Крайня невістка• 15 февраля 2025
Чому жити так дорого? З самого ранку відчай, жити не хочеться
Зарплата 26 тисяч, Київ. Отримую двічі на місяць.
Отримала 13 тисяч 1-го числа: 3 тисячі мамі на подарунок, 2 на комунальні, 1 - звʼязок (інтернет, проїздний), 2500 - взуття на весну, 1500 - косметика, 700 - квитки додому, решта - на їжу.
Отримаю 13 тисяч , вже розплановані : 3 за кімнату , 2 на кредитку, 7200 - одяг на весну. Все, їсти немає що.
Просто плачу, позичаю у батьків , повертаю в кожну зарплату і все.
Ні на що не вистачає.
Хіба це життя? Немає грошей навіть піти з подружками кудись.
Втомилась.
Ні на що не вистачає.
Втомилась.
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляПлету корзинки
Трудно вам, а пенсионеры справляются
Пенсіонерам діти допомагають
Рогнеда Карповна• 15 февраля 2025
У нас суттєво вищий дохід, але 7500 одяг на весну для однієї людини ми не витрачаємо
осень харашо• 15 февраля 2025
Каждый месяц 10т на одежду и обувь и 1,5 на косметику? И это все помещается в комнате?
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
Чому це кожен? Не кожен
Н@Диете• 15 февраля 2025
Странная структура расходов при таких доходах.
Вы вообще можете сейчас пойти и пару обуви за 26 тыс купить и потом голодать месяц. Кто будет виноват?
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляОбстановщица
Скільки років вам? Чого така зарплата мала?
Мені 23
осень харашо• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Чому це кожен? Не кожен
И подарок не каждый? Значит в следующем месяце останется 13т на пойти куда-то
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляН@Диете
Мені не потрібні за 26 тис
Те що я купую більш-менш якісне, інше я не можу носити
Плету корзинки• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Пенсіонерам діти допомагають
После 26 не читала… Вы дома, мы бежали в чем были , вот теперь помогаем многим сьем 15-18 тысяч плюс коммуналка, болеть нельзя…
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляПлету корзинки
15-18 зйом ?
Може дешевшу квартиру знайти, а не нову в жк?
Там-тарарам• 15 февраля 2025
Экономьте. Не покупайте одежду на весну за 7 тыс. Идите в синсей, секонд 🤷🏻♀️
КАПСЛОЧНИЦА• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Чому це кожен? Не кожен
Ну то відкладайте по 1 тис щомісячно на оновлення гардеробу. В мене набагато більший дохід, я такі суми на шмаття на трьох людей в місяць не витрачаю.
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Не хочу
Плету корзинки• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
15-18 зйом ?
Так может и вам больше зарабатывать???
Володарка мрій• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Мені не потрібні за 26 тис
Планирование расходов позволяет жить нормально и покрывать свои потребности. Ну а когда в один месяц вы решили скупить и подарить все, то и приходится сидеть дома
Джинци на Флісі• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Пенсіонерам діти допомагають
А вы маме помогаете? Тупо троллите
Н@Диете• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Мені не потрібні за 26 тис
Удалено администрацией...
Рогнеда Карповна• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
15-18 зйом ?
Та ваша кімната теж виходить недешево. Бо 2 тис.за комунальні в кімнаті то якось дофіга...
Україна понад усе!• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Чому це кожен? Не кожен
Ви або живете не по доходам або не вмієте розподіляти бюджет. Накупити на половину доходу одягу, взуття і косметики і не залишити на нічого на їжу нерозумно.
Згодна, що жити дорого і 26 тисяч це невеликий дохід, але прожити на таку суму можна, а вам навіть на їжу не висиачає.
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
2 тис я плачу половину комунальних за квартиру
А знімаю кімнату
Володарка мрій• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не хочу
Тогда не нойте,вы ведь делаете то, что хотите.
Ласкове телятко• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
15-18 зйом ?
Та хоть бы какую сдали! Войне уже больше 10 лет, а все еще ’тільки місцевим’, ’з дітьми, травинами, пенсіонерами не здамо’, ’донецкім не здаємо’ і т.д.
Крим мій• 15 февраля 2025
Как там древние говорили: по одежке протягивай ножки. Живите по средствам.