Білий Лосик• 13 февраля 2025
Резерв +, може хтось щось підскаже?(
Після взлому резерва, брату підтягнулось, щр він знятий з обліку. Він видалив резерв, потім по новому ввів-те ж саме. Зараз йому мають продовжити бронь, а не можуть, бо в резерві пише, що знятий. Далі брат просить однокласника, який працює в ТЦК, щоб той пробив його в резерві, пробив, і.....мій брат з 18 грудня уже служить! Брат в шоці, не знає що робити. Може тут є юристи і зможуть щось порадити, буду вдячна всім хто відпишеться.
Паспортний стіл• 13 февраля 2025
Нужно идти или писать запрос о том, чтобы исправили технические ошибки в реестре Обериг для правильного отображения в резерв+.
Лучше послать заявление рекомендованным письмом с описью вложений
Білий Лосик
• 13 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
То зрозуміло, що потрібно йти, але ж він уже не ухилянт, а СЗЧ)
Сегодня я не я• 13 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Почему СЗЧ? Он в розыске?
Атятя_тётя• 13 февраля 2025
Надо идти в тцк или в суд.
Вчера в тик токе попалось видео как парень ругается с тцк,он у них в базах как мертвый
Паспортний стіл• 13 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Вы хотели совет? Я Вам его дала- заявление письменное на тцк написать
Сегодня я не я• 13 февраля 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Надо идти в тцк или в суд.
Круто!
Білий Лосик
• 13 февраля 2025
Ответ дляСегодня я не я
Почему СЗЧ? Он в розыске?
Ні, але якщо його зустрінуть, проб´ють по базі, то чому це ти тут, а не там?
Білий Лосик
• 13 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
О, можна лист?
Ласую колобками• 13 февраля 2025
Ногами йдете до ТЦК з усіма наявними документами,і все виправляєте.
У всякому разі в наших хлопців було саме так.Переписка,дзвінки,надсилання завірених копій та документів-не працювали.
Атятя_тётя• 13 февраля 2025
Ответ дляСегодня я не я
Круто!
Та не круто, они его обвиняют в махинации, он там с папкой кучи судебных дел.
Кто-то внёс его в базу как убитый и теперь он пытается доказать что он живой
Сегодня я не я• 13 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Может в отпуске, может здесь с заданием, может поехал за чем-то. Никто не будет задавать ему вопросы, почему он тут, а не там, пока его в розыск не подаст командир
Білий Лосик
• 13 февраля 2025
Ответ дляСегодня я не я
Зрозуміло, дякую
Паспортний стіл• 13 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
О, можна лист?
......да, лучше.
Рекомендованный с описью вложений через Укрпочту.
Конкретно ’заява про виправлення відомостей в реестрі Оберіг для коректного відображення у мобільному застосунку Резерв+’.
Білий Лосик
• 13 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
......да, лучше.
Дуже Вам дякую
Паспортний стіл• 13 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Дуже Вам дякую
Пожалуйста
Скрин с телефона прикладывает с этим резервом, копии документов: паспорт.
Тут есть один нюанс: тцк любят повестки выдавать на 1й день окончания брони.
Как-то нужно продумать.
Люблю ВалЄру• 13 февраля 2025
А мій чоловік був знятий з обліку, а тепер написано, що дані потребують уточнення. Це мабуть треба йти в ТЦК.
Залізний занавіс• 13 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Зрозуміло, дякую
А вам знайомий не сказав, в якій частині служить типу? Це ж хтось і гроші його отримує
Залізний занавіс• 13 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Зрозуміло, дякую
аромат Жука• 13 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
О, можна лист?
Звичайно ні. Не слухайте дурниці і не витрачайте час.
Путающаяся• 13 февраля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Знятий чи виключений з обліку? Він був обмежено придатний до війни? Бо якщо був просто знятий з обліку - то це зараз нічого не значить, він не виключений з реєстру і потребує уточнення даних і ВЛК.
Люблю ВалЄру• 13 февраля 2025
Ответ дляПутающаяся
Плутаю постійно. Він був виключений і непридатний до військової служби. В нього інвалідність друга група.