Кукарикуууууу• 14 февраля 2025

Мій подарунок на 14 лютого

Чоловік вчора прийшов додому, влаштував скандал на рівному місці - потім сказав що на вихідних не буде дома. Бачу онлайн, що заброньвав готель у нашому місті і зняв велику суму грошей с карти. А я вчора купила йому подарунок... мала такий гарний настрій... а тепер маю роги. Всіх зі святом!
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Обламаєте йому всю малину, зіпсуєте настрій коханці
Та ну... не хочу принижуватися
Не гавкаю- но охраняю• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Я теж зняла вдвічі більшу суму з рахунку вчора вночі - так він зранку сьогодні написав - нащо тобі стільки налічки. Я мовчу
Напишите - забронировала номер в отеле на вечер. Буду завтра и пьяная.
ЧукИГеки• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Я вчора писала бажання, бо місяць повний і той папірець треба було спалити. Я спалила в попільничці. Вона раритетна типу. Він побачив попіл і почалося, що я не маю права торкатися його речей а в мене був таких хороший настрій, я купляла подарунки, приготувала вечерю...
Где то я начинаю его понимать....
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Где то я начинаю его понимать....
Дійсно - він розбив міжкімнатні двері з скла, підлогу понівечів. Це все сталося протягом 20 хвилин як він зайшов в квартиру. Я не зробила нічого, щоби таке заслужити. Просто треба був скандал
Видна міленіалка• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Ні, я звичайно написала, що розумію що в нього плани на Валентина. Він сказав що я сама винна а ще звичайно він сам
Странная вы, конечно, на всю голову, сори
Крихітка на всі• 14 февраля 2025
Если скандал произошел на ровном месте, то в этом и был весь замысел. Чтоб появился предлог слинять на Валентина из дому.
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
В чому? Тільки на днях хвалилася подрузі, що в мене гарні стосунки з чоловіком.
Просто звязда• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
В чому неповага? Що змінить, коли я поїду в готель до нього?
Ну багато чого, місце проживання, статус, все змінить. Ви це знаєте, тому будете чекати його біля дверей з подарунком і мінуетом
Фізик-ядерщик заочно• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Та це не скандал, це жахіття, наступного разу він і вас побʼє . Чи таке вже було у вас?
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Так, я це розумію, що він планував провести його не зі мною. Ще десь 2 тижні у нас не було сексу, бо в нього стрес і він зморений, але вечорами обнімашки, кіно. Все було нормально мені так здавалося. А зараз розумію що до чого
Ух яка ж Я• 14 февраля 2025
Автор, може це для вас готель?
Крихітка на всі• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Можете его потролить. Напишите, что совершенно не сердитесь, очень сильно извиняетесь, бесконечно его любите и подготовили ему сюрприз. Пусть скорее едет домой, будете «мириться». И посмотрите реакцию.
Глубоководная селедка• 14 февраля 2025
Эх, были времена, когда тут тройка гнедых с восьми часов праздничного утра уже хвасталась дизайнерскими букетами и ювелирными наборами на фоне атласных обоев.
А теперь унылый тролль натужно выдает истории, как из блокнота тупого редактора программы Стосуется кожного...
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляПросто звязда
Ви ненормальна
Видна міленіалка• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Ясно. Странная в квадрате
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ні не бив, але б´є періодично посуд. Він типу не контролює гнів
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Автор, може це для вас готель?
Ні, точно ні
Жменятко• 14 февраля 2025
Ответ дляНепогодка
Ну так едте в отель шоб поздравить😈
Нах...я,а главное зачем?
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Не можу... мені тошнить взагалі з ним спілкуватися. Я би не проти щоб він 2 тижні десь пожив, щоб я його не бачила... але робота блін
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Не хочу постити фото ..ца з учора. Пишу просто комусь сказати. Подрузі навіть соромно
Жменятко• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Чесно, не знаю готуватимусь до розлучення. У нас ще поїздка через 2 тижні. Поїду відпочивати без нього і там подумаю як далі
Та нет,это он без вас поедет со своей дамой
Коржик• 14 февраля 2025
Вот чомусь не вірю вам автор....
Просто звязда• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Ви ненормальна
Ну, на фоні вас, то так, бо я б таке не терпіла, а ви терпіть, Бог терпів і вам велів
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Можливо, я вже нічому не здивуюсь. Я правда в шоці дівчата
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Вот чомусь не вірю вам автор....
І добре, значить у вас все добре.
Жменятко• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Тогда я не понимаю , чего вы хотите
Очевидно же ,что у него другая
автор Кукарикуууууу • 14 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Тогда я не понимаю , чего вы хотите
Очевидно же ,что у него другая
Я нічого не хочу. Думаю мій мозок розуміє, а душа не може прийняти.
Аноним_1859• 14 февраля 2025
Понятно, что скандал спровоцировал, потому как любовнице пообещал с ней провести время. Почему не хотите поехать туда и убедиться в этом? Чтоб принять решение было легче
короткопамятна• 14 февраля 2025
Смешной вопрос, но у вас ключевой - квартира чья?
Гарантую неперелевки• 14 февраля 2025
Тю, поедьте в отель, поздравьте, а потом идите сами на шоппинг, в кафе и отправляйтесь после в отпуск, который у вас забронирован.