Смолий: Війна в Україні має закінчитися швидше, ніж через рік. Я публічно беру 180 днів, щоб задіяти всі сторони, — Кіт Келлог
Українська правда: Кіт Келлог заявив, що за 180 днів залучить всі сторони для врегулювання миру в Україні, де США будуть посередником.
Він додав, що відповідає за роботу Білого Дому з українською стороною, а посланник з питань Близького Сходу Віткофф — з російською
Ответ дляBransoletka
Це як?
Так як в радянському союзі в 1937. Тему виборів росія для чого зараз педалює як одну з умов перемовин? За вас, сердешних, хвилюється, чи свого кандидата хоче тут посадити? Однією з вимог премир`я буде проросійський президент. Який приведе в країну команду фсб і російські порядки.
Bransoletka• 15 февраля 2025
Ответ дляOxy3
А...ну це в принципі вже зрозуміло, що Росія буде намагатися посадити лояльно до себе владу. Але кого? Бойко навряд чи...Мураєва? За них стільки не проголосує, хіба що вибори сфальсифікують
Ответ дляBransoletka
Вони трампа в сша посадили. А ви сумніваєтеся. Після заяв трампа в мене настрій апокаліпсису, нема нікого хто може зупинити цей п....
Bransoletka• 15 февраля 2025
Ответ дляOxy3
Це так. Світ йде змін, і мабуть не кращих. Геополітику буде трясти
Екатерина27• 15 февраля 2025
Да на закончится ничего в ближайшие годы.
Вам уже скоро большими буквами на экране Гулливера напишут, вы и то не поверите.
То 24 часа, то 100 дней, то 180… все это для отвода глаз. Нет цели закончить войну. Есть цель заработать бабло.
Perfect look• 15 февраля 2025
Это очередные 2-3 недели, никто не собирается заканчивать, вы не видите как тцкашники гребут людей ?
Льют людям в уши, про окончание, чтоб не бунтовали и ослик дальше покорно шел за морковкой
Popeye the Sailor• 15 февраля 2025
Ответ дляOxy3
Так они все уже тут, давно. Или потужный смарагдовый и его компаньонка для вас проукраинские ?)
Ответ дляPopeye the Sailor
Так, ребятки, давайте без этой вашей ботопропаганды. Креативчика что ли добавьте в методички, чтобы читать ваш прямолинейно текст было не так скучно.
Ответ дляЕкатерина27
Цель - ресурсы отжать и проредить урожай (население), вытрясти, что накопили, на пенсии, опять же не тратиться в недалеком будущем
Popeye the Sailor• 15 февраля 2025
Ответ дляOxy3
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 15 февраля 2025
Ответ дляOxy3
Удалено администрацией...
Perfect look• 15 февраля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Так это Манька
Вы не признали ?)
Ответ дляOxy3
Слава тобі Боже, що зараз наша влада суто проукраїнська, без всяких там фсбшників та інших російських агентів.)
Popeye the Sailor• 15 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Так это Манька
Вы не признали ?)
Да? Не признала) эта слишком агрессивная, у мани стиль немного другой был) эта еще и ребенка своего в интернат сдает 😵💫
Perfect look• 15 февраля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Екатерина27• 15 февраля 2025
Ответ дляСтешк@
Я вам кратко написала-бабло