Смолий: Війна в Україні має закінчитися швидше, ніж через рік. Я публічно беру 180 днів, щоб задіяти всі сторони, — Кіт Келлог
Українська правда: Кіт Келлог заявив, що за 180 днів залучить всі сторони для врегулювання миру в Україні, де США будуть посередником.
Він додав, що відповідає за роботу Білого Дому з українською стороною, а посланник з питань Близького Сходу Віткофф — з російською
Сонная Сова• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Не примусово. Якщо пропонуватимуть контракт з льготами і т.д. багато хто погодиться
А по здоровью и европейским нормативам вытянут ли? Сколько здоровых мужчин у нас осталось? Европейская комисия(или кто там у них в армию берет) не наше ВЛК, у которых и инвалиды здоровые.
Sova splushka• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Пфф, насмішили.
Для початку хай відновлять довіру армії та до таких контрактів.
В тому числі демобілізація тих, хто зараз служить і не бажає продовжувати.
За таких умов нових бажаючих ой як нескоро буде!
Це якби в 2023 році так зробили - то було б можливо. Але не зараз.
Ответ дляЗапорожьемойдом
Хорошо бы закончилась . Я верю что этой весной будет конец войне.
Главное чтоб у Трампа не перестал стоять на заморозку войны и нобелевскую премию, Трамп это единственный союзник простых людей в Украине, потому что против этого Путин - по понятным причинам, для него это большой геморой, Зеленский - для него конец войны это перевыборы, ответы на неудобные вопросы, тюрьма или побег в ОМАН, а для менеджеров 5-6 эффективных это ввобще конец истории, и против Европа т.к. пока идет война у нас спокойно им
Запорожьемойдом• 15 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Треба, щоб це зрозуміли Європа та США, а не порадниці.
І впряглися по-дорослому, а не цідити допомогу по краплі та воювати лише українськими чоловіками.
Самотужки Україна нічого не витягне.
Але поки що я бачу лише те, що світ все ще в рожевій бульбашці зі звірятками, які загортають їм щось там дуже гіпнотичне у фольгу.
Самотужки Україна нічого не витягне.
З якого переляку вони мають взагалі допомогати України,не підкажете?
Запорожьемойдом• 15 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Украина богатая не только землёй)
Не забывайте,что у нас самая боєздатна армия, такую в аренду не грех и взять
Было бы смешно ,если бы не было так горько. От нашей боездатной армии остался уже один пшик. Те ,которые на фронте - устали и физически ,и морально. На гражданке- небольшое количество забронированных,много мусоров и тцкунов,и ещё больше калек,уже небоездатных. Наша армия и свою территорию не в состоянии защитить. Какая аренда??
Ответ дляOxy3
Так, ребятки, давайте без этой вашей ботопропаганды. Креативчика что ли добавьте в методички, чтобы читать ваш прямолинейно текст было не так скучно.
Справедливости ради, 2019 году Зеленский был более пророссийским, чем Порошенко. Но если путину нужен был максимально свой ставленник, мог бы просто подождать следующих выборов. Перед войной у Зеленского рейтинг был что-то около 25%. До сих пор не пойму, зачем путин все это затеял. Народ, разочарованный Порошенко и Зеленским, вполне мог бы выбрать какого-то Мураева или Бойко.
Ответ дляKriskaA
А шо, хуйло вже хоче закінчити війну ? так сам і сказав ? і вогонь припиняє ? Якщо ні - то якого буя трясти повітря ?
А вы что, не видели это: ’путін вже в кінці літа хоче організувати концерт на Червоній площі на честь кінця війни в Україні, — італійський співак Аль Бано, який отримав запрошення на участь у заході’?
Ответ дляДана-Нирвана
Ну так - це ж сам хуйло сказав і крім того підписав мирний договір ну або хоча б повідомив дату підписання
Запорожьемойдом• 15 февраля 2025
Ответ дляcoloritka
А ви не в курсі, що все як мінімум на 2 треба множити по термінах((( за 3 роки війни вже можна проаналізувати тенденцію
Это ваши фантазии.
Ответ дляДана-Нирвана
Тобто ще більше хуйло ? ну тоді цей нарід не має право на існування.
Sova splushka• 15 февраля 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
З переляку, що пуйло знищить Україну та піде далі, це ж очевидно.
Якщо вони цього не бояться, то можуть і далі сидіти в бульбашці, але потім хай не плачуть ’за що це нам?’
Sova splushka• 15 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Дарма ви так.
Цей народ хворий, весь просочений російським впливом протягом багатьох століть.
І навіть за таких умов примудряється зберігати свою ідентичність хоч якусь.
Попри все.
Так що український народ має повне право на існування!
Попри все.
Запорожьемойдом• 15 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Какая детская манипуляция) На такое никто не ведётся) Они - в НАТО.
Ответ дляЗапорожьемойдом
Та весна на носі вже. Звісно ні
Це ж буде діаламатія. Боа бла, купи заяв, 33 переноси, візити, залучення то тюленя, то оленя до перемовин, знов таки то шольц то ще якась проститутка буде все зафукувать і блокувать, і так далі по часу щоб тягти і тягти.
Запорожьемойдом• 15 февраля 2025
Ответ дляTeonaa
Та весна на носі вже. Звісно ні
Трамп не допустит)
Bransoletka• 15 февраля 2025
❗️переговори між Росією та США почнуться в найближчі дні: команда Трампа прямо зараз прямує до Саудівської Аравії, де зустрінеться з російськими та українськими переговорниками, – Politico з посиланням на джерела.
Ответ дляДана-Нирвана
причому реклама Мураєва уже пішла нон-стоп, готувалися.
Ответ дляSova splushka
Самотужки Україна нічого не витягне.
так и есть, но вон сша пнули ес и сказали что теперь гребите сами
может раздуплятся
Одяг та сумки• 15 февраля 2025
такая война быстро закончиться только нашей капитуляцией. Откройте глаза. Быстро тут не будет