Бамбарбия! Кергуду.• 15 февраля 2025
За шкалою Віта, який колір ваших зубів?
Колірна шкала складається з чотирьох колірних груп (A, B, C, D з різною інтенсивністю і світлістю від 1 до 4)
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 февраля 2025
Ответ дляБешене сарі
В мене А1, тільки є мінус - зубів майже не лишилося(
🥺
Казали мені декілька людей, що чим світліші, тим крихкіші. А от жовті зуби міцні.
Бешене сарі• 15 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
🥺
Можливо, не знаю…в мене це наслідки Чорнобиля, бо і в мене і в сестри абсолютно жахливі зуби з аномаліями розвитку, при тому, що в батьків дуже хороші. Але мама працювала з чорнобильськими дітьми, які страждали від променевої хвороби. Мамі нічого, а нам - її дітям-капець.
Фуліганка• 15 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
🥺
Ні, в мене А1 чи А2, зуби як зуби, трохи пломб є. Мені 40+
Кидстаффовка• 16 февраля 2025
В мене А3, виглядають дуже жовтими. Завжди соромилась. Обличчя дуже бліде.
ЗавЛабСнаб• 16 февраля 2025
У мене В1, білі зуби, інколи аж занадто, дуже кидаються в очі на фоні завжди блідого обличчя.