ПодругаМужа• 13 февраля 2025
Магній гліцинат дитині. Де купуєте?
Виписав лікар, щось не можу знайти в аптеках.
Свідок Перемоги• 13 февраля 2025
Айхерб или у тех, кто заказывает с айхерб. Здесь, кстати, на сайте тоже продают с айхерб
ПодругаМужа
• 13 февраля 2025
Ответ дляСтрахованная
Айхерб. А який вік?
9 років. А в аптеках немає його? Я якось не замовляла з айхербу і не дуже довіряю цьому каналу.
Нульовий сантиметр• 13 февраля 2025
Ответ дляПодругаМужа
через пром беру айхерб, там багато продавців
Страхованная• 13 февраля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Я тільки там всі вітаміни і беру, я аптечному фуфлу не довіряю. І ефект бачу тільки від того що беру на айхербі.
Моему сину 10, взяла ьакий магеній. Приймає по 2 шт в день
Страхованная• 13 февраля 2025
Ответ длявре_Динка
з айхербу чекати скільки? тижні три? простіше переплатити і почати приймати раніше
Остання моя посилка доїхала ща тиждень, здивували. Зараз чекаю, буде трохи довше, але до 2 тижнів точно
Нульовий сантиметр• 13 февраля 2025
Ответ длявре_Динка
1-2 дні, купа їхньої продукції є на місці у посередників
ПодругаМужа
• 13 февраля 2025
Ответ дляСтрахованная
Дякую
Не за Будка• 13 февраля 2025
Ответ дляСтрахованная
А те, що в аптеці також продають ті ж препарати, що й на айхебр вас не бентежить, там все фуфло?🤣 Айхебр не виробник, це торговий майданчик, де продають виключно БАДИ, ліки там взагалі не продаються
Не за Будка• 13 февраля 2025
Ответ дляСтрахованная
Я замовлення оформила 07.02, сьогодні посилка вже прибула, тобто 6 днів
ПодругаМужа
• 13 февраля 2025
Ответ дляНе за Будка
Я це знаю. Але в аптек є певні вимоги до постачальників і вони працюють часто напряму. Я не маю сумнівів, що продукція на айхербі оригінальна. Я не впевнена, що посередники мені продадуть саме цю продукцію, також не впевнена, що вона транспортувалась/зберігалась в належних умовах.
from Ukraine• 13 февраля 2025
не купую, бо це недоказове фуфло. але я і до лікарів, які таке виписують дітям (!? нащо) не ходжу. Це прямо щось новеньке - купувати заспокійливе дітям
Не за Будка• 13 февраля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Так замовте самі, без посередників. Он вище писала,сьогодні мені прийшла посилка, яку я замовила 7.02. Щодо умов зберігання, ви ж не замовляєте типу вакцини, в яких критично важливим є транспортування в певній температурі.
Не за Будка• 13 февраля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Це просто вітаміни
from Ukraine• 13 февраля 2025
Ответ дляНе за Будка
Це просто вітаміни
ну так для чогось же вам виписали ці типу вітаміни. що ви ними хочете досягнути?
Не за Будка• 13 февраля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Мені нічого не виписували. Якщо лікар виписує щось, то мабуть у тому ж потреба. У моєї мами за аналізами був дефіцит вітаміну Д, то я їй замовляла як ви кажете фуфло,яке підняло рівень до норми і відповідно їх самопочуття покращилося.
from Ukraine• 14 февраля 2025
Ответ дляНе за Будка
ну ви порівняли х з пальцем, вибачте!
Саме вітамин Д є єдиним вітаміном, який показаний всім рутинно. І дорослим, і малим, і взагалі всім. І від нього є користь, і це (тут це головне слово) - ДОВЕДЕНО.
А те, що ви намагаєтеся купити - фуфло.
Де я писала, що вітамін Д фуфло, можете показати?
А те, що ви намагаєтеся купити - фуфло.
Не за Будка• 14 февраля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
ну ви порівняли х з пальцем, вибачте!
А те, що ви намагаєтеся купити - фуфло.
Ви про вітаміни іншої групи написали, що то фуфло, та і взагалі за айхебр написали,як за фуфло
from Ukraine• 14 февраля 2025
Ответ дляНе за Будка
у вас логіка на рівні першого класу, реально.
Не за Будка• 14 февраля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Та ні, з логікою в сане як раз все добре,Мун у вас вона кульгає. Ви знаєте одні вітаміни, а інші називаєте фуфлом, не розумієте, що айхебр, то не торгова марка, а лише торгівельний майданчик, але ви і його фуфлом назвали. Давайте предметно. Що не фуфло?