На наступному тижні наприклад
Результат:
вже голосів:
521 (55.66%)
Так
344 (36.75%)
Ні
71 (7.59%)
Результати, я не громадянин У.
Мама Никитки-2• 15 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Так Бойко не попал под санкции значит он хороший
Бойко під санкціями
Madinkaaaa• 15 февраля 2025
Ответ дляЕленка14
І не ваше. Але ж ви тут
Я бачу наші можливості на сьогодні і розумію жорстоку правду. А ви?
Madinkaaaa• 15 февраля 2025
Ответ дляЕленка14
Так вони в Австрії чи в Америці. Ви плутаєтесь в свідченнях.
Я чітко написала, хто де є. Вчитайтесь, і можливо, у вас вийде розібратись
Мама Никитки-2• 15 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Електорат януковича, бойка, мураєва - весь голосував за Зеленського. Я чудово пам´ятаю теми на Порадниці 2019, і слоган ’хуже нє будєт, хоч поржом, зато не Пєтя’. Більше того, ви самі голосували за Слугу народу у верховній раді, там майже всі були ’нові обличчя’, вони себе так і позиціонували - ’люди з народу, які ніколи не були в політиці’, а тепер їх же виборці розказують про мажорів, олігархів при владі і т.д. Так вони ж ’з народу’, які олігархи ?))))
Да? Точно? Тоді у мене для вас неприємне відкриття
Мама Никитки-2• 15 февраля 2025
Ответ дляAesonne
Мне легче станет, когда война закончится. Этот президент не хочет окончания, уже и так и сяк выкручивается, абы только не заканчивать.
Це Україна напала сама на себе, що Зе не хоче завершувати війну?
Ответ дляviter33
Ми не знаємо, хто буде балотуватися (ну, окрім Зе)))
Але в Залужного - однозначно найвищий рейтинг по будь-яких опитуваннях
І якщо він ’ввійде в команду’ - абсолютно не факт, що ’його’ голоси автоматично перейдуть іншому кандидату
Залужний не говорить про своє майбутнє, але не щезає з інформ.простору (виступ в УКУ) - тому, очевидно, не виключає політ.кар’єру. Але розуміє, що при ’фальстарті’ на нього ’спустять усіх собак’, тому вичікує.
Ну какой из Залужного президент?!
Он же лайкает посты Арестовича...
Не чіпай - вб ю• 15 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Четвёртые сутки бомбит одних и тех же 24/7.Не хочется,ой не хочется некоторым, чтобы война закочилась
А вам хочеться щоб Україна вже стала Російською Дегенерацією?
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Хочу зміну влади на компетентних.
але не знаю де їх брати.
І не знаю які інструменти є, наразі, для проведення виборів від законодавчих до виконавчих, як і яким чином, як фронт.
То ж прямої стверджуючої або заперечувальної відповіді не має.
Про те що передвиборча йде - так. І вона буде хвилями наростати і буде брудна
Якщо припустити що Вибори це не маніпуляція/ імітація , а маркер стишення бойових дій - тож напевно є плюси.
Довгостралкова перспектива в розвʼязуванні цого 🤷♀️
але не знаю де їх брати.
Влада,ті кого ви бачите це люди,яких вам представив великий капітал.Зрозумійте що люди,яких ви бачите в телевізорі,це не остаточна ланка,яка приймає рішення.Нажаль.
Не чіпай - вб ю• 15 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ні,не хочеться.Та вона і не стане.Але по цій темі можна скласти список,кому война мать родна.
І що ж буде, якщо Україна зараз припинить військові дії?
Мама Никитки-2• 15 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Та я знаю. Это что ж в головах нужно иметь
Я не вперше зустрічаю саме цей її допис.
Ответ дляЕленнн
самі шукайте.
.можете навіть порівняти по роках ,по усіх.тільки гроші з нашого бюджета рахуйте,не запозичення.
а це так,з льоту-( правда,у нас зараз інше бачення нужності,але це ж народ і хотів. Тим більше, схоже,тенденція і збережеться і подалі.)
.
И это весь ответ на мой вопрос?
Тоесть реальных достижений нет, похвалиться нечем.
Ок, так и думала
Ирина-bbd0• 15 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Неужели путлер с ручкой в руках сидит .подписывая приказы своему скудоумному отребью срочно прекратить стрелять и убраться из Украины в теч 24-х часов?)))))
А украинцы такие держат за ногу кацапа и ’ты мне еще падаль за Севастополь ответишь!’?)))))
Так происходит?))))
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляOlenenka_Ter
Выборы нужны,иначе войне длиться вечно.Почему?почитайте Оруэлла 1984
За такі відповіді тут закльовують.
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Автор, президент недавно сказал, что украинцы не хотят выборов.
Что за вопросы у вас странные?
Уже все решили - народ против :)
Что за вопросы у вас странные?
Уже все решили - народ против :)
Тому що кожен з нас президент.
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляМанула
Вибори хочу, але під час війни та з узурпованою смарагдовим потужніком владою, це нічого не змінить, на жаль
Потрібно розуміти хто за ними стоять бо вони не остаточна ланка прийому рішень.Все це спектакль.
арина-ветерок• 15 февраля 2025
Выборы не возможны, пока с неба падают ракеты и шахеды. Вообще не понимаю о чем в этой теме речь. Или у кого-то война уже закончилась?
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ для_Анна_83
Ну можно ещё и скотный двор почитать. Если вы уже к оруэллу отсылаете
І Ремарка всього читати.Особливо На Західному фронті без змін.