Anna-ae39• 16 февраля 2025

Істерики у двухрічноі дитини

Люди, як ви справляйтесь з кризисом 3 років, істериками? Моєї доньці 2.5 рочків, просто некерована дитина, я вже не вивожу її істерик,характеру, все не так, не слухає нічого . Інколи вмикаю телевізор або даю телефон, але це не цілими днями. Бо я вже скоро взорвусь. З першим сином взагалі такого не було.
Шкідлива молекула• 16 февраля 2025
В ТЦК здайте, нехай виховують
автор Anna-ae39 • 16 февраля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
В ТЦК здайте, нехай виховують
Це дівчинка,🤣
Брюнетка в Мармеладе• 16 февраля 2025
а з третім буде ще веселіше
Шкідлива молекула• 16 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
Це дівчинка,🤣
Ну і...доброволець....незаборонено
автор Anna-ae39 • 16 февраля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
а з третім буде ще веселіше
😆
Суцільна зрада• 16 февраля 2025
Мусите пережити. Постійно пояснюйте, розмовляйте, шукайте на що переключити увагу. У мене така двійня 3,5 р. По-трохи стає легше.
So_so• 16 февраля 2025
Помню, ни в коем случае нельзя было в лифте кнопку нажать, только она ))) Я сямаааааааа
13чудоСВЕТА• 16 февраля 2025
Ребенок вступает в стадию развития ’Делать’. Тестирует реальность, границы, а что будет если...)
Ждите, понимаю, обнимаю 😊
Суцільна зрада• 16 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Знайомо, тільки мої ще б´ються, хто перший
So_so• 16 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Вы героиня, сразу двое
Поддакиваю иногДА• 16 февраля 2025
Ой, далі буде тільки гірше, а там попереду ще підлітковий вік...
Бутерброд з ікрою• 16 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
Це дівчинка,🤣
К 4м получите нормального ребёнка, а сейчас терпите, обнимайте и целуйте)
PORKA• 16 февраля 2025
А на підставі чого істерики? Що її тригерить? Коли саме, в який час доби? В яких ситуаціях? Чим вам допомогти, інформації по суті майже немає
автор Anna-ae39 • 16 февраля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
От підлітковий взагалі пролетів непомітно зі старшим. Зараз йому вже от тиждень як виповнилось 18. Ніяких скандалів , нічого. Бусинка а не синок , а тут бешкетниця росте
автор Anna-ae39 • 16 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Все її бісить, от сказала їсти треба ложкою ,а не розводити кашу салату в тарілці руками, ор на хату. Каже буде їсти ложкою -даю, теж саме. Ідти спати-істериаа, ниття, на вулицю то хочу,то не хочу ..
Куратор дебошей• 16 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
тарілку пробували забирати? типу не їсть, значить не голодна...теж саме з вулицею, не хоче - сидить вдома
автор Anna-ae39 • 16 февраля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Так, ниє і руки в боки . Типу дай 😭
Куратор дебошей• 16 февраля 2025
В знайомих таке було, переключити увагу не виходило...істерив хв 40, потім попускало, казали, це треба просто пережити))))
БезВзяток• 16 февраля 2025
у меня крепкие нервы - не обращала внимания, одела тарелку на голову - он так и хотел. В три года, я молча заводила в его комнату и все.... валялся на полу, потом шел умываться и говорил - ’Мама усеее я в норме, отклой клан глаза намыть’.
Суцільна зрада• 16 февраля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Це не у всіх працює. У моїх якщо забрати тарілку, вони підуть і щось порозкидують, або розіб´ють на зло. Тобто -це свідома шкода і випробовування межі, до якої вистачить мого терпіння
PORKA• 16 февраля 2025
Ну важко сказати, зі сторони не видно нам... яким тоном ви це кажете, спокійно, жартівливо чи відразу з надривом? Можливо вам терпіння просто не вистачає...через брак відпочинку, стрес, навантаження.
автор Anna-ae39 • 16 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
От в у нас десь так,буде шкодити або сяду голову опустить і винувато злосно поглядає (якось так) в руки в під пахви ..
Суцільна зрада• 16 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
Я своїх поки в садок зберу, то вже просто хочу в кому впасти. То труси не хочу в квіточку, а хочу в сердечка, то колготи не того кольору, кофту всі дні тижня з бантиком треба, то по снігу в кросівках хочу. Потім вже біля ліфта терміново треба какати))😂
Поддакиваю иногДА• 16 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
Ну так старший же не був в маленькому віці таким. В мене просто донька з народження ураган, один кризис змінював інший, а потім підлітковий вік і почався повний п..ць
автор Anna-ae39 • 16 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ооо так. Капець ото про какати,коли повністю одягнений то взагалі трешак
автор Anna-ae39 • 16 февраля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та да,це правда. Мабуть це тому що і дітей різні тато😆
Поддакиваю иногДА• 16 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
У моїх один тато, а діти кардинально відрізняються, це просто характер, його не зміниш
Единорог помог• 16 февраля 2025
Игнорю все истерики
Надеваю наушники и слушаю музыку
Така бойова Я• 17 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
не знаю ни одного взрослого кто не ест ложкой, и хочет руками в тарелке играться)). Эти желания только в детстве.)