Дана-Нирвана• 15 февраля в 16:59

То есть они еще минимум 180 дней будут разговоры вести?((

Смолий: Війна в Україні має закінчитися швидше, ніж через рік. Я публічно беру 180 днів, щоб задіяти всі сторони, — Кіт Келлог

Українська правда: Кіт Келлог заявив, що за 180 днів залучить всі сторони для врегулювання миру в Україні, де США будуть посередником.
Він додав, що відповідає за роботу Білого Дому з українською стороною, а посланник з питань Близького Сходу Віткофф — з російською
автор Дана-Нирвана • 15 февраля в 17:19
Ответ дляМимо_шла
До конца лета прекратится активная фаза и будет снято военное положение.
Да, это можно назвать ’мир’, но какой ценой...
Да ну... Они до конца лета вон только бла-бла-бла собираются вести.
Мимо_шла• 15 февраля в 17:20
Ответ дляДана-Нирвана
Нет
Запорожьемойдом• 15 февраля в 17:20
Ответ дляInsin
а там подрастут наши дети. Новое пушечное мясо
Ну у меня нет детей. Мне пожить спокойно хочется. Хоть 5 лет.
Мимо_шла• 15 февраля в 17:20
Ответ дляЗапорожьемойдом
У украинской власти нет плюшек для людей,они слишком жадные. Потому и контрактной армии у нас не будет никогда.
Посмотрим, решение о нашем будущем будем принимать не только мы и спонсировать наше будущее будут партнёры
LudaSHS• 15 февраля в 17:21
Бачили новини асошиейтед прес про таємні перемовини щодо миротворців з Європи, не знаю вкид чи так
Але в стрічці новин було, це важиль на кремль
Bransoletka• 15 февраля в 17:21
Пару днів тому читала, що Путін готує сильну переговорну команду. Тому думаю, що процес буде запущений
Мимо_шла• 15 февраля в 17:22
Ответ дляLudaSHS
Я думаю переговоры и торги уже идут полным ходом.
Народ Украины не будет участником процесса,нам скажут уже по факту
Bransoletka• 15 февраля в 17:22
Ответ дляOxy3
1937 по всей стране с российскими спецслужбами во главе.
Це як?
lilu1990• 15 февраля в 17:23
Хай європейці скажуть спасіба шо цей раз амери предупредили шо уйдуть а не зібрали манатки і звалили як у Афгані
PinkMa• 15 февраля в 17:24
когда вы уже поймете что мир наступит только когда Украина выиграет. в остальном хуйло вцепилось сюда как клещ и будет воевать пока не захватит всю страну. Он будет воевать.
Bransoletka• 15 февраля в 17:24
Ответ дляLudaSHS
Ні, не бачила. Що там?
LudaSHS• 15 февраля в 17:24
Ответ дляМимо_шла
Ми не учасник давно. Це рівень гегемонів.
Але інтереси хотілося, щоб рахували.
lilu1990• 15 февраля в 17:25
Ответ дляPinkMa
Йому теж треба перерва, правда не зараз.
LudaSHS• 15 февраля в 17:25
Ответ дляlilu1990
Щодо поляків
Bransoletka• 15 февраля в 17:25
Ответ дляМимо_шла
Ми ніколи не були учасниками чогось...Нас взагалі за ресурс сприймають
Мимо_шла• 15 февраля в 17:25
Ответ дляBransoletka
И в этом только наша заслуга
Oxy3• 15 февраля в 17:26
Ответ дляLudaSHS
ЖОДНА країна не відправить до нас миротворців. Це нереально, особливо після того як трамп сказав, що кожен сам за себе. Зруйнований балан сил нато-тоталітарні країни.
Bransoletka• 15 февраля в 17:26
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Дева Мария• 15 февраля в 17:27
Ответ дляPinkMa
А это когда до масквы дойдём да? Да если выйдем на границы 91 не гарантирует того, что они не придумают причину снова прийти через 5-10 лет .
LudaSHS• 15 февраля в 17:27
Ответ дляBransoletka
Ні, не бачила. Що там?
https://apnews.com/article/europe-ukraine-force-pe...

Це може триндьож для пуйла
Але таки меседж
Bransoletka• 15 февраля в 17:27
Ответ дляДева Мария
Тут вчора одна фантазувала що ми переможемо Росію і поставимо там своє керівництво
LudaSHS• 15 февраля в 17:27
Ответ дляOxy3
Я це розумію в цих реаліях
Я про появу новини для чогось, як інструмент
lilu1990• 15 февраля в 17:28
Ответ дляLudaSHS
Щодо поляків
Блін, хай мене похвалять, я їхні носки протигрибкові купляла для армії, в кількості трьох пар
Bransoletka• 15 февраля в 17:28
Ответ дляLudaSHS

Це може триндьож для пуйла
Але таки меседж
Ключовий фактор ’післявоєнний ’
lilu1990• 15 февраля в 17:29
Ответ дляOxy3
Слово нереально росія анігілювала 22 році
PinkMa• 15 февраля в 17:29
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
платят как раз вам
lilu1990• 15 февраля в 17:30
Ответ дляLudaSHS

Це може триндьож для пуйла
Але таки меседж
Так тихо працює шо про це весь світ знає
LudaSHS• 15 февраля в 17:30
Ответ дляBransoletka
Ключовий фактор ’післявоєнний ’
Навіть так будо б непогано, на лінії фронту
LudaSHS• 15 февраля в 17:30
Ответ дляlilu1990
Тому і пишу що це вкинули спецом зараз
Antiprom• 15 февраля в 17:30
Ответ дляМимо_шла
І уточнення, що народ України не буде учасником переговорного процесу, по тій причині що в 2019 році цей же нарід обрав бездарного нікчему на пост Президента України..і цей бездарний нікчема, бездарно упустив момент коли Україна мала дійсно сильну переговорну позицію.. тому зараз маємо те що обрали 73% в 2019