Пухнасті штани• 16 февраля 2025

Чим сьогодні зайнятися?

Дівчата, хто чим планує займатися у другій половині дня?
Шукаю собі ідеї, да і просто поговорити)
Примарочка• 16 февраля 2025
Зробіть замість мене педікюр, пофарбуйте волосся, напечіть млинців, купіть новий телефон, замовте квитки в Європу, бади для дітей і повчіться:)
Ніколи не збрешу• 16 февраля 2025
Тренировка дома, может кино какое-то найду, лежать и смотреть.
Автопортрет нурофена• 16 февраля 2025
Тепер я знаю, що люди які думають чим зайнятись, а не як то все встигнути -існують.
Блакитна устриця• 16 февраля 2025
HTML сайт делаю
всемВсёИмного• 16 февраля 2025
Ми в театр, потім прогуляємось і в ресторан повечеряти.
автор Пухнасті штани • 16 февраля 2025
Ответ дляПримарочка
Можу тіко маску для волосся і для обличчя, замовити фен і навушники
І випхати в театр (нічого так не стимулює вийти у вихідний день з дому, як наявність оплаченого квитка)
Повчитись - це у мене зараз просто почитати, благо Траут непогано писав і переклад хороший

Хто б мені квитки замовив (плачУ), я ніколи не їздила сама(((
Bombastic• 16 февраля 2025
Погуляла з песиком двічі вже.
Зараз збираюся на вії.
Потім масаж
Потім вино
Щедрик• 16 февраля 2025
Гулять или в театр, не решила еще.
ЯблокоРаздора• 16 февраля 2025
До 13 була басейн,баня-я це люблю.А зараз приїхала-зробила обід.Пізніше манікюр,педикюр сама собі,фільми.Та й день пройшов.