gannaspak• 14 февраля в 16:55
Вам жалко Петра Олексійовича? В тюрму саджають. Прокуратура проти нього
Медведчука,Коломойського і ще двох порушила справу.Держ зрада і крадіжки.Майно під арештом.Тяжкі і особливо тяжкі злочини.
СвітланкаОК• 14 февраля в 17:02
Сиджу ридаю, очі виплакала 😂
Головне щоб Рошен працював, обожнюю Марципан і Золотий Коючик
Павлик Равлик• 14 февраля в 17:09
А чого в цій компанії нема Кучми, Татарова, Ахметова, Портнова, Шуфрича, Бойка, Баканова, Ермака ну і вишенька на торті - Зеленського?
катерина12009• 14 февраля в 17:11
А що вже теми про курську волость не оплачуються? Скільки за петюню дають?
Ответ дляПавлик Равлик
Найшли козла отпушєнія Порошенко. А бубочка з іншими казнокрадами, які не відправили в армію не один дрон - білі і пухнасті.
Зате *буть Порошенка, ’цукорки’ якого врятували не одне життя, в тому числі декількох моїх друзів.
Ответ дляПавлик Равлик
А з якого це дива їм там бути?Їм політічєскє убєжищє пуйло не предлагав.А господину Порошенку всегда пожалуйста на россию.В Ростов,правда,там компашка весела
Ответ дляcheryl
Більше цікаво чому зесцикло не займалося цими питаннями років з так шість тому, коли дорвалося до влади?
То перші справи порушені ще ого го коли,але сива мутня затягувало з адвокатами,а потім війна.Хтож поселфиться з гуманітаркою да боярами біля кожного блокпосту?
Ответ дляДаксо
Суди розберуться з кінця 90 тих про усі дєлішкі.Схєми-тєми