ЛеньГуглить_правда• 13 февраля 2025
Дишлева Ірина, гінеколог-хірург, відгуки
На Червоному хуторі. Хто знає цього хірурга, поділіться відгуками, як у вас все пройшло? Дали контакт на лапароскопію.
ПуГоФФка• 13 февраля 2025
Ой,сорри. Перепутала. Винарская на медгородке.
На красном хуторе хвалят Закордонец Роман
Loveandstyle• 13 февраля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Я пришла тоже похвалить, когда про Хутор подумала. Он реально лучший
ЛеньГуглить_правда
• 13 февраля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Не слышала. Слышала / читала хорошие отзывы о Винарской.
А є контакт Вінарської?
ПуГоФФка• 13 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А є контакт Вінарської?
Поищите где-то на форуме, я не сохранила себе, где-то писали, то ли здесь, то ли в гугл мелькал ее тел
Пустощі-веселощі• 14 февраля 2025
На красном хуторе раньше отличный гинеколог работал чубей Михаил, очень опытный.а дышлева 5-6 лет назад только интернатуру закончила, ну какая лапароскопия, ей ещё лет 10 минимум учиться
Твердая валюта• 13 марта 2025
вона приймала пологи у моєї знайомої,після її невдалих маніпуляцій померла дитина після пологів, вона винна це 100%, знайомі писали заяву в поліцію.. а хто дає такі контакти вам? лікарі? то мабуть вона їм гроші платить, операція же платна, а потім їм відсоток дає.
ЛеньГуглить_правда
• 13 марта 2025
Ответ дляТвердая валюта
Який жах. А провину довели? Вона понесла відповідальність? Ну операції скрізь платні, хоч і державна лікарня, тут вже питання вибору хірурга
Твердая валюта• 14 марта 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
не знаю чим закінчилося, батьки розбиті горем, вони там в пологовому друг друга покривають,кажуть що так вийшло, а потім вони почали за цю дишлеву питати, так їм казали вона усюди лізе, молода, недосвідчена, жадна до грошей і на пологи лізе і на операції, жах.
Народжувала з Дишлевою І.А. І спостерігалася теж у неї. Всю вагітність я могла звернутися спокійно до І.А і в день і в ночі, я не знаю такого лікаря щоб пожертвував своїм часом або сном. Хоча є такі,але їх мало.
Пологи були спокійні. Лікарка весь час пепебувала зімною,записували серцебиття плоду, оглядала. На 5см мені поставили знеболення-ну дуже було боляче. І на потуги поставили крапельницю. Народилася прекрасна здорова дівчинка 12.05.2025року 3780. Я дуже вдячна лікарю за професіоналізм і що мене не залишили одну в такий відповідальний момент. Я не знаю у кого що там трапилося, мені шкода людей. Але наступного разу я буду народжувати тільки з нею.
Я рекомендую І.А як гарного спеціаліста.
Хочу висловити подяку Дишлевій Ірині Анатоліївні за професіоналізм, уважне ставлення та делікатний підхід. Лікар провів дві операцію з видалення маточних труб лапароскопічним методом все пройшло добре, і без ускладнень,за 3 дні вже була вдома .
Щиро дякую за турботу, уважність і підтримку протягом усього процесу лікування.
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я народжувала саме у Дишлевої І.А. і залишилася дуже задоволена. Це мій власний досвід. Тому я якщо ще запланую народжувати то тільки у неї, а її раджу як лікаря своїм подругами теж.