Екатерина27• 13 февраля 2025

Мысль не моя, но прям то, что крутится у меня в голове уже несколько дней…

Недешево нам стоил этот «половой акт»…..
Kolibri_18• 13 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Та хрєн з тим Трампом, першочергово українці за Зе проголосували, ото біда, тепер непонятно як від цього ’наполєона’ відмахатись.
Уже скоро пофіг буде. В кращому випадку, станемо як Білорусь
Посадять нам Януковича, Бойка чи Медведчука - і будемо паради на червоній площі дивитися, в школі вивчати про поганих бандерівців, про те, як бамбілі дамбас і хлопчика в трусіках
Наталія-Ната• 13 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Кому давати ? Сосії?
К сожалению автору комментария права, тот что слабее не может ставить условия, максимум быть гибким. Это как насильнику дать и выжить, или пытаться отбиться и умереть из-за его ярости. Интересная аллегория кстати
Bransoletka• 13 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Так ніхто і не думає, що між США і росією. росії здадуть, і все
Чому це? Спочатку США викачає усі надра, які залишилися на неокупованій території. Таке враження ніби ми Польща 39-го року
ХомякПавлова• 13 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Ні, якраз Харріс в цьому розкладі це - ’лиш би не Трамп’
У вас очень странные умозаключения,которые не имеют никакого смысла
Bransoletka• 13 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Да просто надо было быть расчетливой девочкой и давать ’по любви’, добровольно и с песнями. Была бы не в синяках и разрывах, а с колечком и айфончиком
Як швидко обставини змінюються. Ще рік назад вас би тут назвали ждуніхою, матрьошкою і накидали б жалоб. Вас би забанили, а цю тему знесли
Bransoletka• 13 февраля 2025
Ответ дляХомякПавлова
А якби чекали на Харріс ,то всього би цього не було?Так?
Війна б продовжилася, і на черзі чергове зниження мобілізаційного віку було б.
Milisa35• 13 февраля 2025
Тю, так до цього воно й шло, я давно вже знала ще з початку війни. Війна - була вигідна всім трьом сторонам, і пох…. скільки крові пролили тварі йо….ні, горіти вам у пеклі суки. Трамп за борги висмокче всі корисні копалини з України, хуйло відтяпає землі які окуповані, а зеленій гниді грошви вагони та євреїв перетягне скоро. Ну а що далі буде, самі розумієте - нічого хорошого.
zajka12• 13 февраля 2025
А шо вде ніхтотне вощміщається на тезу, шо це росія воює зі штатами? Раніше кричали, щоз з Україною...
автор Екатерина27 • 13 февраля 2025
Ответ дляzajka12
Я бы сказала, что теперь уже и штаты с нами воюют. Точнее, против нас
Milisa35• 13 февраля 2025
Не будьте сліпими, там давно вже все домовлено між трьома клоунами
annu-b519• 13 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Они не против на, им плевать на нас. Они воюют за свои интересы и как всегда, чужими руками (жизнями).
автор Екатерина27 • 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Бан и сносы темы никак не помогут. Вы же видите, что финал все равно неизбежен именно такой, о котором я говорила с самого начала. Как бы вам и мне не хотелось.
автор Екатерина27 • 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
А снижение и будет. Просто начнется оно не так все думали. Начнут с пряников, закончат кнутом
juli344• 13 февраля 2025
Я Романенко недолюбливаю, мягко скажем, но тут он прав...
Татьяна-57fb• 13 февраля 2025
не понятно на нас хотят испытать еще и ядерку или как ?,дадут зе а он запулит эти ракеты на кацапов , а те ответку как они любят на все наши города , а америка и евросаюзы будут смотреть как мы умираем и сочувствовать , так они и так смотрят уже 3 года зе команда и так уже тут не живет в Украине им все по фигу а Трампу тем более , один только вопрос зачем давать неадекватным людям в виде слуги народа ядерное оружие ? и ответ чтоб они его применили и получили ответ по своему населению , вот почему все время говорят что Украины не будет
ЗдохниПуйло• 13 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Так давайте, бурятам, удмуртам, вам же не заборонили, у вас і по любві якраз
ЗдохниПуйло• 13 февраля 2025
Ответ дляНаталія-Ната
Тобто потрібно було у какошніках вийти і з балалайками на зустріч кацапорилим, зразу отримати паспорти кацапські, ви про це зараз жалкуєте? А потім пишуть тут, що не було тих, хто просив вову ввести війська..от такі, як ви надіялись, що за три дня стане вузькою
ЗдохниПуйло• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Ще рік назад вони розказували, що не чекали руського міра, що не кликали пуйла, а тепер нутро своє показують, бігали здавали координати, задерали спідниці перед бурятами, щі їм колотили
Len_to4ka• 13 февраля 2025
А хтось копав тему корисних копалин глибше озвучених тезисних заяв у телеграмі ?
