Цикавенная• Изменено 14 февраля 2025

Як думаєте, яким буде цей 2025 рік?

Зараз тільки лютий, можна сказати початок року… такі різні думки. У мене рік почався тяжко, з багато випробовувань і нелегко. Як ви? Що очікуєте від цього року?
Ашолюдискажуть• 14 февраля 2025
Нічого не очікую. Який буде, такий буде. Календар це просто пристосування для підрахунку часу.
Шотуткоїться?• 14 февраля 2025
Так, багато випробувань, але дуже жваво все, насичено. Сподіваюсь, що все у наших руках при невтомній праці.
автор Цикавенная • 14 февраля 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви бачу людина практична. А я тривожник страшенно
Ашолюдискажуть• 14 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
Має якесь значення, відбуваються ваші негаразди в січні або вересні?
Удальонка• 14 февраля 2025
Чудовий. Ми останні 2 місяці хворіли.
Кинг-Конгша• 14 февраля 2025
Мне кажется этот год будет худшим, но вот на следующий у меня большие планы. В этом нужно только перетерпеть все что будет, а будет чувствую очень слезливо
автор Цикавенная • 14 февраля 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Багато хто так каже, цікаво чому…
когдадеЦкие• 14 февраля 2025
Меня психолог исправил, ну, почти. Я стараюсь не думать наперед, делаю тут и сейчас, что могу. Иногда, конечно, нападает паника, что все пропало, или скоро пропадет, но даю себе мысленную пощечину, говорю, что я молодец, делаю, что могу, и повлиять больше никак не получится. Могу еще 50 грамм накатить и лечь спать. Во сне все проблемы забываются
автор Цикавенная • 14 февраля 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ні, звичайно. Просто знаєте новий рік як початок чогось нового і хочеться чогось доброго.
Тихомандражная• 14 февраля 2025
После прихода к власти Трампа и безумного маска, кажется, что впереди будет много неприятных сюрпризов. Ну а вчерашние новости… нас сдали, предали, рашку сделали победителем и скоро это начнет доходить до всех, и чем это закончится неизвестно. Будет тяжелый год, как 22-й или даже тяжелее
Уси Пуси• 14 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
До речі, так, сон лікує. Я от одразу після роботи вимкнулась, прокинулась о 22, згадала в якому світі я живу, ох@&ла. Треба знову лягати спати, може, стане легше.
автор Цикавенная • 14 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Я була б щаслива, якби уві сні був спокій, але протягом 1,5 два місяці я втратила сон, кожну ніч сняться мені жахи, уявляєте? Не було спокійної ночі. Заспокійливі не допомагають
Кинг-Конгша• 14 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
Багато хто так каже, цікаво чому…
После рождения ребенка брак рушиться, но вот пока не могу себя самостоятельно обеспечить- живу с мужем. Ссоры, крики, ругань и я вечно очень плохая иду на небо за звёздочкой. Мечтаю что бы время прошло, ребенка в садик, пройдем адаптацию с болячками и выйду на работу. И наконец то освобожусь от этого груза. Муж знает что я уже не могу, и упрекает при каждой ссоре единственным- деньгами. Ведь знает что мне некуда идти. Мечтаю уже на следующий год
когдадеЦкие• 14 февраля 2025
Ответ дляУси Пуси
Я иногда просыпаюсь, потягиваюсь, так хорошо, а потом первая мысль, вторая и сердце уже где-то в горле стучит
когдадеЦкие• 14 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
Пейте снотворное
автор Цикавенная • 14 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Пейте снотворное
Теж не допомагає. Але я не пробувала різні
язззззь!!!• 14 февраля 2025
Ответ дляКинг-Конгша
В мене дитина й в початковій школі боліла постійно,а не тільки в садку
когдадеЦкие• 14 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
Тогда АД. Я как-то пила такие, что через 20-30 мин просто вырубает
автор Цикавенная • 14 февраля 2025
Ответ дляТихомандражная
😢час покаже. страшно
язззззь!!!• 14 февраля 2025
Я взагалі нічого не чекаю,від року,нічого не загадую
автор Цикавенная • 14 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Боюсь що наберу ще більше зайвої ваги, я маю вже 25 зайвих кілограм.
Кинг-Конгша• 14 февраля 2025
Ответ дляязззззь!!!
Понятное дело что болезни будут и не редко, но главное пройти начальный этап. Я хочу наконец жить для себя и ребенка, а не для мужчины которому я удобная в бытовом плане
Черговий по кухні• 14 февраля 2025
Якось політика починає цікавити менше, після того як рідні потрапляють на операційний стіл, аипотімдовго їм встановлюють діагноз. Молодшому брату 30, замість бойової частини з учєбки в обласній хірургії, гістологія показує що це вже метастаз... В 22 році оперували в госпіталі, в виписці запалення ... Помилка лікаря? От такий рік...
автор Цикавенная • 14 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А я не про політику, а про загальне.
Черговий по кухні• 14 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
А я не про політику, а про загальне.
Ну от загальне, що чекати невідомо. Перед новим роком отримав наказ в учєбку бойової частини...а там...різкі болі, хірургія... І от скоро місяць як виясняють що з ним....дуже грішу,що при
попередній операції не правильно показала гістлогія...що видалили, вже б давно пролікувався і списали за станом здоров´я ...
язззззь!!!• 14 февраля 2025
Ответ дляКинг-Конгша
То так,ви молодець,що зрозуміли це зараз,а не через роки
когдадеЦкие• 14 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
Есть такое, я тоже поэтому не пью(( уже не знаю куда больше расти
KROX@• 14 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
Это уже к невропатологу, тревожность бессонница
Ластовиння• 14 февраля 2025
Не хочу про це думати, от прям про весь рік. Тут до кінця тижня дожили і всі вже молодці. Не вистачає оптимізму.
Чу Ча• 14 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
Багато хто так каже, цікаво чому…
Да чего только не говорят и не говорили, вспомните все предсказания и предчувствия. На самом деле никто ничего не знает.