gannaspak• 14 февраля в 16:55

Вам жалко Петра Олексійовича? В тюрму саджають. Прокуратура проти нього

Медведчука,Коломойського і ще двох порушила справу.Держ зрада і крадіжки.Майно під арештом.Тяжкі і особливо тяжкі злочини.
автор gannaspak • 14 февраля в 16:56
Мені-ні.Я рада
samka• 14 февраля в 16:59
а в нас завжди винні ’папереднікі’
автор gannaspak • 14 февраля в 16:59
Ответ дляsamka
а в нас завжди винні ’папереднікі’
Ну а як вихотіли.Вор должен сидет в тюрьме.
ТайТаке• 14 февраля в 17:00
Так так, про коломойшу пападробнєє. Тіпа замилюють очі?
СвітланкаОК• 14 февраля в 17:02
Сиджу ридаю, очі виплакала 😂

Головне щоб Рошен працював, обожнюю Марципан і Золотий Коючик
luizka• 14 февраля в 17:02
Ну он явно лишний в этой компании.
Павлик Равлик• 14 февраля в 17:09
А чого в цій компанії нема Кучми, Татарова, Ахметова, Портнова, Шуфрича, Бойка, Баканова, Ермака ну і вишенька на торті - Зеленського?
cheryl• 14 февраля в 17:11
Більше цікаво чому зесцикло не займалося цими питаннями років з так шість тому, коли дорвалося до влади?
катерина12009• 14 февраля в 17:11
А що вже теми про курську волость не оплачуються? Скільки за петюню дають?
viato4ka• 14 февраля в 17:22
Його не в буцегарню треба, а розстріляти!!! І зробити це з усіма можновладцями, починаючи з Кучми!!!! А не годувати їх ще в буцегарні за наш з вами рахунок
вре_Динка• 14 февраля в 17:22
Ответ дляПавлик Равлик
буде і зеленський, коли стане папєрєднікам
Ollka• 14 февраля в 17:23
Не жалко.
Є причина. Особиста.
Даксо• 14 февраля в 17:34
Ответ дляПавлик Равлик
Найшли козла отпушєнія Порошенко. А бубочка з іншими казнокрадами, які не відправили в армію не один дрон - білі і пухнасті.

Зате *буть Порошенка, ’цукорки’ якого врятували не одне життя, в тому числі декількох моїх друзів.
автор gannaspak • 14 февраля в 17:36
Ответ дляПавлик Равлик
А з якого це дива їм там бути?Їм політічєскє убєжищє пуйло не предлагав.А господину Порошенку всегда пожалуйста на россию.В Ростов,правда,там компашка весела
автор gannaspak • 14 февраля в 17:38
Ответ дляcheryl
То перші справи порушені ще ого го коли,але сива мутня затягувало з адвокатами,а потім війна.Хтож поселфиться з гуманітаркою да боярами біля кожного блокпосту?
автор gannaspak • 14 февраля в 17:39
Ответ длякатерина12009
А про що тепер сєкта писати буде?
автор gannaspak • 14 февраля в 17:40
Ответ дляviato4ka
Це ще нам повезло,що воно нас на органи не спродало
автор gannaspak • 14 февраля в 17:41
Ответ дляOllka
Не жалко.
Є причина. Особиста.
Аналогічно.
автор gannaspak • 14 февраля в 17:42
Ответ дляДаксо

Суди розберуться з кінця 90 тих про усі дєлішкі.Схєми-тєми
Almamater• 14 февраля в 18:05
Ответ дляgannaspak
Тоді Зє мав сісти ще в 2019 році.
princess of wonderland• 14 февраля в 18:11
Мы будем очень-очень скучать