Если брать тот конечный результат, который имеется сегодня, в чем смысл этого всего, начиная с 2013? На Казахстан и прочие страны, находящиеся в орбите рашки, никто не нападал. Может, Украине было выгодней в ней оставаться? Были бы и волки сыты, и овцы целы. А то сейчас ни загона, ни овец . Мысли вслух, на порассуждать
Ответ дляШеллар
Дуже важливо, Ви що? Особливо важлива ікра, шоколад і вино, яке пінгвінам закупили.
Ну, а з нашим тцк - ми взірець свобод, демократії та гідності.
Точно, давайте здамо національні інтереси, ікру з шоколадом вам віддамо. ТЦК відмінимо, здамо території, в найкращому випадку - по Дніпру, от тоді заживемо
Ответ дляМаргоХ
Я не думала, что будет такой ппц, если честно. В 2014 я узнала насколько россияне конченные, но не предполагала, что до такой степени. Глаза открылись в 22 Но я считаю, что безвиз с ЕС не стоил этого всего
То есть ваше мнение поменялось в связи с новыми обстоятельствами.
А как тогда можно говорить о том, что было БЫ, если меняются обстоятельства и мнения людей в связи с ними.
Никто не знает было бы лучше, хуже, потому что никто не знает к чему привели бы другие решения.
Ответ дляOllka
Можна було уникнути в єдиному випадку - повністю прогнутись під рашеу, не дивитись взагалі с сторону Європи, безвіза і іншого, мати президентом одну людину постійну, яка чітко проросійська. Коротше Білорусь 2
Безвиз не стоит 20 процентів страны и миллиона людей
А в НАТО как не брали так и не берут
Ответ дляOllka
Ну тут я соглашусь. Это как в той пословице, хотел как лучше, а получилось как всегда. Никто мне кажется не думал, что это все обернется таким трешем. Теперь я надеюсь, мы будем умнее. Будет у нас достаточно своего оружия, хорошая линия обороны, а не шашлыки.. только так мы выживем
Ответ дляsamataka
Ну тепер корупції і олігархів немає
за це треба було вмирати
А були у нас шанси не вмирати? Скільки путін росіян вбив? На нього ніхто не нападав, а вмирають більше ніж у нас.
Коли підраховують кількість жертв у 2 світовій із сторони СРСР, то під час Сталінських репресій загинуло більше, ніж вбито німцями.
Путіну потрібна була війна. Він перші свої вибори виграв за допомогою терактів. Чи могли українці впливати на вибори в рашці?
Ответ дляМаргоХ
Мы никогда не будем знать делаем ли мы правильно. Потому что выводы о правильности или неправильности можно делать только спустя годы.
И то выводы могут меняться в зависимости от ситуации.
Может другое решение привело бы к ядерной войне или ещё чему-то худшему чем сейчас. Мы не знаем.
Ответ дляOlga_72
Ой, будь ласка. Немає війни, і це головне. Невже за три роки у вас є іллюзії перемоги? І що війна то накраще? Дійсно.
Ответ дляOlga_72
Доречі у вас в старпості маніпуляція, що на країни на орбіті рашки ніхто не нападав. Як рашка бомбила Грузію ви забули, чи зручно було умовчати?
Що саме мовчати? Рашка бомбила Грузію після того, як та намагалася вийти з її орбіти. До речі, на ютубі повно відео, як це було. А зараз в Грузії проросійська влада, намагалися нещодавно провести майдан, але марно
Виктория-1980• 13 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Було б,як в білорусів.
Краса.
Нащо нормально жити?
Головне лягти під расію.
Господи,що в ваших головах...
Краса.
Нащо нормально жити?
Головне лягти під расію.
Господи,що в ваших головах...
Ключевое: жить. Все умные на диване.
Ответ дляbegovelik
А потім з тих территорій що раша повернула під свій вплив, вона забрала майже все населення чоловіків і відправила на смерть. Воювати в Україні. Ну і як це спасло від смерті чоловіків?
vyazaniedlyaVas• 13 февраля 2025
Если есть цель мотивированная властью деньгами то она осуществится обязательно , вне зависимости от мнения простых людей . Ведь это же бизнес ....
