Вакцениро Вона• 14 февраля 2025
Лікування зубів на ГВ
Потрібно лікувати зуб з анестезією, ймовірно робити ще рентген зуба, зараз на ГВ ( дитині 6 міс). Як краще зробити, щоб не нашкодити дитині? (Вже є прикорм трохи, молоко ніколи не зціджувала)
Дякую
Кудрі кручу сама• 14 февраля 2025
То націдіть, заморозьте. В день анастезії - зцідили і вилили, годуєте тим, що заморозили.
Дитячий садок......
Сіґеле-міґеле• 14 февраля 2025
Это нужно рассказывать в стоматологии. Там есть спец анестетик для тех, кто на гв. Но вам все равно посоветуют в стоматологии не кормить грудью часа три после лечения (это молоко сцедить и вылить ) и на одно- два кормления сделать запас до лечения
Золота орда• 14 февраля 2025
є анестезія сумісна з гв. спитайте у лікаря чи в нього така є.
рентген взагалі ніяк не впливає з тією мікро дозою опромінення на зуб)
зціджувати нічого не треба
Незнакомлюся• 14 февраля 2025
Я сцеживала перед стоматологом, потом через 3 часа после анестезии сцеживала и выливала. Вам в любом случае нужно будет его сцедить, если предварительно не заготовите, дайте смесь. В таком возрасте прикорм не заменяет прием пищи
Кредитная• 14 февраля 2025
Абсолютна більшість анестизії, що використовується в стоматології, ніяк не впливає на ГВ та дитину. Якщо сумніваєтеся, дізнаєтеся прямо у лікаря назву препарата, там же відкриваєте сервіс є-лактація, забиваєте туди назву діючої речовини - і вуаля. 99,99%, що там дозволений препарат.
Кредитная• 14 февраля 2025
Зціджувати не потрібно. Ну хіба що ви живете за принципом ’не страждала - не мать’)