Крайня невістка• 15 февраля 2025

Чому жити так дорого? З самого ранку відчай, жити не хочеться

Зарплата 26 тисяч, Київ. Отримую двічі на місяць.
Отримала 13 тисяч 1-го числа: 3 тисячі мамі на подарунок, 2 на комунальні, 1 - звʼязок (інтернет, проїздний), 2500 - взуття на весну, 1500 - косметика, 700 - квитки додому, решта - на їжу.
Отримаю 13 тисяч , вже розплановані : 3 за кімнату , 2 на кредитку, 7200 - одяг на весну. Все, їсти немає що.
Просто плачу, позичаю у батьків , повертаю в кожну зарплату і все.
Ні на що не вистачає.
Хіба це життя? Немає грошей навіть піти з подружками кудись.
Втомилась.
Шотуткоїться?• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Мені 23
Нащо мамі подарунок за 3000, якщо нроше нема? Спечіть торт і квіти, мама зрозуміє. Нащо купляти взуття та одяг за таку суму? Ви що з усього виросли? Купляйте на розпродажах поступово те що треба. Нераціональний підхвд до трат з такою зп
Шкварочка• 15 февраля 2025
Ответ дляПишна молодиця
Забанити б вас для профілактики
Я навіть скаргу не натискаю. Хай люди читають.
Marinamariana• 15 февраля 2025
Ответ дляОбстановщица
Скільки років вам? Чого така зарплата мала?
А какая средняя зарплата в Украине ?
Секретница• 15 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
7200 на одяг на весну? Не по доходах живете. Тим більш, що взуття вже купили.
Она одна,зарплата средняя,не совсем мелкая ,пусть покупает,не завидуйте и сем ьтыс это не такие большие деньги
Краля-Галя• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Пенсіонерам діти допомагають
А вам батьки.
успокойте_Меня• 15 февраля 2025
Я купила в сінсеі на 3500 десь 30 одиниць одягу . І там 2 пальта , одне взуття . Дочці одяг , чоловікові 1 штани і 1 футболка .

В той самий час я витратила на стоматологію 80т грн , на ремонт машини 38т грн , на подорож по Україні на 5 днів 70т грн з лижами , на косметологію 18т грн .

Я до того що на одяг якось тупо витрачати . Хоча я забула про сумку , мені чоловік подарував за 120т грн .
Марфа Українівна• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не хочу
То це ж Ваш вибір, то не нийте. Я в 23 роки заробляла майже 1000 $ в місяць а купувала одяг в секодні, бо була ціль назбирати на квартиру. Треба, автор обирати, або одяг дорогий або їжа якісна. І це ж у Вас дітей немає. З дітьми витрат стає набагато більше.
Marinamariana• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не хочу
А в синсей что дешево ? База под макияж -1600 стоит
Галя-краля• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Ви що смієтесь? Ви бачили яка там якість?
Хіба що собаці підстелити
😂😂😂 ну наслаждайтесь тогда вашими классными шмотками, к чему тема?
когдадеЦкие• 15 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
Каждый месяц 10т на одежду и обувь и 1,5 на косметику? И это все помещается в комнате?
Ну косметика то таке - може там туш Діор або помада Шанель от і вся сума. А може це все разом - шампунь, кондиціонер, гель для душу, умивалка, крем тощо. І все це на 3 місяці. Тоді наче норм
Секретница• 15 февраля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня

Ото хлама в доме прибавилось,30 штук синсея,хоть будет чем окна мыть.
Вот вы тупо накупили хлам
СкумбріяП8• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Чому це кожен? Не кожен
Вы не умеете распределять бюджет. Можно постепенно покупать одежду, а не 7200 за один раз.
когдадеЦкие• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Я заздрю? Ну-ну
На відміну від автора я не жаліюсь, що ні на що не вистачає і уж точно в батьків гроші до зарплати не позичаю
Так, життя зараз недешеве. Але у автора витрати не відповідають доходам.
После шести ни-ни• 15 февраля 2025
2300 грн у вас залишається на їжу ? Ви голодаєте і витрачаєте такі великі кошти на одяг і косметику ?
успокойте_Меня• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Вот вы тупо накупили хлам
20 одиниць .
Трохи є хламу , не спорю . Але то все базове - білі чорні футболки , чорні штани , білі рубашки .
Детские_Будут?• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Пенсіонерам діти допомагають
які? які так як Ви самі б у кого стрельнули?
когдадеЦкие• 15 февраля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня

Яких 30 одиниць? Ви пару шкарпеток за 2 одиниці рахуєте?
Секретница• 15 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Я заздрю? Ну-ну
Не вам судить,ее деньги пусть распоряжается как зочет
автор Крайня невістка • 15 февраля 2025
Ответ дляКраля-Галя
А вам батьки.
В якому місці? Дати в борг до зарплати- допомога?
Пишна молодиця• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Вот вы тупо накупили хлам
Ага, пальто за 100грн, штани за 50. Дурниця написана. Або решта шкарпетки
Заюшка_хозяюшка• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Пенсіонерам діти допомагають
ну, вы ж не помогаете, наоборот
когдадеЦкие• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
А нащо тоді автор створила тему та жаліється? Це форум, логічно що хтось висловіть думку відмінну від автора
Секретница• 15 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Вы написали 30,и ещё два пальто,представляю пальто
Ананомчикус• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Пенсіонерам діти допомагають
Почему на подарки и косметику там мало денег? Надо тыс10 сразу
когдадеЦкие• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Так, це допомога. Вам допомагають не голодати, не позичати гроші під відсоток
когдадеЦкие• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Я написала? Нічого не плутаєте? То не я придбала 30 одиниць одягу за 3500
СкумбріяП8• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Я ходжу в страшних обносках
Как-то не стыкуются страшные обноски с вашими предыдущими ответами, где мы в сенсей не пойдете и привыкли носить качественное?
Или вы покупаете качественную вещь и годами до дыр занашиваете? Ну тогда уж лучше сенсей 😁
Перекус беру завжди• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Мені не потрібні за 26 тис
Те що я купую більш-менш якісне, інше я не можу носити
Так і чому тоді ниєте, це ваш вибір. Не їсти і жити у боргах, але витрачати гроші на взуття, косметику і одяг. У мене зп в 4р більше за вашу, я собі купила чоботи за 1200, плащ за 850грн у зарі на роспродажі)) але я добре харчуюсь і їзжу на відпочинок. У кожного свої пріоритети
Млинці зі смайликом• 15 февраля 2025
Навіщо косметика
Заюшка_хозяюшка• 15 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
А какая средняя зарплата в Украине ?
реальная или от информ бюро?