Ответ дляOlga_72
В еас воюють грузини, серйозно? Прям зі всієї Абхазії? Проти своєї волі?
Наталка -русалка• 13 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
В росії рівень злочинності високий
Anastasiia-9046• 13 февраля 2025
Була б, але не в Україні,а десь у Польщі або Балтії. І воювали б ми разом з рашкою проти балтійців як це робили білоруські загони на початку війни.
Ответ дляРеверанс
Було б,як в білорусів.
Краса.
Нащо нормально жити?
Головне лягти під расію.
Господи,що в ваших головах...
Краса.
Нащо нормально жити?
Головне лягти під расію.
Господи,що в ваших головах...
А, не було б війни, літали б цивільні літаки а не ракети і дрони, все б було ціле, люди б були живі, кордони б не закрили, все б працювало і діти спокійно б навчались в школах? Ото б біда була? Краще втрачені території, люди, зруйнована промисловість, розлучені родини, діти які не можуть нормально навчатись, примусова мобілізація?
Ответ дляPrervana
Так началось все не с 2013, а тогда, когда Ющу Катеньку подложили
А при Кучме Тузла - это что было?
Или у Кучмы Люда тоже с двойным дном?
Этой войны бы не было, если бы: 1. (Хороший вариант) Пришло грамотное руководство в 90х, не отдали Яо, развивали ВПК.
2. (Плохой вариант) Украина превратилась бы в вассала с вечно одним правителем как Беларусь, Казахстан и т.п. и т.д.
Так что теоретически да , этой войны могло бы не быть.
Или у Кучмы Люда тоже с двойным дном?
Ответ дляВиктория-1980
Имели бы пророссийского президента, зато сколько смертей и поломанных судеб избежали. Знал бы где упасть ... Кто же знал. Я сама по дурости и за Ющенко и за Порошенко и за Зеленского голосовала. Теперь думаю до жопы те политические взгляды и курсы, абы люди были живы. Как там пословица есть какая то что только смерть повернуть вспять нельзя, типа того...
Скоро изберете, не волнуйтесь.
А нормальным людям советую потихоньку собирать чемоданы из этого треша.
Виктория-1980• 13 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
Скоро изберете, не волнуйтесь.
И куда же эти чемоданы собирать? Закончатся военные действия и все обратно поедут
Ответ дляkanuka
Конечно, предлагали союз, из постсоветскими республиками, в принципе отличный был вариант, так как все заводы и тд работали друг с другом, наточены и налажено всё было, но европе не нужны сильные бои боком, вот результат, выгребет теперь и Украина и Европа. Заводы закрыли, люди наши уехали по заграницам на зароботки, такое шо попало.
Вы пропустили важный момент, как Раша вытеснила Украину с рынков средней Азии, с которыми у Украины был хороший товарооборот, где она покупала энергоресурсы.
Но именно Европе не нужна была сильная Украина.
Ответ дляbegovelik
Ну так не надо было вставать на колени. Иран на колени никто не смог поставить
росія завжди ’дружить’ з ізгоями: Півн, Крея, Іран. І постачає їм від зерна до зброї. Тому західні санкції мимо. А в 90-х і пострадянський блок ограбив і перестав торгувати, і Європа з США не приймали - не давали кредитів. Була повна ізоляція. А населення почало демонстрації : протести. Голодні шахтарі, які завжди отримували потрійну зарплату - почали ходити на Київ з протестами. Віддали і правильно - бо ніхто не дозволив би розширювати коло ядерних держав з 5 до 6-8. А от стратегічні бомбардувальники з ракетами, які Кучма за безцінь віддав за газ - оце знайти і під суд.
ХомякПавлова• 13 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Узурпував владу лукаш,знищив білоруську мову,загнав всіх під лавку-Ви таке майбутнє бажаєте собі?Країну рабів?
Цікаво,як так получається,білорусія країна рабів,росія країна рабів,але у них відкриті кордони і чоловіків в буси не пихають,і в спини не стріляють,і в Тисі не топлять,а ми вільні по самі гланди вже.
ХомякПавлова• 13 февраля 2025
Ответ дляТасама
А в НАТО как не брали так и не берут
Яких 20 процентів,якщо брати у сукупності все що нашій країні принесла ця війна,то буде 120%