Крайня невістка• 15 февраля 2025
Чому жити так дорого? З самого ранку відчай, жити не хочеться
Зарплата 26 тисяч, Київ. Отримую двічі на місяць.
Отримала 13 тисяч 1-го числа: 3 тисячі мамі на подарунок, 2 на комунальні, 1 - звʼязок (інтернет, проїздний), 2500 - взуття на весну, 1500 - косметика, 700 - квитки додому, решта - на їжу.
Отримаю 13 тисяч , вже розплановані : 3 за кімнату , 2 на кредитку, 7200 - одяг на весну. Все, їсти немає що.
Просто плачу, позичаю у батьків , повертаю в кожну зарплату і все.
Ні на що не вистачає.
Хіба це життя? Немає грошей навіть піти з подружками кудись.
Втомилась.
Ні на що не вистачає.
Втомилась.
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
Тоді більше заробляйте.
На якій роботі я треба? Голе, босе і у вінку
Галя-краля• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Так я на ті 7 тисяч куплю три речі: куртку, штани і кофту. Все
А почему все не купили на распродажах в январе? Было очень много демисезона у всех, не только зима.
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляГаля-краля
Бо воно з минулих колекцій
Н@Диете• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Яка різниця, їх вже не повернути.
Если бы вы не были тролем, то понимали бы, что завтра тоже будет 26 тыс и их нужно потратить так, чтобы что-то осталось.
Но вы тролль...
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляН@Диете
Но вы тролль...
Ок. Троль так троль, не буду сваритись
Ноу коммент• 15 февраля 2025
Чому всі так повелися на трольну тему:) У мене подрузі 20 років, зп 40 тисяч(але працює важко і багато), 10 вона відкладає, на 30 живе і живе непогано, знімає житло, харчується, догляд за собою і медицина. Незаміжня. І вона велика молодчинка, хоча фінансової грамотності її ніхто не вчив, все сама- сама. Питання автора не в заробітках, а у пріоритетах.
Пишна молодиця• 15 февраля 2025
Ну кредитка хай вас виручить цей місяць. А далі плануйте свої витрати. Якщо не хочете себе обмежувати у витратах, тоді думайте, як збільшити доходи
Тримбулька• 15 февраля 2025
Ну вы ж купили косметику, теперь привораживайте мужиков пусть по рестикам водят) так и пропитаетесь до след зп)
Секретница• 15 февраля 2025
Ответ дляН@Диете
Огромное количество костюмов на флисе около 2000
Это где ,я лично одела костюм дешёвый,думала куплю ,не понравился вообще.И одела дорогой ,совсем другое дело
Шкварочка• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Ото щастя ви урвали 😂
Так, з тих, кого я хочу, не беруть. Бо виглядаю як бомж
Ні. Заміж вас не беруть по іншій причині
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Я в casual trend брала
Н@Диете• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Вся инста ими завалена.
На троещенском рынке я покупала самый дорогой за 2000)
Кривая спроса• 15 февраля 2025
Ответ для75В
Куди 7500+3000 поділи?
І ще 1500 косметика, яка навряд чи щомісяця купується
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляШкварочка
Чи то вам мене вчити 😂
Краще ніякого, ніж дурного та бідного
Галя-краля• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
От-от
Але я за дві тисячі урвала
А потом хожу как бомж…
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляН@Диете
Вся инста ими завалена.
Страшно уявити як він виглядає
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляГаля-краля
А потом хожу как бомж…
А що робити? Ходити голою ?
Н@Диете• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Страшно уявити як він виглядає
Удалено администрацией...
Н@Диете• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
А що робити? Ходити голою ?
Можно. Быстрее замуж выйдете)
Шкварочка• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Чи то вам мене вчити 😂
Краще ніякого, ніж дурного та бідного
Де я написали, що мій бідний?
Я написала, що живемо на 20 тис, без уточнення, що решту переводимо у валюту.
Секретница• 15 февраля 2025
Ответ дляН@Диете
Вся инста ими завалена.
Без примерки не покупаю,не подойдёт ,что буду делать.
Я троешинском Рав купила за 2,700 ,но это года три назад ,удобный,красивый и комфортный
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляН@Диете
Удалено администрацией...
Одразу видно людину з Трої
Галя-краля• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Бо воно з минулих колекцій
Так Зара, Нью лук, Ривер Айленд распродают все в распродажи из актуального стока. Страдивариус, Пул Беар. Где вы одеваетесь если не секрет что масс маркет вас не устраивает?
Н@Диете• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Так и сейчас там есть из чего выбрать и не по 4000
когдадеЦкие• 15 февраля 2025
7200 на одяг на весну? Не по доходах живете. Тим більш, що взуття вже купили.
Крайня невістка
• 15 февраля 2025
Ответ дляГаля-краля
Ви що смієтесь? Ви бачили яка там якість?
Хіба що собаці підстелити
Marinamariana• 15 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Пенсіонерам діти допомагають
Не всегда далеко