Наверняка• 15 февраля в 18:19

Після перенесеного Грипу А, Б..

Чи є імунітет (антитіла), який час вони після хвороби?Чи можна після одужання відразу знову його підхватити?
очки_ннадо• 15 февраля в 18:21
Пишу з калідору• 15 февраля в 18:24
Ответ дляочки_ннадо
фото
Но мутирует не так быстро, не за сезон
Накладні мюслі• 15 февраля в 18:26
В нормі імунітет до певного штаму грипу діє не менше 5 років. Але зараз штами постійно мутують, тому хто його знає, скільки той імунітет триває. Ще від особливостей організму залежить.
очки_ннадо• 15 февраля в 18:27
Ответ дляПишу з калідору
Но мутирует не так быстро, не за сезон
Ну дай Бог.
Я с января все болею и болею. В кабинете 10 человек. У одной ребёнок заболел, потом она. Потом у второй ребёнок заболел, потом она. И так по кругу
Херсон це Україна• 15 февраля в 18:30
Ответ дляНакладні мюслі
В мене дитина перехворіла грипом типу В під НР з 2021 на 2022, зараз ось знову захворіла, підтвердився також грип типу В. В обох випадках відразу почав приймати таміфлю, але в 9 років легше переніс хворобу, ніж зараз у 12(
Накладні мюслі• 15 февраля в 18:32
Раніше люди хворіли на грип рідше, бо не було такої міграції населення, глобалізації. Нові штами нечасто потрапляли в країну, або потрібен був довгий час для їх розповсюдження. Я, пам´ятаю, хворіла на грип 1 раз на 10 років.
Накладні мюслі• 15 февраля в 18:33
Ответ дляХерсон це Україна
Діти слабкі + штами мутують весь час.
пАлАвинкА• 15 февраля в 19:11
Люди я слаба вже третій тиждень
Це шось страшне (((
Дитина перенесла легше ніж я.Хоча ми обидві приймали антибіотик.
Стан у мене жах , у доньки довгий час була слабкість і вона щодня хотіла спати, вже після хвороби.
автор Наверняка • 15 февраля в 19:57
Ответ дляХерсон це Україна
Ми також під Новий рік з 21 на 22 рік хворіли Грипом А. без Таміфлю,бо пізно зрозуміли.
То це був жах.Зараз по черзі з Грипом Б.
Мала пила Таміфлю,а я ні.Пробую так вичухаться.
(У мене алергія на більшість медикаментів)
Липка-прилипка• 20 февраля в 14:40
Ответ дляпАлАвинкА
Люди я слаба вже третій тиждень
Це шось страшне (((
А який антибіотик приймали? (Може не треба було, тому слабкість бо лейкоцити впали)...
пАлАвинкА• 20 февраля в 14:49
Ответ дляЛипка-прилипка
Аугументин
Лейкоцити 5,31
Липка-прилипка• 20 февраля в 14:51
Ответ дляпАлАвинкА
Аугументин
Лейкоцити 5,31
Якщо це зараз вже після антибіотику такі лейкоцити, то норма.