Не за Будка• 14 февраля в 07:58

День Народження близької подруги.

Через місяць в неї День Народження, вона запршує мене о 18 00 в ресторан, сказала, що хоче зібрати лише самих близьких. Раніше вона завжди відзначала свій др з усіма окремо, зі мною, з рідними, з іншими друзями. Хоче щоб я прийшла, мені приємно, але є одна проблема. Я живу далеко від міста, і максимум що я зможу побути це до 20 00, тобто дві години, бо потім не буде чим виїхати, вона пропонує в такому випадку залишитись в неї ночувати. Але я не знаю її інші друзі це такі "мажорики" , я на їхньому фоні буде ще як біла ворона.
Верочка 100%• 14 февраля в 08:55
Ответ дляtori35
Надо когда то выходить из зоны комфорта ! Никто не знает что это платье с секонда ,это знает автор со своей низкой самооценкой ! Было время я долгое время одевалась в секонд е,много времени там проводила .Покупала очень хорошие вещи ,все вокруг считали что я классно одеваюсь ,делали комплименты .
Дело не в одежде и компании ,а в самом авторе ,ее мироощущении.
Работать надо над своими комплексами ,идти в развитие ,пробовать новое ,знакомится с миром .
Сейчас как раз Вселенная ей дала шанс.
В точке комфорта нет движения и развития .
Надо виходити - кому надо? Вам? Всесвіту?
Авторові то не треба.

Треба слухати себе і свої бажання.

Про плаття з секонду пофіг що інші не знають. Автор знає! І цього достатньо.

Хтось нормально з цим живе, але всі різні.

Коли автор захоче - буде рости і розвиватись, заробляти більш, щоб мати красиві речі.

Але вечірка у подруги - точно не привід.
автор Не за Будка • 14 февраля в 09:05
Ответ дляАнонимарик
Авторко, а чоловік /бойфренд, сім´я, діти у вас є?
Немає, мені й не потрібен хлопець, мені самій нормально
Анонимарик• 14 февраля в 09:07
Ответ дляНе за Будка
А подруга вам нащо? Сидіть дома, авторко, як вам самій нормально
Анонимарик• 14 февраля в 09:08
Ответ дляВерочка 100%
Авторові то не треба.

Треба слухати себе і свої бажання.

Авторка не захоче, але ви праві, не всім то потрібне, краще життя
автор Не за Будка • 14 февраля в 09:09
Ответ дляАнонимарик
Вона моя єдина подруга, мені треба хоч з кимось інколи комунікувати
Анонимарик• 14 февраля в 09:10
Ответ дляНе за Будка
Нащо, як вам добре на самоті?
Верочка 100%• 14 февраля в 09:25
Ответ дляАнонимарик
Захоче, коли сама до цього дійде. Зовнішній тиск спричиняє лише зворотний ефект.
автор Не за Будка • 14 февраля в 09:44
Ответ дляАнонимарик
Нащо, як вам добре на самоті?
Я ж не можу весь час бути сама, інколи потрібна соціалізація..
Мальовнича даль• 14 февраля в 10:07
Ответ дляНе за Будка
Не люблю незнайомі компанії, в мене навіть немає чого такого одягти. В мене з гардеробу кросівки, джинси і кофта(
Я на роботу вдягаюсь, бо багато зустрічей і треба презентабельно вдягатись. А в ресторани я ходжу в джинсах, кофтах і без мейкапу, бо я хочу відпочити. Не заморочуйтесь там, де це не потрібно