Не танцую- но пою• 13 февраля в 18:37

Як називається ця посада?

Як називається людина, яка готує товар для інстамагазину: фотографує, знімає відео, підготовлює фото/відео для публікацій/рілсів, продумує що за чим постити, показує у відео товар і розказує про його характеристики?
Ну що ви, мамо!• 13 февраля в 18:40
SMM
Кидстаффовка• 13 февраля в 18:44
Контент-мейкер
автор Не танцую- но пою • 13 февраля в 18:51
Ответ дляКидстаффовка
Контент-мейкер
А як вона працює? Щоденно приходить в офіс і робить все це? Що ще входить в її обовʼязки?
Tuchka v nebe• 13 февраля в 18:59
Ответ дляНе танцую- но пою
Ні, оговорюється кількість постів, відео, сторі на тиждень, тобто план. А знімаєте контент ви коли вам зручно.
Мир Мир Мир!• 13 февраля в 20:47
обычно у них удаленка.
автор Не танцую- но пою • 13 февраля в 23:45
Ответ дляTuchka v nebe
Я не вмію так знімати і не зовсім модель)
Ответ дляМир Мир Мир!
обычно у них удаленка.
Так потрібно ж знімати, вміти і знати які ракурси і тд
Мир Мир Мир!• 15 февраля в 10:18
Ответ дляНе танцую- но пою
так, якщо це інтернет магазин с товаром, то часто це офіс. племінниця працює, було і так і так
автор Не танцую- но пою • 16 февраля в 17:52
Ответ дляМир Мир Мир!
А що саме вона робить? І знімає відео, і монтує, і пише описи в інсту?
Мир Мир Мир!• 18 февраля в 15:48
Ответ дляНе танцую- но пою
так, все
автор Не танцую- но пою • 18 февраля в 23:09
Ответ дляМир Мир Мир!
так, все
А яка зп, якщо не секрет?