проросійська. Коротше Білорусь 2
І? Чому всі так бояться того як живуть в Білорусії. В них сильне ай ті, гроші заробляють стабільно. Алігархату немає. А до війни і торгували вони нормально с Польщею на росію. В ведикої кількості білорусів польска карта побуту. Прямо таки горе
Ответ дляsamataka
У мене там родичі.
Так, вони говорять, що горе. Молодші переїхали в Польщу. Старші в селі ледь виживають.
Інші бояться слово сказати. Як при совку, думають що і розетки прослуховувуються.
З сином в Польщі вчаться білоруси. Як раз на ІТ. Нічого хорошого не розказують про життя в Білорусі.
Ответ дляbegovelik
А имела бы ядерное оружие и все вооружение, впоследствии распиленное - имела бы. Иран никто не трогает, например, хотя они творят, что хотят на международной арене.
А вы понимаете что такое Иран? Там население 120 миллионов. У власти религиозные фанатики. Это россия ближнего востока. И Израиль создан охранять ОАЭ по сути арабов и нефть США. Иран всю историю щимил арабов. С таким игроком конечно считаются. Это не Украина - без оружия, со стареющим населениям и элитой что легко купить
Ответ дляsamataka
В Білорусі всього 9млн населення, з них після 2020 року виїхало 500-600 тисяч. Чого б це такий відтік, все ж так добре…. І як раз великий відсоток серед тих, хто виїхав - те саме ай ті, яке не захотіло чомусь жити в такій прекрасній країні
Ответ дляbegovelik
Еще границы с Монголией и Азербайджаном, например. И тоже рашка их не трогает
Азеры под защитой Турков - Турки Нато и контроль черного моря. Монголия - там степи и интересы Японии с которой рашка еще воюет официально за Курилы. Япония под протекцией Штатов.
Ответ дляdorik
Грамотные дипломаты и у нас есть и были, но у них хорошо развит инстинкт самосохранения,чтобы лезть в это г...но. Только те,кому сказали ДОЛЖЕН. Вы понимаете о ком я. Я кстати во время выборов прекрасно понимала,что он кому-то задолжал ,иначе зачем ему все это было нужно.
Нормальних і досвідчених дипломатів Зеленський прибрав,призначивши на ті посади зовсім не профі.А чудовий міністр закордонних справ набирав нових дипломатів за обьявкою,навіть без освіти профільної і досвіду.З вулиці.
Ответ дляOllka
У мене там родичі.
Ну краще хай би голодранцями по світу
ай ті з Білорусіїї працюють по всьому світу. Дуже класні спеціалісти
Ответ дляХомякПавлова
Зараз у нас все прекрасно в країні?Подивитися скільки невдоволених зеленою властю,але щось стихійно на майдан ніхто не йде.
Бо Майдан перщими пішли ще в 2014 році захищати свій світогляд і волю України.І дуже багатьох вже нема.Найкращих.Щирих українців,яким боліла Україна.
Ответ дляPinkyPink
Шукають краще життя і бояться війни. Але в них немає війни і вони їдуть, коли хочуть, а не їдуть, бо втратили домівки і родичів. Відчуваєте різницю?
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
А корупція вас влаштовувала? Чи ви вважаєте що то українські олігархи розкрадали Україну, а рашенські пальчиком їм ну-ну робили?
Ви скількі разів попадали на курс доллар гривня?
Ви ж повинні розуміти чому Путіна взбісило зміна курсу до Европи. Бо в цьому випадку раша і особисто путін втрачає долю ринку і багато грошей. Російські банки. Тітан вивозили в рашку. Ви памїятаєте газовий договір? Вибрав газ, не вибрав, а заплати доллари. У нас кожен серпень скакав курс долара, тому що збирали гроші на закупівлю газу, який залишався в рашці. Якщо розглядати коли рашка напала на Україну, то війна почалась набагато раніше, почалась з торговой війни, потім газова війна. А ми були безсилі. А хто страждав, люди, що платили за той газ, бензин. Ті люди що в один прекрасний момент виростили буряк і не змогли продати, бо рашка закрила ринок для нашого цукру. Скільки тоді цукрових заводів порізали.
Чим більше Україна робила щоб стати самостійною і заробляти, тим більше палок в коліса рашка втикала.
Війну можна було відкладати, але її неможна було обминути. Путін постарів і у нього не так багато залишилось часу на війну. Це як дитину відкладають на потім, але приходить момент коли далі тягнути вже нікуди. Або ніколи, або зараз. Путіна оце ’ніколи’ не влаштовувало.
Ответ дляPinkyPink
Прибалти до речі теж втрачають молоде населення. От чому? Вони і в Нато і в Евросоюзі. Просто мізки відтікають туди, де добре платять - от і все.
Ответ дляOlga_72
Ну тепер корупції і олігархів немає
за це треба було вмирати
Ответ дляsamataka
Узурпував владу лукаш,знищив білоруську мову,загнав всіх під лавку-Ви таке майбутнє бажаєте собі?Країну рабів?
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Вы до сих пор не увидели, что маньякам просто нравится убивать и разрушать? Грабить и насиловать? А все остальное просто предлог, то они денацификацию проводят, то Бандеру ищут, то нациков, то узких спасают, то земли захватывают. Сборище психбольных.
При этом бункер строить начали еще с 90х. В Чечне, Грузии, Сирии, тоже Бандера бегал?