буреЛОМКА• Изменено 15 февраля 2025

Центр комунального сервісу

Хочу запитати, куди Ви звертаєтесь, коли немає гарячої води. Нема ні тепла нормального, ні гарячої води. Зробили три заявки в центр комунального сервісу по нашому району ( м.Київ), пройшло три дні так нічого і не зробили((
Вельми шановна• 15 февраля 2025
Я не в Києві але у нас є теплокомуненерго. Туди дзвонимо і питаємо в чому справа, туди ж і платимо. Якщо у всьому будинку немає то швидко все вирішується а якщо в одній квартирі наприклад на останньому поверсі то може бути довго
Бибер-анонимер• 15 февраля 2025
Я обычно звоню в диспетчерскую своего района или 1551.
А що таке?• 15 февраля 2025
Всегда быстро реагировали
Дозвониться тяжело, но они видят звонки и сами перезванивают
Eva-ff3f• 15 февраля 2025
Ответ дляА що таке?
Всегда быстро реагировали
А что это за организация?
автор буреЛОМКА • 15 февраля 2025
Я теж дзвонила в диспетчерську Центру Соломянського району
Я только за!• 15 февраля 2025
Цей центр та ще контора. Мої знайомі на лівабережці, там вже пів року води немає. І ніхто не шевелиться