“Угольное дело” — одно из 58 уголовных дел, которые открыты в отношении Петра Порошенко, как говорит Фокусу адвокат пятого президента Илья Новиков. и гос измена,и дела с Медведчуком ,и уголь с дыныры,и нефтяна труба и многое др.пишут,что 15 лет светит
Альфасамка• 13 января в 19:26
мені пофіг на порошенка, бо він з закінченням терміну пішов. А ті тварі вже 2 рік протерміновані
’Найчесніші прокурори всіх часів і народів’ пачками заводили замовні справи на одного політичного опонента...
А потім якось так повелося, що всі свідки обвинувачення ставали державними зрадниками і або сідали в сізо, або тікали на рашу.
А прокурорів Зермаки ховають за дипломатичними паспортами.
Сучасна українська прикмета, перевірена часом... тільки манька воліє про це не згадувати
Ответ дляеліт
В що, це давно відомо всим
я не знала що так багато справ проти нього.і слідчі і докази свідки.медведчук здав його з потрохами
вище сєкта пише.не знає як відмазатись.але це ж правда.він порушував закон .нехай не 58 а 28 .це жах.
Ответ дляMetelitsa
ви думаєте петра посадять?
Ответ дляgaga-48ba
Що ж такого зелень накоїла, що відкопали стюардесу(ПП) , та вже другий тиждень тільки й обсирають. Якись п..ь точно.
Вони її і закапувать не встигають. Та стюардеса вже 6 років найвеличнішому кожного дня у штани рідко сере, он ботіща без відпочинку фігачить