⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
Якщо це дійсно станетьсч, то зелені просто топлять конкурентів перед виборами
Ответ дляIrinaina
Пофиг
Та якось ні. Я зелень на другий термін не хочу
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 22:28
Справа проти нього і не була закрита, ви забули його ’Поехалі *мат’??
Чому ви дивуєтеся? Зараз просто з´явилися додаткові звинувачення до тої справи, яка була.
Ответ дляlus_so
Вже зробили санкції. Порошенко вже повідомив особисто.
Так, вже по всіх інформ-каналах пройшло
Рішенням РНБО ’про державну зраду’
Таки напевно Трамп чітко сказав Зе, щоб той проводив вибори - от і зачищає конкурентів
Завтра Залужного оголосять агентом хуйла
Рішенням РНБО ’про державну зраду’