Бо наразі всі ці «нєсмєтні багацтва» виглядають такими тільки на папері. мовчу вже про те що третина з них на непідконтрольних територіях з невизначеним статусом. Це як з Вінні Пуха - мед как бы есть но его как бы нет. Їх дуже і дуже не легко добути з такого стану в якому вони у нас є. Це довгі роки розробки, проектування і видобування. Надзвичайно складна технологія, високотехнологічне устаткування, високо кваліфіковані спеціалісти. Нічього з цього у нас немає. І це потребує шалених вкладень грошей. Таких що взагалі стоїть питання чи доцільно це робити. Якщо раптом хтось візьметься інвестувати на це підуть роки якщо не десятиліття.
Тому на разі ми торгуємося за повітря 🤷‍♀️
Все що ьіль-менш доступно вже має своїх власників на папері серед олігархату , та й ті як бачите не спішать розпочинати видобуток , бо гроші вміють рахувати гарно, розуміють що на сьогоднішній день при існуючих технологіях це не рентабельно.
dreamsunny• 13 февраля 2025
Ответ дляХомякПавлова
Я не Ванга. Але наврядчи Харріс посягала би на метали.
Шеллар• 13 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Полірувала б нігті, періодично нагадуючи, що в гаманці гроші закінчуються і треба додати на розвиток.
Чимось Білорусь нагадує, яка три роки вже хреститься, що в них не так як у нас.
Bransoletka• 13 февраля 2025
Ответ дляLen_to4ka
❗️Зеленський НЕ підписав фінансову угоду щодо рідкоземельних корисних копалин, яку йому пропонував міністр фінансів США Бессент, – CNN.
dreamsunny• 13 февраля 2025
Ответ дляLen_to4ka
А хтось цікавився як Германія сплачувала репарації?
Вони не ресурси віддавали, а гроші.
Для розробок корисних копалин модна залучати інвесторів через концесії.
Можна отримати репарації від параші і вкласти їх в економіку. Борги можна реструктуризувати. Це якщо робити на перспективу.
Уявіть Україну без землі та ресурсів? Чи може така держава бути незалежною?
Bransoletka• 13 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Хто ти, воїне? І що ти вживаєш?
ImperoTanya• 13 февраля 2025
Ответ дляjuli344
Я Романенко не слушала - мне Швеца хватило. кто его кгбстом обзывает - горите в аду. 3 года он топит за Украину . 3 года за Залужного, у него родственники в Одессе. кроет трампа с пуйлом и крыл и предупреждал изначально что трамп это ппц/
Слил нас и Европу . легализовал путина военного преступника убийцу переговорами и договоренностями -
ImperoTanya• 13 февраля 2025
Сегодня АМЕРИКА прекратила свое существование говорит Швец...
Anna-08e7• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Так війна продовжується зараз. І мобілізаційний вік теж планують зменшити.
А я ще до виборів казала що все одно краще не буде і війні кінця теж незалежно від виборів в США.
dreamsunny• 13 февраля 2025
Только что прочитала в телеге. Кто -то в Украине уже получил Профит , акции пошли вверх....
Ирина-bbd0• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Так Теодор Бастард и является ждунихов и страдалицей по ханты-мансийскам родным)))
Еще в 22 году тут девочки резюмировали все её страдания по совку и кацапии))))
Ирина-bbd0• 13 февраля 2025
А юрий романенко это тот.что из медоедов альфы и омеги арестовича?))))
Вот и вырисовалась картинка)))))) у кого чьи мысли крутятся))))))